Skocz do zawartości

foto pstryk


1Marek1

Rekomendowane odpowiedzi

taka sytuacja. jade sobie w sznurze aut i zbliżamy się sie fotoradaru. Jade max 10 km pow limitu. Za mna jedzie auto trochę szybciej bo mnie dogania. I radar robi zdjecie. Ale przed radarem w momencie zdjęcia byłem centralnie ja a to auto zaraz za mną. Czy możliwe jest że dostanę zdjęcie? Wiem że sąradary które pokazują które auto przekroczyło predkość, nawet jak jest ich w kadrze kilka (np w Tarchominie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1Marek1 napisał:

taka sytuacja. jade sobie w sznurze aut i zbliżamy się sie fotoradaru. Jade max 10 km pow limitu. Za mna jedzie auto trochę szybciej bo mnie dogania. I radar robi zdjecie. Ale przed radarem w momencie zdjęcia byłem centralnie ja a to auto zaraz za mną. Czy możliwe jest że dostanę zdjęcie? Wiem że sąradary które pokazują które auto przekroczyło predkość, nawet jak jest ich w kadrze kilka (np w Tarchominie).

 

Po co sie martwic na zapas? ;] I tak nic z tym nie zrobisz w tej chwili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ziolo napisał:

Jeżeli na zdjęciu jest więcej niż jeden pojazd to nie dostaniesz mandatu. Nie masz się co martwić.

dostają obydwaj ;], na jednym zdjęciu będzie zamazany samochód x a na drugi zdjęciu samochód y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.