Skocz do zawartości

Skoda do oceny


getek33

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem w życiu wiele aut i czasem pierwsze wrażenie decyduje o kupnie. Gdy patrzę na tą Skodę to mi zajezdza padliną. Silnik prosty 115KM a nie 120KM, lubi łykać olej.

auto ma 13 lat to trudno zeby nie było padliną.Silnik sam w sobie ok,prosta konstrukcja dobra do gazu.Troche jednak za slaby do tej budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma 13 lat to trudno zeby nie było padliną.Silnik sam w sobie ok,prosta konstrukcja dobra do gazu.Troche jednak za slaby do tej budy

 

To jest ośmiozaworowy. Miałem w Lagunie 115 KM. Też ośmiozaworowy. I jeździł fajniej od 140 KM 16. Jechał od samego dołu jak diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kącikowych oceniaczy :)

Zerknijcie na to autko warto je oglądać.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5735617859#3f19ce9f56

Tak się zastanawiam i nie wiem czy warto o takim autku myśleć.

Da się to zagazować?

kolega kupił 3 miesiace temu ten sam rocznik tylko 1.9tdi, przebieg podobny ale kierownica zdecydowanie mniej wyslizgana....

ogólnie jako auto bardzo fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił Octavie z tym silnikiem. Przy ok 230 kkm ( jeśli to był prawdziwy przebieg ) robił remont bo auto żłopało sporo oliwy.

 

jakbyś poczytał więcej, to bys wiedział, że wszystkie silniki vw/skoda biorą olej, ale wtedy, jak się używa górnego zakresu obrotów. jak ktoś jezdzi normalnie, to nie ma prawa.

moja ma 190 tys i od wymiany do wymiany nie bierze ani kropli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kącikowych oceniaczy :)

Zerknijcie na to autko warto je oglądać.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5735617859#3f19ce9f56

Tak się zastanawiam i nie wiem czy warto o takim autku myśleć.

Da się to zagazować?

 

Na ocenianiu via net się nie znam, ale zerknij na książkę - przez kilka lat ta sama pieczątka, ten sam długopis, ten sam podpis. I czy ten warsztat wygląda na aso skody?

 

csm_3_2e2d625671.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś poczytał więcej, to bys wiedział, że wszystkie silniki vw/skoda biorą olej, ale wtedy, jak się używa górnego zakresu obrotów. jak ktoś jezdzi normalnie, to nie ma prawa.

moja ma 190 tys i od wymiany do wymiany nie bierze ani kropli

Czytanie kolego nie wystarcza. Dużo rzeczy nie ma prawa się dziać a jednak się dzieje. Kolega jeździ delikatnie a oliwy spalało sporo. Znajomy ksiądz też wiecznie pod garażem dolewał oleju do golfa IV mimo normalnej jazdy. Cieszę się że Twoje auto nie bierze oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem firmowa skode superb 1,9 Tdi 130 chipnieta na ponad 170KM jak zostala sprzedana miala nalot 340kkm i oryginalne sprzeglo, dwumase, wtryski ale zawieszenie kpl P i T byl robiony 2 razy i ciagle awarie z elektryka spryskiwaczy pompki i ksenonami. Wnetrze po takim przebiegu wygladalo znosnie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem, odbyłem jazdę próbną.

Silnik pracuje bardzo dobrze, wnętrze kilka drobnych mankamentów. Auto po polerce troszkę poobijane. Zawieszenie coś się tłucze i to bogato z przodu i z tyłu. Coś w układzie napędowym strzela, buczy. Ogólnie niska cena to i auto wymaga wkładu, tylko jakiego? Książka serwisowa faktycznie podejrzana podobne wpisy przez tyle lat. Ja sobie odpuszczam, ale szukam dalej bo samo auto naprawdę fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poproszę o ocenę innego autka. Co o niej sądzicie? Niby przebieg potwierdzony, auto z Dani??

http://allegro.pl/show_item.php?item=5742297999#1ad68a1a67

 

Nie chcę nic mówić ale coś za niska cena tej skody... w takiej cenie to są jakieś France z podobnego roku a nie skoda superb.. czasem octavie są droższe :)

Ale jakby była faktycznie w dobrym stanie i nie złożona z 2sztuk to sam bym się taką zainteresował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.