Skocz do zawartości

Samochód z paką 2m


harnas81

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mam pytanie, potrzebuję zakupić auto z paką min. 2m długości. Chodzi mi po głowie coś takiego jak Fiat Doblo Cargo. Co nie kosztuje majątku a ma taką długą pakę?

Celuję w rocznik 2003-2007/8. Bez znaczenia czy benzyna czy olej napędowy. Auto będzie jeździło kilka razy w miesiącu.

 

Dzięki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam pytanie, potrzebuję zakupić auto z paką min. 2m długości. Chodzi mi po głowie coś takiego jak Fiat Doblo Cargo. Co nie kosztuje majątku a ma taką długą pakę?

Celuję w rocznik 2003-2007/8. Bez znaczenia czy benzyna czy olej napędowy. Auto będzie jeździło kilka razy w miesiącu.

 

Dzięki ...

Nie lepiej zlecić transport niż specjalnie kupowac auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za drogo wychodzi ...

Nie wiem na jakiej odległosci i co wozisz, ale jesli już szukasz czegoś to poprostu kup obojetnie co co spełnia Twoje warunki i bedzie w dobrym stanie. Może Dacia MPV?

 

A może przyczepa do auta którego posiadasz?

Edytowane przez Maciejkubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam haka

zresztą przyczepa będzie mało użyteczna

Dacia ale to chyba trochę kasy już kosztuje tak poniżej 10 tys :)

 

W MPV jeżeli nie jesteś mikrusem to 2m ladunek już jest mordega dla kierowcy.

Chyba, ze wozisz cos co nie musi za fotelem kierowcy lezec.

Tak wiozłem MPV 5 kpl. drzwi wewnetrznych wraz z ościeżnicami, cale szczęście ze tylko jakies 3-4km bo kierownica zrobilaby mi chyba dziure w brzuchu, a nogi odpadly ze zdrętwienia.

Kolezka przewiozl mi 2 drzwi zewnętrzne na odleglosc 50km i twierdzil, ze dalo się spokojnie wytrzymać, ale ma chyba <1,7m wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam pytanie, potrzebuję zakupić auto z paką min. 2m długości. Chodzi mi po głowie coś takiego jak Fiat Doblo Cargo. Co nie kosztuje majątku a ma taką długą pakę?

Celuję w rocznik 2003-2007/8. Bez znaczenia czy benzyna czy olej napędowy. Auto będzie jeździło kilka razy w miesiącu.

 

Dzięki ...

To moze poszukaj jakiegos blizniaka ducato/boxer/jumper 2002-2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby dobry kierunek ale muszą być auta niższe niż te trojaczki .... coś w stylu wspomnianego doblo, experta itp?

Niższe tzn jaka max wysokość Cię interesuje? Jak planujesz wjeżdżać do garażu to większość busów ma wersje do 2m wysokości i one spokojnie wyjeżdżają. Trojaczki to niezły wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tak poproszę :)

Maxi: 2,35m / 2,6m (2,35 to długość paki od drzwi tylnych do ściany grodziowej - do garbu. 2.6m to długość po podłodze)

Zwykły: 2m / 2,25 (jak wyżej)

 

Zobacz sobie jak jest ściana grodziowa wyprofilowana to będziesz wiedział o czym mówię :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxi: 2,35m / 2,6m (2,35 to długość paki od drzwi tylnych do ściany grodziowej - do garbu. 2.6m to długość po podłodze)

Zwykły: 2m / 2,25 (jak wyżej)

 

Zobacz sobie jak jest ściana grodziowa wyprofilowana to będziesz wiedział o czym mówię :ok:

Dzięki za info :) czyli wymiary są identyczne w przypadku takich trojaczków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki rocznik i jak silnik masz jumpy możesz coś powiedzieć o tym aucie ...usterki , spalanie itp

też jestem na etapie szukania auta z paką min 2 metry 

 

biorę pod uwagę fiat doblo maxi 1,9jtd , peugeot expert 2,0 hdi , transit L1H1 2,2tdci 

 

inne też takie jak scudo , jumpy , ducato itp 

 

w sumie zależy mi na 2 rzeczach , paka min 2 metry i najmniej awaryjny silnik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki rocznik i jak silnik masz jumpy możesz coś powiedzieć o tym aucie ...usterki , spalanie itp

też jestem na etapie szukania auta z paką min 2 metry 

 

biorę pod uwagę fiat doblo maxi 1,9jtd , peugeot expert 2,0 hdi , transit L1H1 2,2tdci 

 

inne też takie jak scudo , jumpy , ducato itp 

 

w sumie zależy mi na 2 rzeczach , paka min 2 metry i najmniej awaryjny silnik :)

 

jumpy: 2011r, 2.0 120KM - 140tyś przebiegu. (wymieniłem już 3szt poduszek od tylnego zawieszenie bo jest pneumatyczne - 900zł sztuka, ale jest to bardzo fajne rozwiązanie, załaduje tone na auto a ono się dalej prowadzi bardzo dobrze. Chłodnica klimatyzacji padła - 350zł, wymieniłem rurkę od płynu chłodniczego oryg. 90zł. Amortyzatory tył (zamarzły zimą gdy auto stało 2 tygodnie na ostrym mrozie (auto odpaliło przy -20 na strzała). To chyba tyle z "awarii" Auto u mnie od 2 lat i 90tyś km.

 

Expert. 2008r 2.0 136KM - 250tyś przebiegu auto u mnie od 6m-cy i 30tyś km, padła chłodnica klimatyzacji - 350zł. Poza tym nic. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jumpy: 2011r, 2.0 120KM - 140tyś przebiegu. (wymieniłem już 3szt poduszek od tylnego zawieszenie bo jest pneumatyczne - 900zł sztuka, ale jest to bardzo fajne rozwiązanie, załaduje tone na auto a ono się dalej prowadzi bardzo dobrze. Chłodnica klimatyzacji padła - 350zł, wymieniłem rurkę od płynu chłodniczego oryg. 90zł. Amortyzatory tył (zamarzły zimą gdy auto stało 2 tygodnie na ostrym mrozie (auto odpaliło przy -20 na strzała). To chyba tyle z "awarii" Auto u mnie od 2 lat i 90tyś km.

 

Expert. 2008r 2.0 136KM - 250tyś przebiegu auto u mnie od 6m-cy i 30tyś km, padła chłodnica klimatyzacji - 350zł. Poza tym nic. :ok:

dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.