Skocz do zawartości

VW up! No to zaliczyłem szkoła.


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

 
O dziwo nie, mimo poważnych deficytów w miejscach parkingowych. 
Wiesz że jak zaczniesz tam stawiać to się znajdą niepełnosprawni w smierdzielach co będą parkować ;] no bo jak on może to ja tyz

łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mokrii napisał:

Wiesz że jak zaczniesz tam stawiać to się znajdą niepełnosprawni w smierdzielach co będą parkować ;] no bo jak on może to ja tyz

 

Tylko że te miejsca nie służą do parkowania, ale do ładowania auta. Podjeżdżasz, podłączasz się kablem i za 3 godziny zwalniasz miejsce, jak się naładujesz. 

To nie jest prywatne miejsce parkingowe dla właściciela elektryka z pobliskiego bloku, gdzie zostawia furę na tydzień jak jedzie na urlop. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wladmar napisał:

 

Segment A będzie (już właściwie jest) elektryczny. I to ma sens - auto miejskie ładowane w nocy w domu, ewentualnie podładowywane pod pracą. Problem mają ci, którzy traktują segment A jako pierwsze auto (rodzinne) z dłuższymi wyjazdami, no ale problemy trzeciego świata nikogo nie interesują. 

 

Juz widze te pelne garaze podziemne w blokowiskach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kiwal napisał:

Te ogłoszenia na OLX są.jak z d..y. chce kupić elektryka w pełnej wersji. Gdzie nie napisze, zadzwonie to auto widmo....A to zadne tanie auta czy okazje.
Nie wiem.po co zawracają gitarę czymś czego nie maja...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Jak nie musi być 1wł/nowy, próbuj z demo .. dużo szansa na realne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2020 o 10:19, spad napisał:

Tutaj masz wyprzedaż rocznika za 42 kPLN, może jeszcze jest dostępny: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-up-up-moveup-1-0mpi-60km-5-drzwiowy-klima-radiousb-ID6DfZND.html#074ce036ac

 

:totalszok:

Równo rok temu ten sam kosztował 38.900.  Wiem, bo kupowałem tam swojego i był ten z czarnym dachem i mój z podgrzewanymi fotelami i przeciwmgłowymi z przodu - wziąłem "fotele", a ten został.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2020 o 11:06, format napisał:

To żaden problem, ja w promieniu 5km od domu mam 22 ładowarki ze złączem CCS (które naładują mnie 40kW). 

Mam też ładowarkę pod samym blokiem, ale to już szczęście.

I chodziłbyś do i z samochodu na taki spacerek? :totalszok:

Wyobraziłem sobie taki powrót i w połowie drogi zaczyna się ulewa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.