Skocz do zawartości

Dlaczego trzeba patrzac wychylajac nos - 2 rannych...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

https://youtu.be/lv5wAnpyjTk



Mialem prawie identycznie- tylko jechalem Hertz a Nie motorem, I dostalem strzala w bok...

Szczesciarze- ten co uderzyl w slup- zlamana noga, drugi ok.

Ludzie mylnie zakladaja Ze jesli jedna strona stoi to I druga musi...

Tu w ogole Sie Nie popatrzyla (Camry wszystko tlumaczy )...

786045db7c3645e0bdc2b79091a2d1eb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, chyba podświadomość trochę w takim przypadku płata figle i mózg podaje info "na skróty" :(

Ja mysle Ze to Nie doswiadczenie

W tym przypadku:

- kobieta w srednim wieku,

- emigracja z kraju gdzie zasady ruchu Nie obowiazuja

- popatrz Ze ona Sie Nie zatrzymala ani przed uderzeniem (zeby zobaczyc co jedzie),

- ani co mnie totalnie I innych dziwiPo uderzeniu ...

Ja dostalem strzala w tylna prawe drzwii- (twoja lewa) - 17 latek... Ale identycznie- stop z drugiej strony- I gaz w podloge , stop na drzwiach...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ludzie często nawet nie widzą ciężaróki jadącejz drugiej strony :facepalm:

Ale w tym wypadku dziala 'sprawiedliwosc' tu masz dwoch niewinnych - slabo zabezpieczonych vs auto- jadacych na motorze...

Powinni lotto kupic Ze tylko zlamana noga. Z drugiej strony dzisiejsze ubrania na motor musza Byc naprawde dobre

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym wypadku dziala 'sprawiedliwosc' tu masz dwoch niewinnych - slabo zabezpieczonych vs auto- jadacych na motorze...

Powinni lotto kupic Ze tylko zlamana noga. Z drugiej strony dzisiejsze ubrania na motor musza Byc naprawde dobre

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

U nas byłyby trupy.

Te motocykle jechały może z 10-15km/h szybciej niz auto z kamerką.

W PL by śmignęły tak, żebyś się zastanawiał czy w ogóle tam były motocykle czy tylko CI się wydawało.

Jeden motocyklista by wpadł do samochodu przez boczne okno, a drugiego by rozpołowiło na tym słupie. Ten pierwszy motocykl pewnie też by wpadł do auta razem z bocznymi drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ludzkie reakcje sa nieobliczalne. Na codzien prowadze tramwaj i bardzo czesto jest tak, ze ludzie przejezdzajac przez torowisko nagle zauwazaja tramwaj i odruchowo hamuja. Zatrzymuja sie na srodku torow patrza z przerazeniem i czekaja na uderzenie... Gdyby nie zahamowali to jeszcze ze 2 samochody za nimi by swobodnie zdazyly przejechac. Jak dla mnie tacy kierowcy powinni byc eliminowani z drog jakimis testami np. na symulatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas byłyby trupy.

Te motocykle jechały może z 10-15km/h szybciej niz auto z kamerką.

W PL by śmignęły tak, żebyś się zastanawiał czy w ogóle tam były motocykle czy tylko CI się wydawało.

Jeden motocyklista by wpadł do samochodu przez boczne okno, a drugiego by rozpołowiło na tym słupie. Ten pierwszy motocykl pewnie też by wpadł do auta razem z bocznymi drzwiami.

W Victoria Nie mozliwe , zginalbys przy pierwszym poscigu Highway Patrol.

Szczerze widze mase ludzi na motorach I jakos oprocz jednostek- ktorych nazywamy- 'tymczasowi Australian' Nie widze zeby odbiegali od innych uzytkownikow drog.

86bb78f949e50b9f1704907c05a542bd.jpg

Ba powiedzialbym Ze zdecydowana wiekszosc zadne sobie sprawe Ze w razie spotkania z autem Ma de facto mniejsze szanse przetrwania

3aa9e32c9e6eb701e0aca069e0f570b6.jpg

U mnie na wsi masz Xross, jezdza Po parku narodowym- legalnie- a I tak co tydzien mam wizyte tych dwoch...

02fa0b695264571dffbbe4c2804c6aea.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3aa9e32c9e6eb701e0aca069e0f570b6.jpg

 

 

 

Pytanie odnośnie tego zdjęcia.

U Was nikt nie kosi tych chwastów na pasie dzielącym drogę?  ;]

 

Sprawdziłem na szybko ilu motocyklistów i ich pasażerów zginęło w PL. ZNalazłem tylko statystyki z 2013 i wyszło ponad 250 sztuk. Niestety nie wiem jak to się ma do liczby motocyklistów na drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ludzkie reakcje sa nieobliczalne. Na codzien prowadze tramwaj i bardzo czesto jest tak, ze ludzie przejezdzajac przez torowisko nagle zauwazaja tramwaj i odruchowo hamuja. Zatrzymuja sie na srodku torow patrza z przerazeniem i czekaja na uderzenie... Gdyby nie zahamowali to jeszcze ze 2 samochody za nimi by swobodnie zdazyly przejechac. Jak dla mnie tacy kierowcy powinni byc eliminowani z drog jakimis testami np. na symulatorze.

U mnie masz w stanie dwa razy testy symulacyjne - Po roku jak dostajesz prawo jazdy i potem Po dwoch latach zanim masz pelne PJ.

I ... to tez Nie pomaga- jak Sam mowisz ludzkiej glupoty Nie da Sie przetrstowac ... ⚠️

237f501d8775a0c1cc32284d523032bb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/lv5wAnpyjTk

Mialem prawie identycznie- tylko jechalem Hertz a Nie motorem, I dostalem strzala w bok...

Szczesciarze- ten co uderzyl w slup- zlamana noga, drugi ok.

Ludzie mylnie zakladaja Ze jesli jedna strona stoi to I druga musi...

Tu w ogole Sie Nie popatrzyla (Camry wszystko tlumaczy )...

786045db7c3645e0bdc2b79091a2d1eb.jpg

Trzeba zaznaczyć, że jechali powoli i to spowodowało, że wszyscy żyją. Prosty przykład na to, że wolniejsza jazda wybacza wszelkie ewentualne błędy i ogranicza ich skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.