Skocz do zawartości

Fordowi zdjęciooglądacze


dus3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszkuję dla  :piekna: samochodu. No powiedzmy :) chodzi o forda KA :) pojawiła się dzisiaj oferta ze śląska, ale zanim pofatyguje się z Wrocka to poproszę specjalistów zdjęciowych i tych którzy znają fordy Ka o rzucenie okiem na ofertę.

 

http://otomoto.pl/oferta/ford-ka-2013-2014-biala-perla-jak-nowy-klima-ID6yh49r.html

 

Wygląda, że handlarz więc czego się spodziewać? co oglądać przy ewentualnych oględzinach osobiście?

 

 

aaaaaaaaa i tak na marginesie czy jest tu ktoś, kto jest w stanie po ewentualnym Vini zobaczyć jakie przebiegi miał ten cud techniki przy przeglądach w ASO?

 

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi, być może uratujecie mnie przed zakupem ulepa z trzech przystanków, o ile aż tyle blachy jest w KA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi, być może uratujecie mnie przed zakupem ulepa z trzech przystanków, o ile aż tyle blachy jest w KA :)

ja  sie  nie  znam  ale  ;] 

 

Ford Ka  w 2013/4 w  polsce  był  sprzedawany  za  27kpln ( 1.2 klima) 

 

czy  uwazasz  ze  Ka przyciągniete  z  francji (z  niewiadomą przeszłością ) jest  dobrą ofertą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał być naprawdę tani, jeżeli opłacało się go targać taki kawał Europy. Standardowo mierzyć i zaglądać gdzie się da w poszukiwaniu wymienianych elementów.

 

Jeśli chodzi o VIN i przebiegi - Ford nie ma centralnej bazy danych. Możesz się dowiedzieć w ASO w którym to to było serwisowane. Po VINie możesz sprawdzić samodzielnie jedynie podstawowe informacje wprowadzone przez fabrykę (silnik, wyposażenie, data produkcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli są trzy opcje:

- przebieg był większy, kupiony tanio we Francji i "przygotowany" do sprzedaży w Polsce,

- kupiony jako rozbity i zrobiony w Polsce,

- handlarz filantrop, kupił okazyjnie tanio i sprzedaje. yyyyyyyyyyyyyyy no dobra trzeciej opcji nie ma :)

 

czyli zostaje mi tylko zorganizowanie czujnika lakieru i oglądanie dookoła :( ech i mam nadzieje że i mnie będzie kiedyś stać na samochód z 2016 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszkuję dla  :piekna: samochodu. No powiedzmy :) chodzi o forda KA :) pojawiła się dzisiaj oferta ze śląska, ale zanim pofatyguje się z Wrocka to poproszę specjalistów zdjęciowych i tych którzy znają fordy Ka o rzucenie okiem na ofertę.

 

http://otomoto.pl/oferta/ford-ka-2013-2014-biala-perla-jak-nowy-klima-ID6yh49r.html

 

Wygląda, że handlarz więc czego się spodziewać? co oglądać przy ewentualnych oględzinach osobiście?

 

 

aaaaaaaaa i tak na marginesie czy jest tu ktoś, kto jest w stanie po ewentualnym Vini zobaczyć jakie przebiegi miał ten cud techniki przy przeglądach w ASO?

 

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi, być może uratujecie mnie przed zakupem ulepa z trzech przystanków, o ile aż tyle blachy jest w KA :)

witaj

to auto kosztuje jakieś poniżej 4k euro... to popatrz ile we Francji kosztuje takie auto z minimalnym przebiegiem w idealnym stanie, a następnie poszukaj forda ka za 3 tysie euro i zobacz jak wyglada i jaki ma przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

to auto kosztuje jakieś poniżej 4k euro... to popatrz ile we Francji kosztuje takie auto z minimalnym przebiegiem w idealnym stanie, a następnie poszukaj forda ka za 3 tysie euro i zobacz jak wyglada i jaki ma przebieg.

 

Czyli są trzy opcje:

- przebieg był większy, kupiony tanio we Francji i "przygotowany" do sprzedaży w Polsce,

- kupiony jako rozbity i zrobiony w Polsce,

- handlarz filantrop, kupił okazyjnie tanio i sprzedaje. yyyyyyyyyyyyyyy no dobra trzeciej opcji nie ma :)

 

czyli zostaje mi tylko zorganizowanie czujnika lakieru i oglądanie dookoła :( ech i mam nadzieje że i mnie będzie kiedyś stać na samochód z 2016 roku :)

 

Wolalbym skredytowac 10kPLN i kupic nowke z wyprzedazy niz sprowadzonego ulepa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kosztuje 30k. Tu chlop targal z Francji i musi na tym jeszcze zarobic. Leciec biegiem do salonu w PL i kupic nowego za te 9k wiecej.

:ok: pewnie bedzie mniej wybajerzony, ale za to z gwarancja, co w wypadku Fiata moze byc korzystne... a nie sorry to Ford ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: pewnie bedzie mniej wybajerzony, ale za to z gwarancja, co w wypadku Fiata moze byc korzystne... a nie sorry to Ford ;]

Lepiej kupic bardziej wybajerzonego trupa z Francji. Te samochody sa tam drozsze wiec gdzie sens gdzie logika? Trzeba na glowe upasc zeby kupic tego ka od handlarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zaraz chwila moment. Po czyjej stronie wy jesteście? :)

No nic trzeba będzie podzwonić po dilerach i popytać o oferty na na KA. :)

 

Co tu pytac za 29900 najtanszy. Sa jeszcze demo. Przy takiej cenie nie ma co patrzec na pazdzierze od handlarzy. Dodatkowo wynegocjowac opony plus dobry pakiet na ubezpieczenie i jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pytac za 29900 najtanszy. Sa jeszcze demo. Przy takiej cenie nie ma co patrzec na pazdzierze od handlarzy. Dodatkowo wynegocjowac opony plus dobry pakiet na ubezpieczenie i jezdzic.

Dlatego przypomina mi się moja historia z Roomsterem. Używki takie 3 letnie były za 35-38 k zł w 2012 r A w salonie wyrwalismy za 46 k zł z alu letnie plus zimówki ubezpieczenie na rok w cenie kupe dodatków . A że braliśmy na FV to już bajka bo VAT podatek itepe w koszta i na to samo wyszło a przynajmniej nowe. 

W  temacie Ka to póki krajowe to okazje się zdarzają ale zza Odry to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.