Skocz do zawartości

Wszyscy kończą na GS'ach


Lipek

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to nie kwestia wyglądu, że te motocykle się tak sprzedają.

Wygląd to rzecz subiektywna, ale obiektywnie pod wszystkimi innymi względami są po prostu najlepsze.

 

masz rację i jej nie masz. Jak widzę ssangyonga to nie wiem dlaczego te samochody się sprzedają :D

 

wsiadłem i po drugim kilometrze wiedziałem, że go chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację i jej nie masz. Jak widzę ssangyonga to nie wiem dlaczego te samochody się sprzedają :D

 

 

 

Odpowiedź jest oczywista. Są dużo tańsze od liderów poszczególnych segmentów, więc jak kogoś nie stać na porządnego np. SUVa to kupuje ssangyonga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie kwestia wyglądu, że te motocykle się tak sprzedają.

Wygląd to rzecz subiektywna, ale obiektywnie pod wszystkimi innymi względami są po prostu najlepsze.

Mnie się akurat kilka modeli BMW podoba, w tym twoja, ale z tym, że to są (zawsze) najlepsze motocykle to trochę przegiąłeś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w wątku rsssa nigdy nie podobały mi sie BMW serii GS.... dopóki nie wsiadłem

 

Chciałbym się tylko pochwalić, że duży GS zamówiony, teraz pozostaje czekać do kwietnia

 

Nie wszyscy... dziadki na BMW lub innych wietrzypachach, a ludzie szukający wrażeń z jazdy wybierają stajnię pomarańczy :-)

 

Bez obrazy oczywiście, GS dobre moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem ..dopoki nie mialem okazji przejechac sie Triumphem Explorerem 1200 (jakies 200km po roznych drogach z roznymi predkosciami)

Wg mnie Explorer jest poreczniejszy, elastyczniejszy od GS 1200.

 

Co nie zmienia faktu ..ze chcialbym miec GS-a ..."dla miecia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem ..dopoki nie mialem okazji przejechac sie Triumphem Explorerem 1200 (jakies 200km po roznych drogach z roznymi predkosciami)

Wg mnie Explorer jest poreczniejszy, elastyczniejszy od GS 1200.

 

Co nie zmienia faktu ..ze chcialbym miec GS-a ..."dla miecia".

to ja będę miał do jazdy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz to pogratulowac.

 

BMW generalnie nigdy pieknoscia nie grzeszyly, ale za to wlasciwisci jezdne pjerwyj sort.

 

A konczyc kolego to wszyscy bezudiemy na HD bo na starosc nogi przez kanape GS'a nie bedziesz w stanie przelozyc, wiec ciesz sie jazda poki mozesz  :P

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odpowiedź jest oczywista. Są dużo tańsze od liderów poszczególnych segmentów, więc jak kogoś nie stać na porządnego np. SUVa to kupuje ssangyonga.

pozadnego czyli ze znaczkiem?

Koreancy zrobili ogromny skok technologiczny patrzac na rece liderow. KIA, HY, SY.

Dawne SY straszyly wrecz, te nowe...nie wstydzilbym sie miec.

Ci co maja kase i chca to pokazac woza sie za banke suvem, bogatemu nie zabronisz.

Mi jakis czas temu przeszlo gwiazdorzenie :)

Ale mysle, ze w przypadku rozwazania kupna czegos skosnookiego decyduje zasada najwiecej za najtaniej.

To jak np SKODA SUPERB albo masz fula za 170 tys albo  zabraknie na podstawe A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.