Skocz do zawartości

Torby dedykowane


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

Często, a dodatkowo irytują mnie pierdyliony różnej wielkości toreb i torebeczek.

 

Ja też tego nie lubię. Niby na wyjazd się pakujemy w 2 - 3 duże torby i myślę że fajnie, elegancko je wsadzę do bagażnika, a tu moja  :piekna: : jeszcze tu siateczka, tu kosmetyczka, tu torebeczka, tu paczka chipsów, tu pierdółeczka...  :facepalm:  A potem to wszystko lata po samochodzie.

Ale do boxa dachowego (SportAC 580 FL) udało się kupić na All zestaw 4 toreb za 200 pln, idealnie wypełniających box: od tyłu 2 duże, 1 węższa i 1 mała (ułożone w poprzek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może się ktoś podzielić opinią?

 

fajne jak jedziesz do monaco albo innego santropez żeby się pokazać przed hotelem że masz fajne torby - ale nie ta klasa samochodu ani toreb  ;l

 

podobnie jak box koniecznie THULE speszal edyszyn do wożenia gogli - bo inni mają i szyku zadają 

 

jak dla mnie kompletnie niepraktyczne, bo nigdy nie pakujesz samochodu i jedziesz w miejsce docelowe i tam wywalasz wszystko do zera - zawsze trafi się coś co ci spieprzy finezyjne umoszczenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kompletnie niepraktyczne, bo nigdy nie pakujesz samochodu i jedziesz w miejsce docelowe i tam wywalasz wszystko do zera - zawsze trafi się coś co ci spieprzy finezyjne umoszczenie

 

 

Ale z takich toreb chyba łatwiej będzie wypakować jakąś potrzebną rzecz, niż grzebać w tradycyjnie wypełnionym po brzegi bagażniku :hmm:

IMO całkiem fajne rozwiązanie. Koszt trochę duży, więc opłaca się jak ktoś dużo podróżuje.

Dodatkowy problem to przechowywanie tych toreb. Ja już teraz mam problem z pomieszczeniem w domu wszystkich waliz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z takich toreb chyba łatwiej będzie wypakować jakąś potrzebną rzecz, niż grzebać w tradycyjnie wypełnionym po brzegi bagażniku :hmm:

IMO całkiem fajne rozwiązanie. Koszt trochę duży, więc opłaca się jak ktoś dużo podróżuje.

Dodatkowy problem to przechowywanie tych toreb. Ja już teraz mam problem z pomieszczeniem w domu wszystkich waliz ;]

Ale to przecież można pomierzyć wielkość bagażnika i kupić dowolne torby ( dobrać tylko tak żeby się mieściły )

Co nie zmienia faktu że żona to takie stworzenie że zawsze na ostatnią chwilę coś przyniesie do auta co jest niezbędne i jest w innej torbie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kupujesz takie auto gdzie te pierdylion toreb pakujesz do bagażnika :ok: , a przestrzeń pasażerska jest wolna

 

Zawsze tak pakuję, żeby w przestrzeni pasażerkiej nie było jakiś pierduletów.

Mnie natomiast wkurzają torby/torebki/torebusie, które wpadają z bagażnika jak uchylisz klapę - no ale to może problem żony, a nie torebek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne jak jedziesz do monaco albo innego santropez

zawsze trafi się coś co ci spieprzy finezyjne umoszczenie

 

Mnie wkurw raczej, że otwieram klapę i wypadają mi graty, bo ktoś (czyt.  żona/dziecko) pyrgła kosmetycznę na stos tej finezyjej układanki. Aha i jeszcze jedno: jeszcze nie miałem samochodu, w którym można byłoby optymalnie wykorzystać WYSOKOŚĆ bagażnika: wrzucam torbę do bagażnika i nad nią zostaje 25-30cm - co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżka mój pracuje w tej firmie od kilku miesięcy. Ponoć biznes mocno się rozkręca a i produkt całkiem przyzwoity :ok:

