Skocz do zawartości

Lipiec spam wątek ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Do tompola jedz,w góry jedzie, wolną chatę będzie miał

Spoko tylko , że ja to bardziej po środku , a konkret to Darłowo , na razie się nigdzie nie wybieram bo ....maglownica , ale za tydzień to na pewno , ale raczej jeziorka koło Wałcza lub drawskie , a osobiście zapraszam środkowe wybrzeże też ładne , choć w sezonie duuuuużo ludzi no i drogo , Domek drewniany za nockę to około 300 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kwater nad naszym morzem są zupełnie nieadekwatne  do standardu i prawdopodobieństwa dobrej pogody. Za byle klitę z mikro-łazienką w której żeby się wytrzeć trzeba otworzyć drzwi, albo za stęchłą drewnianą budę z parkingiem w błocie, wołają sobie tyle ile za dwupoziomowy apartament z trzema łazienkami i trzema sypialniami nad oceanem w Hiszpanii. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kwater nad naszym morzem są zupełnie nieadekwatne  do standardu i prawdopodobieństwa dobrej pogody. Za byle klitę z mikro-łazienką w której żeby się wytrzeć trzeba otworzyć drzwi, albo za stęchłą drewnianą budę z parkingiem w błocie, wołają sobie tyle ile za dwupoziomowy apartament z trzema łazienkami i trzema sypialniami nad oceanem w Hiszpanii. :facepalm:

Nie chcę bronić naszych "hotelarzy" ceny mają różne ,ale do Hiszpani to trzeba jeszcze dojechać . Ja podałem ceny nad samym morzem , ale już w samym mieście (2 km od morza ) to za 250 pln za dobę cały dom wynajmiesz .Pogoda ,też się zgadzam jak masz fart to trafisz w ładną a jak nie to idziesz do aquaparku z morską wodą hehe . Ja jak gdziekolwiek jadę dalej to korzystam tylko z booking.pl nigdy się nie zawiodłem jak w Polsce tak i na zagranicznych wojażach . Na koniec maja 8 dni w Grecji wyrwałem hotel za 500 euro 2 osoby bez tłumów , nad samym morzem 25 km od Aten i byłem bardzo zadowolony , no i przed wielkim kryzysem zdarzyłem hehe . Można wyszarpać zawsze coś ciekawego tylko poświęcić trochę czasu trzeba i nie oszukujmy się wczasy muszą kosztować . Alem się rozpisał . Polecam Dąbki koło Darłowa pokoje za przystępną cenę a miejscowość pomiędzy morzem i jeziorem , cisza i LAdnie i tłumów brak .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem że kilka(naście ) razy byłem nad naszym morzem - i mi całkowicie odpoiwiada.

Z rodzina " własną" 5 razy.

I na szcześcei zawsze miałem pogodę.nie liczę 1-2 dni deszczowych. A jeżdzę na maks 7-10 dni.

 

We władku byłem - ale mieszkałem na samym końcu miasta - wsi. z dzieciakiem - ok 25 min do plaży.

Stołówka w jakimś ośrodku dla seniorów - obiad 12 zł - jadło do woli.

 

Nie pamiętam już ale chyba ok 120 za dobę za pokój.

Edytowane przez Bzyk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę bronić naszych "hotelarzy" ceny mają różne ,ale do Hiszpani to trzeba jeszcze dojechać .

 

Jak mam jechać na urlop 400-500km samochodem, przez 8 godzin, brać udział w jakiejś wojnie zmotoryzowanych dzikusów, a na miejscu widzieć sfrustrowane ryje rodaków, to wolę polecieć samolotem 3500km, mieć pewną pogodę, super kwaterę, czysty ocean i wesołych ludzi dookoła. 

Nie po to jadę na wyczekiwany przez cały rok urlop, żeby się jeszcze bardziej zmęczyć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam jechać na urlop 400-500km samochodem, przez 8 godzin, brać udział w jakiejś wojnie zmotoryzowanych dzikusów, a na miejscu widzieć sfrustrowane ryje rodaków, to wolę polecieć samolotem 3500km, mieć pewną pogodę, super kwaterę, czysty ocean i wesołych ludzi dookoła. 

