Skocz do zawartości

WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w urodziny żony urodził nam się trzeci syn... Rozglądam się już za jakimś boksem na dach żeby się w Cromci pomieścić :) Ciekawe jak pomieszczą się trzy foteliki. Może jednak będę przesiadał się na Phedre lub coś w tym stylu...

 

Gratulacje!

 

BTW. W urodziny żony urodziła się nasza druga córka.  ;] 24 grudnia  ;] także nie ma po co grać w totka w sumie, bo nic dwa razy...  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kącik Cromy jest :) ale ruch zamarł :(

Ja zerkam czasami jako ze croma glownie stoi na rzecz komarka lub roweru.

Ale w urlop dala rade po polsce jakies1300km

No ale w drodze powrotnej rura IC kaputt  ale dojechalem bez latania jedynie spalanie nieco wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia. Już wytrzeźwiałem... Najgorsze że przy domu postawili mi odcinkowy pomiar... Więc grzeczna jazda. Potem przez 5 km jazda w sznurku prowadzonym przez radiowóz jadący przepisowo 45kmh... A skurcze coraz częstsze. Wjechalem do miasta... Po drodze trzy światła i trzy czerwone... Żona oznajmia mi że już czas wbijając paznokcie w rękę... Przy szpitalu lewoskręt dla karetek więc pomyślałem że se skrócę. Oczywiście z naprzeciwka radiowóz... Jak już dojechaliśmy do bramy szpitalnej to szlaban i pan ochroniarz czeka na 3zl a ja miałem ino piątaka... Dojechaliśmy na czas :) po godzinie Irek już się rozgladał po szpitalnej sali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

coś mi się kojarzy, że ktoś tu szukał wygłuszenia maski do Cromy po Lifcie.  Pojawiła się na allegro w serwisie Euromot w Żorach za 211zł. Ja wczoraj zakupiłem i czekam na nową. Z tego co kojarzę to raczej jest to bdb cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciche to są dopiero wtedy jak mają matę pod pokrywą silnika , ale póki co został zgłoszony taki tylko jeden egzemplarz :phi:

 

Moja 2008r miała wygłuszenie pod plastikową pokrywą silnika, ale nie powiedziałbym żeby była cicha. W środku tak, było cicho, ale na zewnątrz Ursus   ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zafundowałem mojej cromie nowy rozrząd, filtr paliwa i pozbyłem się klap wirowych  . Jako, że operacja była wykonywana w Cinsofcie to pan Marcin zoptymalizował trochę posiadanego już wirusa, szczególnie dół. Jak wyjechałem na A4 to croma  była  cicha i szybka    :bananevil:  . I jak to zwykle wyjeżdżając od pana Marcina banan na twarzy. Z ciekawostek mam przejechane 55 kkm i już podobno jedna klapa zaczynała puszczać. Za około 15 - 20 kkm prawdopodobnie już by jej nie było    :facepalm:  . Tak więc można powiedzieć operacja wykonana we właściwym momencie.

Edytowane przez Fox03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.