 

O - i pierwsza merytoryczna odpowiedź w tym temacie. Ze zdjęć detali wynika, że faktycznie jakość jest przyzwoita, ale warto posłuchać opinii z pierwszej ręki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurw raczej, że otwieram klapę i wypadają mi graty, bo ktoś (czyt.  żona/dziecko) pyrgła kosmetycznę na stos tej finezyjej układanki. Aha i jeszcze jedno: jeszcze nie miałem samochodu, w którym można byłoby optymalnie wykorzystać WYSOKOŚĆ bagażnika: wrzucam torbę do bagażnika i nad nią zostaje 25-30cm - co z tym zrobić?

 

dobrać odpowiednie torby - niekoniecznie dedykowane za 1000 zeta 

 

ja zawsze pakuję tak zeby pełne torby były "przy wyjściu" a miejsce na rzeczy luźne od środka - nic mi nie wypada ani nie mam problemów z pakowaniem 

 

inna sprawa , że moja  :piekna: pakuje wszystko z głową i nie wychodzą żadne niespodziewane kwiatki na koniec  :old:

 

jak ktoś jest źle zorganizowany to żadne torby nie pomogą  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z takich toreb chyba łatwiej będzie wypakować jakąś potrzebną rzecz, niż grzebać w tradycyjnie wypełnionym po brzegi bagażniku :hmm:

IMO całkiem fajne rozwiązanie. Koszt trochę duży, więc opłaca się jak ktoś dużo podróżuje.

 

 

jak masz porządek w bagażniku to nie potrzeba żadnych wynalazków , jak nie wiesz jak sie spakować to nawet takie torby nie pomogą  :hehe:

 

jak dużo podróżujesz to masz praktykę jak sie pakować - torby może trochę pomogą ale nie zastąpią praktyki 

 

inna sprawa to miejsce - jak napisałeś nie każdy będzie miał to gdzie trzymać - chyba, że wozić na stałe w bagażniku  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz porządek w bagażniku to nie potrzeba żadnych wynalazków , jak nie wiesz jak sie spakować to nawet takie torby nie pomogą  :hehe:

 

ja mam zawsze porządek ale jak się podróżuje z żoną to bagażnik jest wypełniony po brzegi. Jeszcze na tylnym siedzeniu jakieś toboły, jak jacyś cyganie :facepalm:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurw raczej, że otwieram klapę i wypadają mi graty, bo ktoś (czyt.  żona/dziecko) pyrgła kosmetycznę na stos tej finezyjej układanki. Aha i jeszcze jedno: jeszcze nie miałem samochodu, w którym można byłoby optymalnie wykorzystać WYSOKOŚĆ bagażnika: wrzucam torbę do bagażnika i nad nią zostaje 25-30cm - co z tym zrobić?

Dlatego mam zasadę ze kierowca układa bagaże żeby uniknąć takich niespodzianek czy np. obijającego  :klnie:  się bagażu podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz porządek w bagażniku to nie potrzeba żadnych wynalazkó

 

[kurza twarz].. jaki ty zajebisty jesteś ;l

Gdzieś tak miedzy wierszami dostrzegam jednak, że ta cała twoja praktyka* ma więcej jednak z teorii, bo życia nie oszukasz, zwłaszcza jak jeżdzisz z rodziną.

:skromny:

 

* doszedłem do tego bo tym błyskotliwym pakowaniu gabarytów/toreb przy klapie, a luźnego stafu za nimi; chciałbym zobaczyć to w realu a nie tylko w twoich opowieściach, tym bardziej że intuicja podpowiada, że ciężkie graty mają być blisko środka auta i najlepiej wyparte o oparcie/kratkę.

