Skocz do zawartości

Bandit czy Fazer...


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

..czy może jeden pies zlosnik.gif

Jadę dziś odlukać dwie takie hulajnogi...kolega chce zacząć jeździć po długiej przerwie. I na mój gust, to podobne sprzęty (oba stare, z rocznika 2000-2001) i wiem, że liczy się przede wszystkim stan techniczny - ale...może jest coś co boli któryś model?

Bandit jest słabszy, ale to nie ma większego znaczenia, kierownik i tak nie wykorzysta go w 100%. Bandit to olejak, a Fazer? Też olejak czy ciecz? hmm.gif To są 8 czy 16 zaworowce? Jak jest z regulacją zaworów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..czy może jeden pies

> Jadę dziś odlukać dwie takie hulajnogi...kolega chce zacząć jeździć po długiej przerwie. I na mój

> gust, to podobne sprzęty (oba stare, z rocznika 2000-2001) i wiem, że liczy się przede

> wszystkim stan techniczny - ale...może jest coś co boli któryś model?

> Bandit jest słabszy, ale to nie ma większego znaczenia, kierownik i tak nie wykorzysta go w 100%.

> Bandit to olejak, a Fazer? Też olejak czy ciecz? To są 8 czy 16 zaworowce? Jak jest z

> regulacją zaworów?

jest regulacja - 16 zaworów.

oba to VW Golfy swiata motocykli.

niech się przysiądzie i sprawdzi na czym mu wygodniej. imho fazer ma lepszą renomę, ale jest też brzydszy.

Horneta proponowanego wyżej za to... bym odpuścił. to typowo miejski moto (kierownica jest za blisko, korpus bardzo "atakujący" przednie koło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest regulacja - 16 zaworów.

> oba to VW Golfy swiata motocykli.

> niech się przysiądzie i sprawdzi na czym mu wygodniej. imho fazer ma lepszą renomę, ale jest też

> brzydszy.

> Horneta proponowanego wyżej za to... bym odpuścił. to typowo miejski moto (kierownica jest za

> blisko, korpus bardzo "atakujący" przednie koło).

Bandit to też miejski motocykl, choć znacznie łatwiej kupić wersję z owiewką. Może Fazer nieco bardziej na trasy się nadaje. W każdym razie Hornet jest najmniejszy i najlżejszy. Generalnie to tak jak mówisz, najlepiej samemu się przymierzyć, choć i to nie zagwarantuje, że przy dłuższej jeździe będzie wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bandit to też miejski motocykl, choć znacznie łatwiej kupić wersję z owiewką.

bandit to stabilne i spore bydle:) to znacznie bardziej uniwersalne moto niz hornet:)

> Może Fazer nieco

> bardziej na trasy się nadaje. W każdym razie Hornet jest najmniejszy i najlżejszy. Generalnie

> to tak jak mówisz, najlepiej samemu się przymierzyć, choć i to nie zagwarantuje, że przy

> dłuższej jeździe będzie wygodnie.

no to koniecznie. bo mi np na bandicie źle się siedzi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za ile zamierza kupić , bo ja sie zbieram do wystawienia swojego bandita , ale mam juz tego nowszego z 2007roku nakeda (chłodzony cieczą) i z lekim odświerzeniem wyglądu (lampa przód od mt-01 i zegary koso), a tak to sprzęt bardzo mało jeżdżony, wszystko sprawne, jedynie tylna opona już słaba , w sumie sprzedaje bo szkoda żeby stał a do zabawy kupiłem bmw e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam , jezdzil nia wczesniej moj kolega i gdzies sie wylozyl i pekly nie ma co bajerowac , ja od niego kupilem 2 lata temu z jakimis wiejskimi tuningowymi lampami. praktycznie kazde moto lezalo , ja przynajmniej wiedzialem o tym jak je kupowalem (zreszta nikt tego nie ukrywal bo mam zmieniony kolor na zolty wiec nie powiem ze nie malowany bo sam oddawalem do malowania), jezdzi bezproblemowo i elegancko, wymieniany naped na did zloty (o-ring x-ring), olej co sezon motul5100, sam nim zrobilem 5tys km w 2 lata i zero problemow, wydeh mivv z db-killerem wyjmowanym, karbonowe lusterka i klamki, dolozone czyjniki temp wody i oleju(pokazuje temp na zegarach) , zegary koso rx2 za tysiaka kupowalem nowe,lampa od yamahy mt-01 tez nowa, takze nie oszczedzalem na nim( za taka cene moglem kupic ori zegary i lampe i pomalować na czarno jak oryginal i by sladu nie bylo ale jakos okrągła lampa postarza te moto) , cenie go powiedzmy 11tysi jak na teraz , gotowy do sezonu, jak sie ktos uprze to tylna opona juz slaba ale na srodku bo nigdy nie zamykalem bo w sumie nie umiem wink.gif

edit: ogolnie jak nim w koncu wyjade i umyje to moge porobic fotki , jeszcze kierunki led , lampa tylna ledowa z kierunkami, podstawa zadupka zmieniona na taka ze rejestracja nie odstaje jak stodoła tylko zgrabnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wczoraj Bandyta zakupiony zlosnik.gif Oglądaliśmy ten sprzęt w piątek, ale 2 dni zeszło się na przekonanie żony kierownika hehe.gif. IMO dobry zakup - na pierwsze moto po 20 letniej przerwie to bezpieczny sprzęt, poza tym podoba się nowemu właścicielowi, a stan techniczny jest naprawdę niezły - opony z zeszłego roku, napęd też, silnik po serwisie przed aktualnym sezonem. Moto ładnie, cicho pracuje, prowadzi się bardzo poprawnie.

288465822-bandit.jpg

post-6413-14352531298066_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chudzina na tym zdjęciu

> od prywatnego? Linka do ogloszenia jeszcze macie?

ogłoszenie już znikło...od prywatnego użytkownika, latał nim 4 lata, moto naprawdę zadbane, sądzę, że spokojnie posłuży i da frajdę z jazdy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bedzie zadowolony, a i myslę ze te 78KM (zalezy jaki rok) mu styknie

rocznik 2000...78KM..przejechałem się tym kawałek, do 120km/h to ja nie widzę jakiejś różnicy w stosunku do moich 100KM w ZZR 600 zlosnik.gif. Jak będzie chwila pewnie pojeździmy razem z kumplem, ale nie sądzę, bym drastycznie zostawiał go z tyłu - Bandit daje radę, mimo, że mocy ma faktycznie nie zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.