Skocz do zawartości

Pytanie do wrozbitow - Meganka


ZUBERTO

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzina poszukuje auta.

Wymagania to jedynie klima i LPG.

Co wywrozycie o takiej Megance?

http://allegro.pl/renault-megane-1-6-benzyna-lpg-oryginal-czarna-1wl-i6007898645.html

Mnie odstrasza ten Prins, ale widze, ze w BI mamy serwis.

Może ktoś z kacikowych handlarzy ma cos na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ładne, tak ze zdjęć to nie ma co wróżyć, środek w miare wygląda jak na ten przebieg, co się rzuca pod maską to brak osłony z lewej strony zdjęcia, zbiornik wyrównawczy powinien być zamaskowany, powinien tylko korek wystawać, brak osłony góry silnika ale może to przez instalację lpg nie została załączona. Wersja poliftowa, przedlift ma kwadratowy wyświetlacz pomiędzy prędkościomierzem a obrotomierzem, wyświetlacz jest biały, a nie pomarańczowy, lampy tylne też sa inne jak i przednia atrapa. Imo fajny :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina poszukuje auta.

Wymagania to jedynie klima i LPG.

Co wywrozycie o takiej Megance?

http://allegro.pl/renault-megane-1-6-benzyna-lpg-oryginal-czarna-1wl-i6007898645.html

Mnie odstrasza ten Prins, ale widze, ze w BI mamy serwis.

Może ktoś z kacikowych handlarzy ma cos na zbyciu?

Uważać, sprawdzić, nie kupować na Niemca.W Ostrowii sporo kombinatorow (z resztą gdzie nie ma). Sprowadzony z Niemiec z gazem więc plus 350 na butlę nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AkuQ, dnia 28 Lut 2016 - 10:27 PM, napisał:

Uważać, sprawdzić, nie kupować na Niemca.W Ostrowii sporo kombinatorow (z resztą gdzie nie ma). Sprowadzony z Niemiec z gazem więc plus 350 na butlę nowa.

 

Ja tam nie wiem za ile oni te butle legalizują, ale już niejedne auto kupiłem z PL papierem z Siedlec przedluzajacym "niemiecka" butle na 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r1sender, dnia 28 Lut 2016 - 10:13 PM, napisał:

auto ładne, tak ze zdjęć to nie ma co wróżyć, środek w miare wygląda jak na ten przebieg, co się rzuca pod maską to brak osłony z lewej strony zdjęcia, zbiornik wyrównawczy powinien być zamaskowany, powinien tylko korek wystawać, brak osłony góry silnika ale może to przez instalację lpg nie została załączona.

 

Brak tych oslon, zwlaszca zbiorniczka, sugeruje raczej bum, a LPG na pokładzie nasuwa myśli o przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na marginesie - Prins to świetna instalacja, stabilna, trwała, nie wymagająca regulacji, i jeśli jest sprawna to duża zaleta samochodu, miałem Prinsa 8 lat w Citroenie C5 i bardzo dobrze wspominam

ale....te czerwone wtryski nie wyglądają mi na Keihiny jakie powinny być w Prinsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak tych oslon, zwlaszca zbiorniczka, sugeruje raczej bum, a LPG na pokładzie nasuwa myśli o przebiegu.

Osłony w poliftach nie były montowane imo- kolega miał przedlift i komora była zabudowana plastikami dookoła, ja mam polift i jest jak na zdjęciu a moja nie była walona na 100%. Kierownica mniej zniszczona niż w mojej po 108kkm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina poszukuje auta.

Wymagania to jedynie klima i LPG.

Co wywrozycie o takiej Megance?

http://allegro.pl/renault-megane-1-6-benzyna-lpg-oryginal-czarna-1wl-i6007898645.html

Mnie odstrasza ten Prins, ale widze, ze w BI mamy serwis.

Może ktoś z kacikowych handlarzy ma cos na zbyciu?

Mnie najbardziej podoba się: GRATIS 30 dniowe ubezpieczenie umożliwiające powrót autem do domu.

Na wyklejankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podoba się: GRATIS 30 dniowe ubezpieczenie umożliwiające powrót autem do domu.

Na wyklejankach.

 

Ja juz czyms takim sie nie przejmuje nawet, jak cos jest w 9 na 10 ogloszeniach to staje sie poniekad norma.

Zaczne szukac sprzedawcy co grama nie podkoloryzuje to nigdy nie znajde, a przytargac go 60-90km wielkim problemem nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz czyms takim sie nie przejmuje nawet, jak cos jest w 9 na 10 ogloszeniach to staje sie poniekad norma.

Zaczne szukac sprzedawcy co grama nie podkoloryzuje to nigdy nie znajde, a przytargac go 60-90km wielkim problemem nie jest.

Tu nie chodzi o koloryzowanie, tylko o to że gość najzwyczajniej w świecie oszukuje. Ja bym wolał szukać auta miesiąc dłużej, a na takich cwaniaków nie tracić nawet chwili tylko od razu zamykać ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madek, dnia 29 Lut 2016 - 9:41 PM, napisał:

Tu nie chodzi o koloryzowanie, tylko o to że gość najzwyczajniej w świecie oszukuje. Ja bym wolał szukać auta miesiąc dłużej, a na takich cwaniaków nie tracić nawet chwili tylko od razu zamykać ogłoszenie.

 

Auto i tak odpuszczone z powodu "bez powodu".

Napisalem wyżej, oszukuje pewnie 90% sprzedających i nieważne czy to handlarz czy prywatny sprzedawca, trzeba po prostu odsiać to na co się czlek nie godzi i tyle.

Jak ktoś nic nie kreci to auto sprzedaje w rodzinie albo 15min po wystawieniu już go nie ma.

Jak się jest swiadomym tekstu o ubezpieczeniu to się w bajki nie wierzy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisalem wyżej, oszukuje pewnie 90% sprzedających i nieważne czy to handlarz czy prywatny sprzedawca, trzeba po prostu odsiać to na co się czlek nie godzi i tyle.

Ja każde swoje dotychczasowe auto kupiłem od prywatnej osoby, nie naciąłem się na żaden przekręt czy zatajony stan techniczny.

Jakoś nie miałem wielkich problemów żeby takie coś znaleźć, grunt to śledzić często ogłoszenia i nie napalać się na coś co już na zdjęciach nie budzi zaufania, na żywo będzie dużo gorzej  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.