Skocz do zawartości

Do znawców zdjęciowych i nie tylko, Co sądzicie?


todamian

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Co sądzicie po zdjciach i opisie o tym samochodzie? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-jaknowy-serwis-niemcy-czarnaperla-chromy-edition-1-6mpi-lift-ID6ydl91.html

 

Jeżeli to co pisze to warty tej ceny?

aha, że nie jedzie to wiem, ale innego silnika nie widze żeby za jakiś czas jak coś to gaz założyć

 

Coś ktoś jeszcze podpowie? 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Co sądzicie po zdjciach i opisie o tym samochodzie? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-jaknowy-serwis-niemcy-czarnaperla-chromy-edition-1-6mpi-lift-ID6ydl91.html

Jeżeli to co pisze to warty tej ceny?

aha, że nie jedzie to wiem, ale innego silnika nie widze żeby za jakiś czas jak coś to gaz założyć

Coś ktoś jeszcze podpowie?

Dziękuje

Golf V miał poduszki tylne?

Wysłane z mojego XT1032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z grubsza go oglądałem z zewnątrz, i nad tylna kanapą na słupkach sa jakieś zaślepki i pisze airbag

 

mam pytanie do bardziej obeznanych, co te światła za paski takie dziwne maja na dole??

 

z grubsza ładnie sie prezentuje, tylko przednie nadkola ma jakby nówki, czy po tylu latach i takim przebiegu mogą tak wygladać? domyje je sie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Co sądzicie po zdjciach i opisie o tym samochodzie? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-jaknowy-serwis-niemcy-czarnaperla-chromy-edition-1-6mpi-lift-ID6ydl91.html

 

Jeżeli to co pisze to warty tej ceny?

aha, że nie jedzie to wiem, ale innego silnika nie widze żeby za jakiś czas jak coś to gaz założyć

 

Coś ktoś jeszcze podpowie? 

Dziękuje

Silnik fajny(nie wiedziałem ,że do V wsadzali 102km) aczkolwiek auto do głębokiego sprawdzenia(sprzedaje Mirek -same okazje wpisz nr do google).Nie widzę,nic złego w kupowaniu od Mirasa ,ale wiesz lepiej posprawdzać.Przebieg wydaje być się realny ,weź jeszcze Vin i zobacz co Ci wyskoczy.

 

Edyta:poczytaj sobie jeszcze o wersjach golfa

 

http://www.autoblog.com/2006/08/11/vw-individual-more-than-just-paint-and-wheels/

 

Coś dziwne jak dla mnie aby wersje IND puszczali z motorem 1,6.Ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on  umnie w mieście działa, i z tego co słysze widze to przyzwoite przywozi samochody, najwyżej jakies obcierki mają i robi je dośc dobrze a pózniej woła spore pieniadze z tego co widze.

 

Dlatego też pytam tutaj moze komuś cos sie rzuci w oczy.

 

bo golf jeden z droższych na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on  umnie w mieście działa, i z tego co słysze widze to przyzwoite przywozi samochody, najwyżej jakies obcierki mają i robi je dośc dobrze a pózniej woła spore pieniadze z tego co widze.

 

Dlatego też pytam tutaj moze komuś cos sie rzuci w oczy.

 

bo golf jeden z droższych na allegro

No to musisz pytać lokalnie (większa szansa ,że ktoś go zna i miał z nim kontakt).Tak zupełnie poza tematem trochę dużo 30 dychy jak za golfa z 2008.

 

To już wolałbym takiego

 

http://allegro.pl/volkswagen-golf-v-1-6-102km-ksenon-krajowy-pryw-i5751684983.html

 

krajówka i z xenonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Co sądzicie po zdjciach i opisie o tym samochodzie? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-jaknowy-serwis-niemcy-czarnaperla-chromy-edition-1-6mpi-lift-ID6ydl91.html

 

Jeżeli to co pisze to warty tej ceny?

aha, że nie jedzie to wiem, ale innego silnika nie widze żeby za jakiś czas jak coś to gaz założyć

 

Coś ktoś jeszcze podpowie? 

Dziękuje

Witam!

Auto ze zdjęć wygląda na bardzo zadbane. Cena faktycznie wysoka...

Jak masz blisko to sprawdź je w jakimś serwisie mechanicznym i blacharskim.

Sam dokładnie zajrzyj w miejsca łączenia się przednich błotników z progami. Tam lubi ruda wyleźć.

Tą wersję Individual to chyba sobie ten Mirek wymyślił. To wersja Edition, czyli trochę zmieniona z zewtątrz. Inne zderzaki, lampy i dodatki.

Wewnątrz wygląda jak Trendline: zwykłe fotele, tylko dwie szyby elektryczne i najniższy model radia fabrycznego.

Ma jeszcze chyba pakiet zimowy bo nie ma ksenonów, a ma spryskiwacze lamp. 

Silnik owszem jedzie, i jedzie tak, że nie masz się czego wstydzić na drodze.

Wiadomo że dobry do gazu, ale jak dla mnie splanie na poziomie 8,5 do 9,5 z klimą jest na akceptowalnym poziomie i ja swojego nie gazuję.

