Skocz do zawartości

HYUNDAI IONIQ 5 73 kWh AWD - dobra oferta ?


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mrBEAN napisał:


Czyli nie dość, że pozwalasz na wypowiedź, to jeszcze później poddajesz ocenie co właściwe, a co nie. Dobrze, że chociaż z jednym trafiłem! Uffff 😱
Taki przewodnik życia to skarb, dziękuję 🤣

 

Zadaj sobie pytanie, czy jako moderator, na własnym poletku, naprawdę powinieneś przy każdej możliwej okazji kierować wątki w stronę kłótni stosując tego typu zaczepki, czy może to jednak średni pomysł. Niezależnie od otrzymanej odpowiedzi, smacznej kawusi życzę :papa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mrBEAN napisał:

Już mi nie potrzebny. Jednym postem naprawiłeś mi wszystko, oprócz wentylowanych foteli, których w TM3 brak, także serwis zbędny 😎 Biere! 

 

Zachowujesz się jak nietrzeźwa nastolatka. Ochłoń trochę.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, format napisał:

 

Zadaj sobie pytanie, czy jako moderator, na własnym poletku, naprawdę powinieneś przy każdej możliwej okazji kierować wątki w stronę kłótni stosując tego typu zaczepki, czy może to jednak średni pomysł. Niezależnie od otrzymanej odpowiedzi, smacznej kawusi życzę :papa:

Mam to w dOOpie i możecie mnie tak samo szybko odmoderować jak zmoderowaliście, jeśli coś nie odpowiada. 
Próbuję tylko równać do Twojego niskiego poziomu w tej kwestii, choć i tak nieudolnie. 
Nie pijam kawy, ale dziękuję. 

Gawiedź czyta i może ocenić ile merytoryki wnosisz Ty, ile ja. 
I ile smrodu kto produkuje. 
Tanich kWh życzę 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mrBEAN napisał:

Gawiedź czyta i może ocenić ile merytoryki wnosisz Ty, ile ja. 
I ile smrodu kto produkuje. 

 

Ano właśnie, weźmy na przykład rzeczony serwis. Do najbliższego serwisu Tesli masz jakieś 180-200km jeśli dobrze kojarzę Twoją dokładną lokalizację. Wypisujesz że masz 400, dwa posty dalej że masz już 450km. Skorygowany nie przyjmujesz do wiadomości odpowiedzi, nie wchodzisz z nią nawet w polemikę, tylko atakujesz rozmówcę. 

Jakbym miał z Twojej wyliczanki punktować nieścisłości, zwykłe nieprawdy, czy w końcu prawdy dotyczące nie aktualnych, a  wcześniejszych modeli to byśmy się tu przecież pozabijali, bo, co mam nadzieję wszyscy widzą, w temacie wyższości samochodów koreańskich nad resztą świata masz zdanie, w największym skrócie, dość wyrobione :hehe:

 

Nie jesteś pierwszym na AK "fanem marki". Mieliśmy tu całe multum fiacikarzy, matiziaków (kurde, aż łezka się w oku kręci jakież to piękne wojny prowadziła z matiziakami centoszarańcza), mieliśmy jdmowców i wielu wielu innych wariatów. Autokącik to jednak kawał historii. Szkoły dyskusji z tego typu ludźmi były i są właściwie dwie. Główna to nie wchodzenie w polemikę, co jak widzisz spotyka Ciebie najczęściej, druga to robienie sobie z rozmówców jaj. Także nie miej żalu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrBEAN napisał:

Napisz co konkretnie uważasz za przesadzone, chętnie poczytamy Twój punkt widzenia. Zawsze to więcej wiedzy z pierwszych rąk. Optyka też się trochę zmienia, gdy auto jest służbowe, a nie z własnego budżetu.

Porównuje do innych EV którymi udało mi się trochę pojeździć. Każdy ma jakieś wady, T3 też, większość wymaga przyzwyczajenia i po wadach. Porównując co dostaje się za porównywalne pieniądze, to moim skromnym zdaniem T3 wygrywa z całą resztą. 

Fakt że za serwis i ubezpieczenie nie płacę może zaburzać moją opinię ;]

 

Godzinę temu, mrBEAN napisał:

Fakt jest taki, że nie na tygodnia albo dnia, bez mniejszego lub większego faila, i to tylko dotyczy użytkowników obecnych w PL internecie, którzy się chwalą. A później w komentarzach znajduje się ktoś lub kilku „też to miałem”. 

 

Nie czytam opinii innych użytkowników w internecie, przez brak czasu i żeby nie zaburzyć sobie własnego pozytywnego zdania. Przyznam się, nie wiedziałem że ludzie mają takie problemy i cieszę się że nie miałem okazji ich doświadczyć, mimo już sporego przebiegu. Zresztą i tak ten złom zaraz idzie w odstawkę i ktoś inny będzie się męczył ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, format napisał:

 

Ano właśnie, weźmy na przykład rzeczony serwis. Do najbliższego serwisu Tesli masz jakieś 180-200km jeśli dobrze kojarzę Twoją dokładną lokalizację. Wypisujesz że masz 400, dwa posty dalej że masz już 450km. Skorygowany nie przyjmujesz do wiadomości odpowiedzi, nie wchodzisz z nią nawet w polemikę, tylko atakujesz rozmówcę. 

