Skocz do zawartości

Genialny jest... szacun do roboty takim jezdzic :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ten ten.

Jeep Diesel

Jeep Willys Diesel (z Mercedesa)

 

-Ekstra fura, co tam siedzi pod maską?

-Diesel

 

Rasowy dźwięk amerykańskiej motoryzacji:

- kle-kle-kle (przypomnij sobie dźwięk diesel'a w beczce)

 

Co z tego, że ładny, jak nikt by go w tej zasłonie dymnej nie widział?

 

Pisać dalej? :] 

 

Ori to muł...

 

Widzę, że montowali 2.2, 2.5, 3.7, 3.8, 4.2, 5.0 i klekota 3.1

Właściwy jest tylko jeden z nich, ze 3 ujdą warunkowo, reszta nie przystoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeep Diesel

Jeep Willys Diesel (z Mercedesa)

 

-Ekstra fura, co tam siedzi pod maską?

-Diesel

 

Rasowy dźwięk amerykańskiej motoryzacji:

- kle-kle-kle (przypomnij sobie dźwięk diesel'a w beczce)

 

Co z tego, że ładny, jak nikt by go w tej zasłonie dymnej nie widział?

 

Pisać dalej? :] 

 

 

Widzę, że montowali 2.2, 2.5, 3.7, 3.8, 4.2, 5.0 i klekota 3.1

Właściwy jest tylko jeden z nich, ze 3 ujdą warunkowo, reszta nie przystoi.

nie pisz dalej... bo PO CO? nie wiem jak można patrząc na tą klatkę i felgi, zacząć się czepiać nieoryginalności pojazdu. naprawdę? ktoś zrobił fajną zabawkę na bazie staruszka, wstawił "lepszy" silnik, i efekciarski zawias... włala - projekt zakończony.

a przychodzi malkontent i czepia się że nie ori? :) a kto powiedział że ma być ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz dalej... bo PO CO? nie wiem jak można patrząc na tą klatkę i felgi, zacząć się czepiać nieoryginalności pojazdu. naprawdę? ktoś zrobił fajną zabawkę na bazie staruszka, wstawił "lepszy" silnik, i efekciarski zawias... włala - projekt zakończony.

a przychodzi malkontent i czepia się że nie ori? :) a kto powiedział że ma być ori?

 

Mnie nie chodzi o oryginalność (napisałem gdzieś w ogóle coś takiego?), bo jak dla mnie, może być nawet różowy i mieć lamparcią skórę na fotelach. Mnie chodzi o to, że ktoś tam wsadził dychawicznego diesel'a z Mercedesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi o oryginalność (napisałem gdzieś w ogóle coś takiego?), bo jak dla mnie, może być nawet różowy i mieć lamparcią skórę na fotelach. Mnie chodzi o to, że ktoś tam wsadził dychawicznego diesel'a z Mercedesa.

no taki dieselek przeciez idealnie pasuje do tego auta. zrobi mln kilometrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mocy? dajże pokój. montowali oryginalnie 5 litrową V8 w jeepie wiec nie saddze zeby 3.5L r6 było za mocne

 

nie wóz na obornik tylko ekologiczny pojazda

5l v8 było dopiero 10 lat pozniej i to w zmodyfikowanym modelu :)

wóz na obornik... z wielką butlą za siedzeniami - wyglądałby komicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd ta cena oczekiwana? :)

 

a jaka powinna być cena za wydumki? jakiś cennik jest? ;)

weźmy np moją Ładę, ładne oryginały chodzą po ok 12tys, moja to tjun wiec powinna kosztować 5, ale jeśli bym rozważał jej sprzedaż to za mniej niż 30 bym nie oddał (nikt normalny by nie kupił) tak czy siak budowa kosztowała jeszcze sporo więcej. Nie ma uniwersalnego cennika na zabawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka powinna być cena za wydumki? jakiś cennik jest? ;)

weźmy np moją Ładę, ładne oryginały chodzą po ok 12tys, moja to tjun wiec powinna kosztować 5, ale jeśli bym rozważał jej sprzedaż to za mniej niż 30 bym nie oddał (nikt normalny by nie kupił) tak czy siak budowa kosztowała jeszcze sporo więcej. Nie ma uniwersalnego cennika na zabawki :D

No dlatego oytam kolegi przecież:) jak to sie liczy ze jedna cena jest be a druga git :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miny właścicieli SUV - bezcenne :)
czmu niby właściciele SUVów mieliby mieć "miny"? Jeździłeś kiedyś tak więcej takim surowym samochodem terenowym? Przecież jeżdżenie tym do pracy to kara największa.

Co innego dla zabawy, ale na co dzień?  :ooniee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.