Jedyne wady tego silnika (jak dla mnie) to trochę nierówna praca na wolnych obrotach i pocąca się odma. Nic poza tym.

Największa zaleta to koszty serwisowania, a w zasadzie ich brak  ;]  Oj, skłamałem. Wymieniłem uszczelkę wtryskiwacza paliwa bo zaczynała się pocić.

Oryginał w ASO kosztował 12 zeta za mały gumowy oring. Wymiana rozrządu na markowych częściach i robocizną 550 zeta  ;]

 

Braciak cioteczny też teraz szuka V-tki i też tylko z tym silnikiem. Nie jest łatwo znaleźć coś wartego uwagi... :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf V miał poduszki tylne?

Wysłane z mojego XT1032

Tam jest 6 jaśków. 

Dwie przednie, dwie boczne w fotelach i kurtyny przez całą długość.

Nie wiem jak hatch, ale Variant miał też w tylne poduchy w kanapie w wyższych wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ktoś jeszcze podpowie? 

Dziękuje

 

Tylko tyle, że jak widzę "Oferta od Osoby prywatnej" a następnie "Idealny stan z Niemiec" w połączeniu ze słowami-kluczami:

 

Idealny

Jedyna taka
Pełen serwis
Indywidual Limited Edition
Najlepszy i najtrwalszy
Jeden właściciel
auto w oryginale
1000Pln zostaje w kieszeni
vat-marża
Kto pierwszy ten lepszy
 
...to szukam dalej ;)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tą wersję Individual to chyba sobie ten Mirek wymyślił. To wersja Edition, czyli trochę zmieniona z zewtątrz. Inne zderzaki, lampy i dodatki.

Czyli dobrze przepuszczałem.No ale jak Mirek się minął z prawdą w tym aspekcie to duża szansa ,że i w innych ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko tyle, że jak widzę "Oferta od Osoby prywatnej" a następnie "Idealny stan z Niemiec" w połączeniu ze słowami-kluczami:

 

Idealny

Jedyna taka
Pełen serwis
Indywidual Limited Edition
Najlepszy i najtrwalszy
Jeden właściciel
auto w oryginale
1000Pln zostaje w kieszeni
vat-marża
Kto pierwszy ten lepszy
 
...to szukam dalej ;)

 

 

A co Ci przeszkadza takie ogłoszenie? Przeciez takie wlasnie słowa w ogłoszeniu przyciagaja klientów. Więc działają. Trzeba tak pisać. Ja tak piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze przepuszczałem.No ale jak Mirek się minął z prawdą w tym aspekcie to duża szansa ,że i w innych ;l

Nie to żebym był w tej kwestii jakimś specjalistą, bo te auta miały tyle różnorakich wersji i konfiguracji że szok.

Facio po prostu próbuje przyciągnąć do ogłoszenia jak największą liczbę osób, a takie słówka są chwytliwe  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda orygnalna lampa Golfa z żarówkami halogenowymi

http://www.netcarshow.com/volkswagen/2004-golf/1600x1200/wallpaper_71.htm

 

podpowiem ze bardzo łatwo sprawdzic ze oryginał na osłonie żarówki ma znaczek VW

te są jakies podmieniane, widac ze przód był niedawno robiony, jak jeszcze mowisz ze nowe nadkola to masz odpowiedź

przyjechało uszkodzone, nareperowane i na sprzedaż

 

zajrzyj na łączenia błotnika ze słupkiem, czy tam nie widac niczego ciekawego  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda orygnalna lampa Golfa z żarówkami halogenowymi

http://www.netcarshow.com/volkswagen/2004-golf/1600x1200/wallpaper_71.htm

 

podpowiem ze bardzo łatwo sprawdzic ze oryginał na osłonie żarówki ma znaczek VW

te są jakies podmieniane, widac ze przód był niedawno robiony, jak jeszcze mowisz ze nowe nadkola to masz odpowiedź

przyjechało uszkodzone, nareperowane i na sprzedaż

 

zajrzyj na łączenia błotnika ze słupkiem, czy tam nie widac niczego ciekawego  :hehe:

Wersje Edition miały takie "czarne" lampy. Na Allegro, czy Otomoto jest jeszcze kilka egzemplarzy i też mają takie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci przeszkadza takie ogłoszenie? Przeciez takie wlasnie słowa w ogłoszeniu przyciagaja klientów. Więc działają. Trzeba tak pisać. Ja tak piszę.

 

Mnie - nic to nie przeszkadza, po prostu zostawiam takie ogłoszenia dla ludzi którzy tego VW potraktują nie tylko jako samochód, ale i cząstkę własnej duszy...

