Skocz do zawartości

Kolor felg


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pomysłu, dlatego pytam :)

Zastanawiałem się nad czarnym połyskiem z jakimś kolorowym ringiem (paskiem na rancie), przez chwilę myślałem o jakimś wściekłym kolorze (kawasaki green, albo pomarańcz) ale to chyba będzie wsiowo wyglądało przy tak starym moto.... :hmm:

 

EDIT:

ramiona felgi mogą być w innym kolorze niż obręcz - może połączyć czarny z jakimś jasnym kolorem :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię to co oryginalne. Jeśli były srebrne, to srebrne.

Jeśli mają być inne to czarne. Inny, jaśniejszy kolor będzie problematyczny w utrzymaniu felg w czystości.

Pomaluj w monokolor, ew jak będziesz chciał to dokupisz sobie lamówki na ranty felg i jak Ci się znudzi to po prostu je wywalisz.

Lime green i każdy inny festyn będzie zbyt przaśny w tym rodzaju motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek w zeszłym sezonie dostał nowy lakier. Teraz przed zmianą opon planuję polakierować felgi. Macie jakiś pomysł na kolor?

daj tutaj chłopakom...

http://www.szfajcar.com/wheel%20stickers.html

albo leć z "black piano" w proszkowej - zawsze stylowe i eleganckie :)

ino nie rób maskowanie i szprej... a pełne rozbrojenie (łozyska out) i porządny proszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj tutaj chłopakom...

http://www.szfajcar.com/wheel%20stickers.html

albo leć z "black piano" w proszkowej - zawsze stylowe i eleganckie :)

ino nie rób maskowanie i szprej... a pełne rozbrojenie (łozyska out) i porządny proszek :)

Czyli większość stawia na czarne...w sumie myślałem podobnie. Co do malowania - koła i tak będą i tak rozbierane, mam do wymiany opony i napęd. Przed założeniem nowych gum przednia felga idzie do prostowania, bo ma lekkie bicie. Łożyska idą na śmietnik, bo po tylu latach należy im się wymiana. Natomiast lakier pójdzie raczej z pistoletu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli większość stawia na czarne...w sumie myślałem podobnie. Co do malowania - koła i tak będą i tak rozbierane, mam do wymiany opony i napęd. Przed założeniem nowych gum przednia felga idzie do prostowania, bo ma lekkie bicie. Łożyska idą na śmietnik, bo po tylu latach należy im się wymiana. Natomiast lakier pójdzie raczej z pistoletu...

skoro będziesz miał rozbrojone felgi... to na grzyba Ci pistolet? tylko proszek... kosztuje chyba coś ok 100 PLN sztuka. a jest dużo lepszy niż pistolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro będziesz miał rozbrojone felgi... to na grzyba Ci pistolet? tylko proszek... kosztuje chyba coś ok 100 PLN sztuka. a jest dużo lepszy niż pistolet.

Kiedyś lakierowałem ramę od motocykla w lakierni w mojej okolicy. Miał być czarny połysk, wyszedł pół mat. Nie zaryzykuję z felgami, a nie chcę wysyłać tego gdzieś dalej - jak znam życie, to wróciłoby w połowie sezonu :D :D

A lakiernika mam zaprzyjaźnionego i wiem, że ogarnie temat bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymaga obcięcia błotnika, bo jest on częścią tylnego nadkola:

 

 

post-129483-0-56969700-1457692479_thumb.jpg

 

Przed remontem właśnie ten element wymieniałem, bo był pęknięty, więc odpada cięcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymaga obcięcia błotnika, bo jest on częścią tylnego nadkola:

 

 

attachicon.gifbłotnik.jpg

 

Przed remontem właśnie ten element wymieniałem, bo był pęknięty, więc odpada cięcie :D

potrzebny Ci błotnik? Wywal i daj samą tablice, spod zadupka i kufra nie będzie na plecy pryskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie widzę....:( 

To stary sprzęt jest, linia tego moto ciut trąci myszką - obawiam się, że takie przeróbki pasowałyby jak wół do karety :D :D

Ale lubię ten sprzęt, poza tym wsadziłem więcej niż jest warty w remont, więc nie zamienię na młodszą hulajnogę :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się trochę wyłamię z czarnego kierunku i zaproponuję albo pozostanie przy srebrnym, albo... złoty  :ok:

przy ciemnym kolorze motocykla, fajnie jak kolor felg trochę z nim będzie kontrastować. 

takie moje zdanie, ale ja lubię nutkę ekstrawagancji  ;]  :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek w zeszłym sezonie dostał nowy lakier. Teraz przed zmianą opon planuję polakierować felgi. Macie jakiś pomysł na kolor?

 

 

Piękny "youngtimer".  :oki:

 

Felgi czarny połysk - tak, inne przeróbki zdecydowanie - nie.  ;]

540x405_kawasaki-zzr-d-924817.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.