No ale kto 'praktykowi' zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobrać odpowiednie torby - niekoniecznie dedykowane za 1000 zeta

 

Sprawdź sobie ile kosztuje dobra torba, taka z porządnymi suwakami, wzmacnianym dnem, kółkami, ew. wyciąganą rączką - możesz się zdziwić, że 5x twoja dobra torba, będzie się równać  w okolicy 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kurza twarz].. jaki ty zajebisty jesteś ;l

Gdzieś tak miedzy wierszami dostrzegam jednak, że ta cała twoja praktyka* ma więcej jednak z teorii, bo życia nie oszukasz, zwłaszcza jak jeżdzisz z rodziną.

:skromny:

 

* doszedłem do tego bo tym błyskotliwym pakowaniu gabarytów/toreb przy klapie, a luźnego stafu za nimi; chciałbym zobaczyć to w realu a nie tylko w twoich opowieściach, tym bardziej że intuicja podpowiada, że ciężkie graty mają być blisko środka auta i najlepiej wyparte o oparcie/kratkę.

No ale kto 'praktykowi' zabroni.

 

tak naprawdę to średnio mnie obchodzi twój osąd mojej praktyki 

 

podróżuję w zestawie 2+2 od kilkunastu lat kilkanaście razy w roku i mam swoją wiedzę, oczywiście nie musisz się z nią zgadzać 

 

poza tym każdy ma inny sposób pakowania i podrózowania - jeden śpi w drodze i potrzebuje cos podręcznego do hotelu , inny jedzie do celu na raz i wywala wszystko na miejscu 

 

JAK DLA MNIE taki zestaw jest bez sensu - dla ciebie może być idealny 

 

 

 

Koleżka mój pracuje w tej firmie od kilku miesięcy. Ponoć biznes mocno się rozkręca a i produkt całkiem przyzwoity

 

opinia producenta zawsze była warta uwagi   ;l , przecież nie powie, że produkuje niepotrzebny nikomu bubel za ciężką kasę  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


opinia producenta zawsze była warta uwagi    , przecież nie powie, że produkuje niepotrzebny nikomu bubel za ciężką kasę 

 

Akurat nie jest producentem, ale analitykiem. 

Generalnie współczuję podejścia do świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie jest producentem, ale analitykiem. 

Generalnie współczuję podejścia do świata. 

 

podejście mam odpowiednie i raczej mi z tym dobrze - w omawianym przypadku nie widzę sensu toreb bo wyjeżdzam z rodziną minimum czterema róznymi  samochodami i nie planuję trzymać samochodów po wieki , więc nie jestem targetem dla takich wyrobów , moje torbymimo, że marnej jakości i bez dedykacji  służa mi od 10-15 lat we wszystkich samochodach i mają sie dobrze 

 

analityk ma tak kombinować , żeby ludziom wcisnąc produkt i myśleć razem z marketingiem jak to umotywować  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejście mam odpowiednie i raczej mi z tym dobrze - w omawianym przypadku  

 

analityk ma tak kombinować , żeby ludziom wcisnąc produkt i myśleć razem z marketingiem jak to umotywować  :facepalm:

W jakim przypadku? Czy ktoś cie pytal o sens zakupu, fantastyczną samoorganizację i legendarną wręcz umiejętność pakowania, czy raczej pytanie było o jakość i opinie uzytkownikow tych toreb?

Jakbym chcial dowiedziec sie jaka masz fantastyczna zone(?), zorganizowane dzieciaki i sprawdzone w x-wyjazdach patenty na pakowanie kufra, to raczej nie pytalbym o jakosc\opinie o konkretnych torbach, prawda?

Co do wiarygodnych opinii pracownikow o produkcie, nie mierz innych swoja miara - nie mialem problemu krytykowac wsrod znajomych akumulatorow, pralek czy pomp ciepla oferowanych przez pracodawce, bo znalem ich wady od podszewki, no ale co czlowiek to obyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W jakim przypadku? Czy ktoś cie pytal o sens zakupu, fantastyczną samoorganizację i legendarną wręcz umiejętność pakowania, czy raczej pytanie było o jakość i opinie uzytkownikow tych toreb?