Nie po to jadę na wyczekiwany przez cały rok urlop, żeby się jeszcze bardziej zmęczyć ;]

I tu się w 1000 procentach zgadzam i popieram . Jest jeszcze kolega tom11 w trochę lepszej sytuacji bo ma np na Chorwację nawet autem (dobrym jak croma :) np )  jakieś 600 km mniej ode mnie . A samoloty to dziś cena taka , że autem się nie opłaca . Nad naszym morzem na 10 dni urlopu to na bank conajmniej 4 będzią nie plażowe . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się w 1000 procentach zgadzam i popieram . Jest jeszcze kolega tom11 w trochę lepszej sytuacji bo ma np na Chorwację nawet autem (dobrym jak croma :) np )  jakieś 600 km mniej ode mnie . A samoloty to dziś cena taka , że autem się nie opłaca . Nad naszym morzem na 10 dni urlopu to na bank conajmniej 4 będzią nie plażowe . 

Urlop mam już za sobą , heban na skórze i nowe siły do rozwijania fabryki :ok:

Szczerze zazdroszczę tym którzy mają urlop przed sobą, nawet gdy go spędzą nad zimnym Bałtykiem :deszcz:  ;]

Jak tam Cromy, klimatyzacje działają? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na koniec maja 8 dni w Grecji wyrwałem hotel za 500 euro 2 osoby bez tłumów , nad samym morzem 25 km od Aten i byłem bardzo zadowolony , no i przed wielkim kryzysem zdarzyłem hehe . Można wyszarpać zawsze coś ciekawego tylko poświęcić trochę czasu trzeba i nie oszukujmy się wczasy muszą kosztować . Alem się rozpisał . Polecam Dąbki koło Darłowa pokoje za przystępną cenę a miejscowość pomiędzy morzem i jeziorem , cisza i LAdnie i tłumów brak .  

 

Ja tam mam lecieć za miesiąc na Kretę z rodzinką i ciekawy jestem co mnie tam czeka... w razie jakby się nie udało to plan ratunkowy - Chorwacja i znowu Crome przegonię kilka tys km.. w sumie od wczoraj goraco tak jak w Chorwacji mamy :-) tylko w zatoce Gdańskiej sinice się pokazały :ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja dzisiaj wróciłem z wakacji we Włoszech  :buu: . W sumie croma przejechała 3 500 km, średnie spalanie wyszło około 6,2 litra i spisała się całkiem całkiem (wszystkie stawały a ona jechała  :diabel: ). Jedynie co okazało się że pojawiło się głośne terkotanie z pod schowka pasażera. Po oględzinach stwierdzam, że wentylator dmuchawy chyba kończy żywot bo to on tak głośno pracuje ale klima pod sam dom działała. W drodze powrotnej za Klagenfurtem wjechaliśmy w Mordor, tzn. złapało nas gradobicie z deszczem  :buu:  i nie było nic widać na pół metra. Wiało bardzo mocno a wkoło latało wiele rzeczy. Siedząc w aucie wrażenia jak z filmu katastroficznego. I tu właśnie prawie wszyscy stawali a cromcia dalej parła na przód i co najważniejsze skończyła bez obrażeń  :blagam: i dowiozła nas szczęśliwie i już bez żadnych przygód do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Fox03 to ty nie sprzedałeś Cromy?

 

Nie sprzedałem i nie miałem w planach sprzedaży. Zresztą kto odkupi po pierwsze cromę a po drugie 2010 rok i przebieg 45 500 km. Musiał bym tak ze 100 tyś km dokręcić żeby ktoś uwierzył w stan licznika i chciał ją kupić. A tak na poważnie to jeszcze trochę mam zamiar nią pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W drodze powrotnej za Klagenfurtem wjechaliśmy w Mordor, tzn. złapało nas gradobicie z deszczem    i nie było nic widać na pół metra. Wiało bardzo mocno a wkoło latało wiele rzeczy. Siedząc w aucie wrażenia jak z filmu katastroficznego.

 

Bez zdjęć się nie liczy  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedałem i nie miałem w planach sprzedaży. Zresztą kto odkupi po pierwsze cromę a po drugie 2010 rok i przebieg 45 500 km. Musiał bym tak ze 100 tyś km dokręcić żeby ktoś uwierzył w stan licznika i chciał ją kupić. A tak na poważnie to jeszcze trochę mam zamiar nią pośmigać.

a to coś mi się pomyliło, myślałem że chcesz sprzedawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zresztą kto odkupi po pierwsze cromę a po drugie 2010 rok i przebieg 45 500 km. Musiał bym tak ze 100 tyś km dokręcić żeby ktoś uwierzył w stan licznika i chciał ją kupić.

 

Ja bym uwierzył , generalnie robię rocznie Cromą niewiele więcej :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wahacze jakies tanie chyba. Chinczyki?

delphi 395 pln jedna strona za 2 sztuki 790 pln , te lenghopy czy jak im tam z pierwszego montażu najtańszy około 480 pln jedna sztuka , hynczyki to już za 220 pln można kopic . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.