Skocz do zawartości

[Żal wątek] Jakiś ch.j rozwalił mi 2oo


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

Moto stoi uziemione od m-ca (rozrusznik płynie z Korei), ciągle w tym samym miejscu, zamknięty teren osiedla, przypięty do znaku łańcuchem, przykryty Oxfordem (tym co się drze).

 

I dziś wracam Ci ja z roboty, patrzę a Oxford w strzępach, podchodzę, patrzę - Oxford wyraźnie najechany tylnym kołem moto, co doprowadziło do porwania go na siodle...ale zaraz, jak to najechany...

 

Przyglądam się bliżej, łańcuch leży zerwany, a moto jest przesunięte z 0,5m...

Szkody na pierwszy rzut oka - zestaw zegarów w drzazgach, wgięty bak. Nie mogę skręcić kierownicy, bo nie mogę przekręcić kluczyka w stacyjce (blokadę szlag trafił, nie wiem :nie_wiem: ).

 

Jutro bliższe oględziny, czy lagi proste, czy mostek nieruszony...

 

Oczywiście nikt nic nie widział, nic nie wie...ktoś tam wspomniał, że była dostawa mebli: - "Dostawczak z głupim napisem parkował przed moto." - "Jak to głupim?" -"Cudne meble, czy jakoś tak...".

Szukam..."tak była dostawa pod 6tkę, ale ona wyjechała na weekend to się sąsiad niczego nie dowie".

 

Dzwonię po niebieskich (w sumie to nie wiem po co). Przyjeżdżają, cmokają, no i oczywiście muszą zabyszczeć: -"Ale ten motor stoi źle zaparkowany". -" 8]?", - "No tu jest zakaz" Motor stoi w połowie przed i w połowie za znakiem (był przypięty do znaku). Walę prosto z mostu: -"Jest przesunięty po uszkodzeniu i jaki to do cholery ma związek z moim telefonem po Was?"

 

[kurza twarz]. przed weekendem, cyce opadają...nic mi się nie chce. :furious: Nawet nie wiem czy będę jechał na Komisariat - i tak już raz gówno zrobili jak mi uszkodzono samochód, a wtedy był monitoring i nagrania...tylko przez 30dni nie dotarli do ochrony i nagrania się nadpisały...lenie śmierdzące.

Edytowane przez el_guapo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to ewidentne uderzenie przez jakiś pojazd

 

Jest to ewidentne uderzenie przez - prawdopodobnie - furgonetkę, która dostarczała tego dnia meble do bloku obok. Niestety do niedzieli wieczorem nie uzyskam info jaka to firma, bo człowiek któremu te meble dostarczali wyjechał na weekend. Zakres czasowy zdarzenia jest wąski od 13:00 do 14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pozytyw w tej szarej rzeczywistości

 

1. Przyszedł zamówiony z Południowej Koreii rozrusznik do mojego egzotyka - 10 dni od zamówienia, niezła szybkość

post-129173-0-81124000-1476114449_thumb.jpg

2. Znalazł się sprawca rozwalenia moto - zostawił numer sąsiadce, proponował kasę beż udziału TU. Nie zgodziłem się, bo naprawa może kosztować od 500 do 3000zł.

 

Od Koreańczyka dostałem 'gift' - komin na szyję, niewiedzieć czemu z logo 'GIANT' oraz wielce osobistą ulotkę-wizytówkę, z cytatem z Biblii 8] i ... kowbojem... 8] 8] 8];l

 

post-129173-0-13888300-1476114468_thumb.jpgpost-129173-0-95453900-1476114486_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjeżdżają, cmokają, no i oczywiście muszą zabyszczeć: -"Ale ten motor stoi źle zaparkowany". -" ?", -

 

 

Buhahaha. 

 

Miałbym problemy w takim momencie, bo pewnie bym wypalił coś w stylu "a który z Panów umie pisać, a który czytać?"   :hehe:   ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pozytyw w tej szarej rzeczywistości

 

1. Przyszedł zamówiony z Południowej Koreii rozrusznik do mojego egzotyka - 10 dni od zamówienia, niezła szybkość

 

Tani ten rozrusznik: 28,50 USD   :phi:   Urząd celny "przyssał" się do niego?

 

 

2. Znalazł się sprawca rozwalenia moto - zostawił numer sąsiadce, proponował kasę beż udziału TU. Nie zgodziłem się, bo naprawa może kosztować od 500 do 3000zł.

 

No i proszę - albo go sumienie ruszyło, albo obawiał się monitoringu, albo zwyczajnie postąpił w miarę poprawnie.

Co do naprawy - masz rację, nie wiadomo, co jest uszkodzone i ile to będzie kosztować...

 

 

Od Koreańczyka dostałem (...) wielce osobistą ulotkę-wizytówkę, z cytatem z Biblii 8] i ... kowbojem... 8] 8] 8]

 

Że są jeźdźcy piekieł, to wiedziałem, ale że są i jeźdźcy niebios...   :hmm::phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wez zal watek jak nic

Chowam moja do garazu bo jeszcze mi dzieciarnia przewroci... w takim razie.... A nie zapomnialem chowam bo zimno w lapy jest i musze podgrzewane manety i handbary zamontowac... ;-)

A na powaznie-fajnie ze jednak koles zostawil namiary. Wiara w ludzi wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nigdy moto bym na noc na parkingu nie zostawił :P Znam gościa co miał mercedesa vito i w nim moto prakował i znam opowieść kumpla który do Łodzi moto pojechał i ktoś mu lusterka pourywał, lampy potłukł itp. Lubię na moto jeździć ale do miasta rzadko się wybieram... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nigdy moto bym na noc na parkingu nie zostawił :P Znam gościa co miał mercedesa vito i w nim moto prakował i znam opowieść kumpla który do Łodzi moto pojechał i ktoś mu lusterka pourywał, lampy potłukł itp. Lubię na moto jeździć ale do miasta rzadko się wybieram... 

 

Na szczescie nie wszyscy mieszkaja w Lodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.