 

tych toreb nie znam ani nie znam nikogo kto by je miał - znam natomiast faceta który ma dedykowane walizki (dwie sztuki plus "neseser") aluminiowe u siebie - jest mega zadowolony z tego z małym ale - samochód ma wyłacznie do podróży biznesowych i jeździ sam, do podrózowania rodzinnego ma drugi samochód i w nim używa normalnych toreb i klasyczne walizki samsonita - widocznie nie jest to takie fajne skoro nie powiela metody stosowanej w jednym samochodzie do drugiego (mimo możliwości finansowych, samochód biznesowy zmienia co 3 lata i zawsze kupuje z walizkami od razu w salonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


analityk ma tak kombinować , żeby ludziom wcisnąc produkt i myśleć razem z marketingiem jak to umotywować 

 

Chyba nie masz zbyt wielkiego pojęcia o czym piszesz, o czym ja piszę również. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie wkurw raczej, że otwieram klapę i wypadają mi graty, bo ktoś (czyt. żona/dziecko) pyrgła kosmetycznę na stos tej finezyjej układanki.

 

jak sobie dajesz takie rzeczy 'fundować' to i na te ładne, dopasowane torby też Ci coś rzucą.

 


Aha i jeszcze jedno: jeszcze nie miałem samochodu, w którym można byłoby optymalnie wykorzystać WYSOKOŚĆ bagażnika: wrzucam torbę do bagażnika i nad nią zostaje 25-30cm - co z tym zrobić?

pokombinować z dostępnymi torbami i opracować sobie optymalny sposób ułożenia.

Nigdy nie miałem problemu żeby mi coś z bagażnika leciało, albo żeby mi zostawało niewykorzystane, a potrzebne, miejsce.

Podejdź do tego jak do tetrisa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i następnie wozisz przez kolejne 350 dni powietrze,,, :no:

 

Ciężkie nie jest - spalania nie zwiększa :ok:

 

Zawsze tak pakuję, żeby w przestrzeni pasażerkiej nie było jakiś pierduletów.

Mnie natomiast wkurzają torby/torebki/torebusie, które wpadają z bagażnika jak uchylisz klapę - no ale to może problem żony, a nie torebek. :)

 

Dlatego ja uważam za genialne rozwiązanie z uchylną szybą tylnej klapy. Wszelkie "luźne" rzeczy można spokojnie wypakować bez cudowania i zbierania drobiazgów z ziemi. W sumie dzięki takiej szybie można bagażnik wyładować naprawdę na styk.

 

Ja wożę najczęściej zestaw w postaci walizki, torby podróżnej i małej walizki (rozmiar bagażu podręcznego normalnych linii lotniczych) American Tourister (jakaś "odnoga" Samsonite ponoć), do tego torby "sportowe" i ewentualnie trochę gratów pół-luzem - w torbach "zakupowych" typu Ikea itp. (jakieś buty, dodatkowy kombinezon itp.). Kolega dorzuca do tego jeszcze duży plecak i torbę podróżną + trochę domowych smakołyków w skrzynce (na niej najczęściej ląduje jedna z toreb). Po ułożeniu najcięższych bagaży w głębi bagażnika dostawiam lżejszymi, potem zamykam klapę i drobnicę (jakieś małe plecaki, torby itp.) upycham między bagaż a klapę bagażnika. Rozładowanie w kolejności odwrotnej - w ten sposób otwarcie klapy nie powoduje wysypywania się bagażu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ktoś podzielić opinią?

pol_pl_FORD-S-MAX-2006-TORBY-DO-BAGAZNIK

 

Wczoraj zamówiłem korzystając z promocji na zestaw do Lancera. Zamierzałem w tym roku skompletować zestaw toreb pod kątem rozmiarów bagażnika - nie wiedziałem że istnieje gotowy produkt. Jak dotrą dam znać o pierwszych wrażeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.