 

 

.... :hehe:

 

 

A tak na prawdę, to za każdym razem kiedy oglądałem taki samochód - sprzedawca okazywał się ludzką gnidą a pojazd ulepionym przystankiem, więc ucząc się na błędach, zacząłem oferty tego typu ignorować. Tyle, że ja jestem nietypowym klientem, bo lubię samochody zmieniać a nie tracić czas na ich szukanie. Interesuję mnie bardziej stan silnika i elementów konstrukcyjnych niż cena zakupu, rysa od klucza w schowku czy wgniotka na zderzaku od wózka pod sklepem. A na dokładkę - nie mam problemu z wrzuceniem 10k w samochód kupiony za 26k, dopóki wiem, że w razie wypadku nie złoży się jak harmonijka. Jedyne co mnie boli w temacie, to że nie każdy zna się na motoryzacji i karaluchy nazywające siebie handlarzami perfidnie na tym żerują.

 

Zaznaczam, że nie piszę o tym konkretnym Golfie - nie wiem, może jest super; ale dla mnie skreśla go sposób w jaki napisano ogłoszenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko tyle, że jak widzę "Oferta od Osoby prywatnej" a następnie "Idealny stan z Niemiec" w połączeniu ze słowami-kluczami:

 

Mi wystarczy jak widzę na aucie niemieckie tablice wytłoczone przed chwilą w PL, mam na to wyjątkową alergię. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Co sądzicie po zdjciach i opisie o tym samochodzie? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-jaknowy-serwis-niemcy-czarnaperla-chromy-edition-1-6mpi-lift-ID6ydl91.html

 

Jeżeli to co pisze to warty tej ceny?

aha, że nie jedzie to wiem, ale innego silnika nie widze żeby za jakiś czas jak coś to gaz założyć

 

Coś ktoś jeszcze podpowie? 

Dziękuje

 

Trudno o opinię nt. na podstawie paru fotek i opisu z hasłami typu - "GOLFIK jest prześliczny jak nowy jedyny w takiej wersji w Polsce, całe auto w oryginale, piękny poszukiwany i ciężko dostępny kolor, tylko dla konkretnego klijenta, przebieg autostradowy, jedyna taka wersja w PL, Lift Indywidual Limited Edition!" itd. Pisał to chyba jakiś świrowaty handlarzyna, typu "byznesmen za dychę", szukający kolejnego naiwniaka, żeby wcisnąć mu pospawanego, wyszpachlowanego i pomalowanego u Franka w szopie składaka z trzech innych rozbitków, z kręconym licznikiem i z wypierdzianymi przez turasów fotelami.

Daj sobie spokój z niemieckimi składakami z jedynym słusznym przebiegiem około 180 kkm, poszukaj czegoś używanego, kupionego w Polsce, gdzie o wiele łatwiej będzie Ci zweryfikować przeszłość auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Co sądzicie po zdjciach i opisie o tym samochodzie?

 

Prawie 30 tysięcy za ulepa 8]

 

Dzisiaj w Łodzi widziałem u dilera nowe golfy w wersji start po 56 tysięcy brutto.

Najsłabszy silnik za to klima, alu, czujniki w zderzakach, wszystkie szyby elektryczne, 4 lata gwarancji, 4 lata przeglądów gratis.

Zgodnie z ex Prezydentem po prosu wziąłbym kreskę lub leasing a nie pchałbym się w trupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facio po prostu próbuje przyciągnąć do ogłoszenia jak największą liczbę osób, a takie słówka są chwytliwe  :skromny:

 

no ale kto się łapie na słówka w stylu ''jak nówka z salonu'' ? przecież to trzeba być idiotą totalnym, zeby 7 letnie auto z przebiegiem blisko 200 tys (albo nawet ponad) uważać za nówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kto się łapie na słówka w stylu ''jak nówka z salonu'' ? przecież to trzeba być idiotą totalnym, zeby 7 letnie auto z przebiegiem blisko 200 tys (albo nawet ponad) uważać za nówkę

 

oj... obawiam się, że grono "totalnych idiotów" jest większe nić Ci się wydaje  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Co sądzicie po zdjciach i opisie o tym samochodzie? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-jaknowy-serwis-niemcy-czarnaperla-chromy-edition-1-6mpi-lift-ID6ydl91.html

 

Jeżeli to co pisze to warty tej ceny?

aha, że nie jedzie to wiem, ale innego silnika nie widze żeby za jakiś czas jak coś to gaz założyć

 

Coś ktoś jeszcze podpowie? 

Dziękuje

"Samochód posiada tablice, ważne ubezpieczenie więc można wracać bezpiecznie na kołach do domu"

 

Oszustwo. Te tablice widoczne na zdjęciach są nieważne. Nie można wracać "na kołach".

Samochód jest niezarejestrowany w PL. W D zresztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oszustwo. Te tablice widoczne na zdjęciach są nieważne. Nie można wracać "na kołach".

Samochód jest niezarejestrowany w PL. W D zresztą też.

 

No co Ty? ;]

Nie to żebym usprawiedliwiał handlarza, ale może ma jeden uniwersalny komplet tablic do zdjęć i auto rzeczywiście posiada tablice z ważnym ubezpieczeniem. Handlarze, z którymi miałem do czynienia jednak zawsze przekonywali, że na takich tablicach można legalnie jeździć :facepalm:;] ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.