Skocz do zawartości

Accord do oceny


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

2.4 to troche inna bajka i ceny jestem w stanie zrozumiec :ok:

W przypadku 2.0 absolutnie nie ;]

 

Zwykłe 2.0 w wersji bieda jest mocno nie fajne. Exec + 2.4 już robi robotę, zwłaszcza, że to silnik bardzo podatny na mody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/accord-2-4-v-tec-190-km-executive-full-gwarancja-i5801337034.html

 

ten wygląda ładnie na zdjęciach ;]

ciekawe jak na żywo ;] 

Niczego sobie. Typowy Mirek już by te Micheliny zdjął na handel i założył śmietniki od kumpla z wulkanizacji. Dzwoń, pytaj co jest nie tak, bo co jest OK, to już na aukcji naskrobał. Jedź i proponuj 23,5 kzł, skończycie negocjacje na 24 i będzie dobrze, jak fura sprawna.

Rok temu mój klient sprzedał Accorda 2.4 sedan executive w manualu za 23 kzł. Serwisowałem to auto i dwie rzeczy były do zrobienia, sonda lambda zgłaszała czasem błąd oraz zatarte dźwigienki ręcznego w tylnych zaciskach. Poza tym auto w ciągłej eksploatacji, dwa komplety alu, nowe tarcze i klocki serwis na bieżąco, prawie nowe sprzęgło. Klient dostał auto służbowe i nie fisiował z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę bez sensu. Do civikow kładli normalne a do acco te smieciowe.

Można chiniola kupić już po taniosci.

 

Technologicznie jest to samo w Acco i Civie. Ale jest jakas roznica w navi w przedlifcie/polifcie, ktore sprawiaja, ze mapy obecne nie pasuja do przedlifta. Polift ma juz te same mapy co Civic i Legend. Chociaz czytalem gdzies na accordklubie, ze mozna cos pokombinowac z wymiana czytnika DVD od polifta. Jakby to faktycznie miało działać, to byłby to zabieg warty rozważenia, żeby mieć aktualne mapy.

 

Inna opcja jest chinol do wbudowania w daszek.Wtedy mozna wrzucic cokolwiek na WinCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by się zgadzało

Do acco 06 można wgrać świeże mapy z 15 r

Wydane w 2015 ;) mapy sa sporo starsze niestety. Przynajmniej wg info z opisu :) ale trzeba przyznac, ze niektore drogi na niej sa zanim zostaną oddane do uzytku.

Oby sie pojawily kolejne wydania. Najblizsze jak wyjdzie to w okolicach marca/kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/accord-2-4-v-tec-190-km-executive-full-gwarancja-i5801337034.html

 

ten wygląda ładnie na zdjęciach ;]

ciekawe jak na żywo ;] 

 

Miej na uwadze, ze Zdunska Wola to takie Gniezno w Lodzkim jesli idzie o komisy.

Ja bym sie nawet nie fatygowal ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miej na uwadze, ze Zdunska Wola to takie Gniezno w Lodzkim jesli idzie o komisy.

Ja bym sie nawet nie fatygowal ;]

Miałem to samo napisać,do tego Łask i Sieradz. :no: Byłem kilkukrotnie oglądać w tych rejonach auta i zawsze były to auta niewarte uwagi ze wzg. na stan techniczny,ale nie chcę uogólniać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm wszystkie nowe drogi są zaznaczone. Przez eu poprowadzily tak samo jak Google maps.

 

Jednak sporo sie pojawia nowych drog. Na Śląsku buduje się jeszcze DTŚ.  W Wawie i okolicach wylotówka na Janki czy Nowolazurowa i to tylko w okolicach po których jezdze. 

 


Juz nie będzie crakowanych raczej, to była ostatnia paczka.
W nowym civicu juz jest Android, czekam na jakiegoś patcha żeby odblokować i po WiFi będą mapki online

 

Ale jest jeszcze accord w ofercie z ta navi, wiec licze na to, ze do auta, ktore jest do kupienia w salonie jako nowe, bedzie mozna zaktualizowac mape :)

Crackowana bedzie jak tylko pojawi sie nowa mapa i komus uda sie zdobyć płytkę :) w poprzednich latach były zrzutki po parę złotych :)

 

A co do Civica.

W 9 gen przed liftem była już inna niż w 8gen i Accordzie/Legendzie. A po lifcie jest Connect. Ciekawe kiedy odblokują, żeby można było coś doinstalować, bo w tej chwili dopłata do Navi jest 2 tys. Jakby odblokowac to faktycznie mozna kupic cokolwiek na andrucie i zainstalowac. To bylaby swietna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężko będzie kupić teraz nowego accorda :) Może zostało kilka sztuk 8gen w eu.

Podlinkuje Ci ciekawy temat o navi.

A co do Civic to jest progres w 9gen.

1a0a506da6a51a70a7621a5ebc1dd4c9.jpg

 

 

Progres jest zdecydowanie. Ale chyba jest problem, zeby tam zainstalowac jakas apke, bo nie mozna ani z google play ani przez usb. 

Honda za garmina w Connect  liczy 2 tys, przy czym nie wiem czy to tylko soft czy jeszcze jest w tej cenie jakis hardware jak np. antena GPS.

 

Z innych newsow, sa problemy wieku dzieciecego z tym wynalazkiem. Zawiesza sie. Ktos na CKPL juz mial wymieniany na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się wgrać nic bez roota. Ale to kwestia czasu.

Może i jest coś na rzeczy bo ma dziwne jazdy. Np nie mogę wykasowac średniego spalania A z poziomu kierownicy czy dotyku. Niby kasuje ale wartości zostają te same. Dopiero przestawienie w tryb kasowanie przy tankowaniu to zeruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mogę powiedzieć to od znajomej która ma takiego accorda z rocznika 2002 ma ponad 270kkm i nie miała żadnej awarii - jedynie tulejki w zawieszeniu wymieniała a tak oryginalne autko.

 

Ale to auto do komfortowych nie należy w kwestii amortyzowania nierówności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.