Jakbym miał z Twojej wyliczanki punktować nieścisłości, zwykłe nieprawdy, czy w końcu prawdy dotyczące nie aktualnych, a  wcześniejszych modeli to byśmy się tu przecież pozabijali, bo, co mam nadzieję wszyscy widzą, w temacie wyższości samochodów koreańskich nad resztą świata masz zdanie, w największym skrócie, dość wyrobione :hehe:

 

Nie jesteś pierwszym na AK "fanem marki". Mieliśmy tu całe multum fiacikarzy, matiziaków (kurde, aż łezka się w oku kręci jakież to piękne wojny prowadziła z matiziakami centoszarańcza), mieliśmy jdmowców i wielu wielu innych wariatów. Autokącik to jednak kawał historii. Szkoły dyskusji z tego typu ludźmi były i są właściwie dwie. Główna to nie wchodzenie w polemikę, co jak widzisz spotyka Ciebie najczęściej, druga to robienie sobie z rozmówców jaj. Także nie miej żalu. 


Problem polega na tym, że za dużo oceniasz, mącisz, kreujesz wypowiedzi w stronę, w którą potrzebujesz. I jeśli ktoś to dostrzega, to nie ma ochoty na rzeczowe dyskusje. I jak napisałeś, szkoła w takim przypadku jest jedna. Ignorować takie jednostki. 
 

Z tym serwisem nawet sam się miałem poprawić, bo przypomniałem sobie, że przecież jeszcze jest Wiedeń i Berlin, a i Praga chyba. Tak czy inaczej absurdalnie daleko, i nie po polsku, co zawsze utrudnia komunikację, dlatego nie biorę pod uwagę. A Ty mnie punktujesz, że raz napisałem z głowy w zaokrągleniu odległość do Warszawy, a kolejnym razem bliżej dokładnej. 
 

Pisząc tą SUBIEKTYWNĄ listę WAD dla mnie, wiedziałem już, że będzie zabawa w formatomądrości. 

 

Merytorycznie nie chcesz dyskutować, ale podjudzać i podpuszczać już chętnie. Następnie wygłaszasz mowy moralizatorskie. 
Absurd 😅
 

Koreańczyki są jakie są, i czy tego chcesz czy nie, w EV po prostu są mocni. Tesla to jeszcze ciekawsza historia. A ja uwieram Cię personalnie i tu masz problem. 
 

Psycho -fanem to ja jestem ale Subaru GC8, mimo, że wentylowanych foteli w nim brak. 
 

Szkoła jest taka, że w obecnych czasach wiedzą nie należy się dzielić, tylko ją sprzedawać, bo w innym razie nie będzie doceniona. Niestety mało z niej korzystam, ale ciągle się uczę jak nasz Prezydent 😁
 

Druga szkoła jest taka, że dobry z Ciebie chłopak ale masz jakiś problem, którego ja niestety nie pomogę Ci rozwiązać. Także nie miej żalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tom111 napisał:

Porównuje do innych EV którymi udało mi się trochę pojeździć. Każdy ma jakieś wady, T3 też, większość wymaga przyzwyczajenia i po wadach. Porównując co dostaje się za porównywalne pieniądze, to moim skromnym zdaniem T3 wygrywa z całą resztą. 

Fakt że za serwis i ubezpieczenie nie płacę może zaburzać moją opinię ;]

 

 

Nie czytam opinii innych użytkowników w internecie, przez brak czasu i żeby nie zaburzyć sobie własnego pozytywnego zdania. Przyznam się, nie wiedziałem że ludzie mają takie problemy i cieszę się że nie miałem okazji ich doświadczyć, mimo już sporego przebiegu. Zresztą i tak ten złom zaraz idzie w odstawkę i ktoś inny będzie się męczył ;]

 

Tak mało konkretnie ale rozumiem ;) 

 

Dano mi możliwość napisania wad, ale jeszcze nie dostałem pozwolenia na napisanie zalet, więc mój wpis może wydawać się przesadzony, stronniczy i psychoantyfan. 
 

Tak naprawdę to auta konkurujące dopiero powstają i się materializują. 
Bmw i4, Audi GT, wspomniane I5, EV6, zapowiadany I6. Także to pokazuje jak Tesla jest do przodu. A z softem to dalej reszta w lesie. 
 

