Skocz do zawartości

ciepło dziś było ale wiało


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, jak kumpel dzisiaj z wawy do Ełku jechał.

Yamaha XTX, opony - kostka. Dość wysoko środek ciężkości.

A tam na 8 od Radzymina do Wyszkowa takie boczne wiatry dują, że mojego trampiego załadowanego

konkretnie + ja przestawia na sąsiedni pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z "Synusiem". Pod Ostrowią Maz, na 2 pasmówce,

wyprzedzał go TIR. Michał wolno jechał, bo rzucało nim na wszystkie strony.

Kask szczękowy LS2 + za słabo ściągnięty pasek pod brodą i podmuch wiatru

po prostu "zdjął" mu z głowy  8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontrze do wątków typu Motocyklowa Pogoń za Lisem lub też za Wiosną - to była Motocyklowa Ucieczka przed Zimą... :phi:;]

 

Spoko, jeszcze się pojeździ ;) Mam w planach zabranie @Ryjka na piaskownicę do Czerska  ;]

Jak będzie chłodniej, to się chłopak rozgrzeje walcząc o jechanie na kołach a nie na dupie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz po chorobie ruszyłem w plener. Wprawdzie miałem tylko poniżej godziny, ale w tę pogodę (słonecznie, prawie bezwietrznie, sucho i ok. 20 stopni Celsjusza) - nawet 5 minut by mnie ucieszyło. Na ulicach (i okolicznych autostradach) sporo motocyklistów. Coraz więcej na naked'ach i innych street'ach.

Pamiętam, że rok temu ostatni raz jeździłem 26 grudnia. Ciekawe, czy El Nino pozwoli na jazdę np. w styczniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy w tych warunkach imo potrzebny jest tez kask z mozliwoscia blokady szyby w pozycji rozszczelnionej, bo mimo otwartej wentylacji na szybe momentami musiałem uchylac minimalnie szybe, a u mnie nie ma blokady i zaraz sie zamykała :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wymieniłem 5 par rękawic szukając najcieplejszych, później założyłem podgrzewane manetki a na koniec handbary i nadal nie jest idealnie, ale teraz jestem w stanie w tych warunkach nie zmarznąć jadąc pół godziny.

Różnica jaką osiągnąłem to zamiast mieć zgrabiałe ręce mam lekko chłodne a to już coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wymieniłem 5 par rękawic szukając najcieplejszych, później założyłem podgrzewane manetki a na koniec handbary i nadal nie jest idealnie, ale teraz jestem w stanie w tych warunkach nie zmarznąć jadąc pół godziny.

Różnica jaką osiągnąłem to zamiast mieć zgrabiałe ręce mam lekko chłodne a to już coś :)

U panie to już bardzo dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiłem już skuter do garażu dwa dni temu i przesiadłem się na tramwaj. Muszę 1h teraz wcześniej wstawać do pracy ale wolę to ponieważ mam często na 4tą rano i jazda o tej porze przy temp  -3  powodowała że zaczęły mnie pobolwać kolana i gardło mimo że mam osłony na dłonie, nogi, klatkę (szyba), ciepłe warstwy ubrań, kominiarka polarowa, buty treki.

 

żegnaj mój skuterku :beksa:

 

do marca ;]  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz zdaje się od miesiąca wybrałem się moto do pracy. Jako że wciąż jestem początkujący, to wszelkie ronda czy zakręty przejeżdżałem "kwadratowo" ;)

Zaskoczyła mnie ta maź na ulicach. Nie to, że jakiś poślizg, czy coś, ale jadąc za samochodami po prostu co jakis czas traciłem widoczność przez szybkę kasku. Rękawice niestety mam bez "wycieraczki", na szczęście tekstylna ich część nieco przecierała częściowo rozmazując.

Jak sobie z tym radzicie? Po prostu rękawicą przecieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na krakowskim Rynku kilkaset Mikołajów na moto :phi:  :ok:  

 

No filmik z parady nakręciłem, kilkadziesiąt fotek też zrobione.

Nawet widzę się na zdjęciu na profilu FB grupy Krakowskiej  :mikolaj:

Podobno było nas 800 maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No filmik z parady nakręciłem, kilkadziesiąt fotek też zrobione.

Nawet widzę się na zdjęciu na profilu FB grupy Krakowskiej  :mikolaj:

Podobno było nas 800 maszyn

 

Ja się znalazłem na 3 filmikach ;]

Sporo nas było. Ja byłem w grupie, która wjeżdżała już Szewską, niedługo po mnie zamknęli również ten wjazd, bo tłok był niemiłosierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.