Całościowo Tesla jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna, a do tego unikatowa w kwestii rozwiązań. 
W moim przypadku niestety, kilka wad jest zbyt dla mnie istotnych. 
Rozważać mógłbym w tym momencie tylko Y, a tu cena już w kosmosie. A i dopłaty się nie dostanie. Choć szczerze, to nie chcę już wozu bez wentylowanych foteli 😅
 

Z punktu widzenia służbówki brałbym Tesle - bo chętnie bym jej osobiście skosztował i wyrobił sobie swoje zdanie. A testy miałaby u mnie odpowiednie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tom111 napisał:

 

Tak konkretnie to wadą jest bagażnik, bo nie da się w nim wozić psa. Rozwiązaniem jest miejsce na podłodze z tyłu i dobry odkurzacz w garażu ;]

 

Służbowych nie odkurzają? Dziadostwo! :phi:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, tom111 said:

 

Tak konkretnie to wadą jest bagażnik, bo nie da się w nim wozić psa. Rozwiązaniem jest miejsce na podłodze z tyłu i dobry odkurzacz w garażu ;]

 

 

Normalny bagażnik to ważna rzecz...

IMG_20210505_131949.jpg

Mam drugą, jeszcze większą sukę. Mieszczą sie we dwie w id4 na luzie.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HelixSv napisał:

 

 

Normalny bagażnik to ważna rzecz...

IMG_20210505_131949.jpg

Mam drugą, jeszcze większą sukę. Mieszczą sie we dwie w id4 na luzie.

 

Jak robiłeś te wycieczki do PL itp., to psiaki jeżdżą z Tobą na długich trasach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, mrBEAN said:

Jak robiłeś te wycieczki do PL itp., to psiaki jeżdżą z Tobą na długich trasach?

 

Nie, nigdy. Zawsze zostają w psim hotelu, ale muszę je jakoś tam przetransportować.

Czasem też jeździmy z nimi nad morze. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelWaw napisał:

Po jeździe już :)

Szalu na mnie nie zrobił ale poprawne fajne auto :)

Pan mówi że zrobi 600 km w miescie.

Należało powiedzieć, to Pan zaprezentuje ;) 

Ale by chłop zbladł 😄 

 

Jaka konkretnie wersja to była?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dzis się bawiłem konfiguratorami i szczerze to nie ma co kupić.
Jest Enyak, poprawne auto, szału nie robi.
Jest ID4, prawie to samo
Jest Audi q4, niemalże to samo.
Wszystkie z opcjami jak kto woli bateria duża, mała, napęd na os albo 4x4. Ale jak czytam że po 30min jazdy mamy już tylko ~100KM mocy to średnio to widzę....

Konkurencja powyższych Jest TMY, ale cena odstaje nawet od Audi. Co prawda technicznie biję je na głowę.

Dalej mamy .....yyyyy, Ionica nad którym pieją od pół roku, ale on nie ma nic przebojowego, Kii nie widziałem, i......Mercedes jeszcze ujdzie. I tyle.

Trzeba że 2-3 lata poczekać.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



dobra moja kariera z elektrykami jednak sie jeszcze nie rozpocznie.
wlasnie dev sprzedal ostatnie miejsce w garazu podziemnym z ladowaniem samochodow takze ide ogladac diesle ;]


Nie chce być złośliwy ale w takim tempie jak kupujesz działkę, budujesz dom i oglądasz auta to raczej zacznij rozglądać się za latającym spodkiem
  • Lubię to 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hefi napisał:


 

 


Nie chce być złośliwy ale w takim tempie jak kupujesz działkę, budujesz dom i oglądasz auta to raczej zacznij rozglądać się za latającym spodkiem emoji23.png

 

 

troche moze jestes ale to AK ;]

ale w sumie sporo prawdy w tym jest :) mam nadzieje ze przynajmniej 1 z tych tematow zaraz zamkne i sie pochwale ;]

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PawelWaw said:

dobra moja kariera z elektrykami jednak sie jeszcze nie rozpocznie.

wlasnie dev sprzedal ostatnie miejsce w garazu podziemnym z ladowaniem samochodow takze ide ogladac diesle ;]

 

Szkoda. 

Kup z pięć takich i ciągnij z apartamentu. :phi:

 

 

 

 

IMG_20210929_142534.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelWaw napisał:

dobra moja kariera z elektrykami jednak sie jeszcze nie rozpocznie.

wlasnie dev sprzedal ostatnie miejsce w garazu podziemnym z ladowaniem samochodow takze ide ogladac diesle ;]

Czyli teraz będziesz hejterem EV 🤪


Miejsce postojowe z gniazdkiem i nie brać takiego cymesika, ojjjjjj, szkoda 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, VVojteck napisał:

Zalety obu widzę raczej na przeciwległych końcach osi.

 

Dobrze wyjaśnię. Mam diesla rodzinnego. Jakbym kupił ioniqa to bym miał 2 auta. A tak to ew wymiana obecnego na inny i dalej będę miał jeden samochód. Ogólnie nie potrzebuje dwóch, to bardziej miała być zabawka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.