Skocz do zawartości

Yaris Crossa a CHR


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.06.2023 o 19:45, mmaciejosss napisał(a):

W doopach się poprzewracało . Auto ma okolice 9s do paki i vmax ponad 200 i to muł straszny niby jest . Kiedyś Seicento sporting miało 13s do 100 i vmax 155km/h i to był "demon" na drodze . Dziś większość małolitrażowych z T na pokładzie ma okolice poniżej 10s do 100km/h to wystarczy do normalnej jazdy jak i autostradowej . Ale jak lubisz w mieście od świateł do świateł być najlepszy , kto komu zabroni . Na autostradzie bez znaczenia czy z pod bramek do 140km/h będziesz miał w 14s czy 25s jeśli potem i tak jedziesz stałe 140

 

No widzisz. A uzytkownicy mikserow sie tasuja przyspieszeniem do predkosci limitera tira ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mokrii napisał(a):

Tak to u mnie wygląda :nie_wiem: 
 

Jeśli Pertynowi nie spodoba się komentarz na YT, to daje komentującym shadow-bany.

Od tego momentu tylko autor komentarza widzi swoje nowe komentarze.

Też takiego bana dostałem (za delikatne zwrócenie uwagi na błąd w informacji o silniku).

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2023 o 21:48, bochumil napisał(a):

Kolejna prezentacja C-HR

 

 

 

Kupiłbym 😉

 

 

a ja nie, prędzej już starą wersję z jej wszystkimi praktycznymi wadami wynikającymi z tego jak to auto wygląda. To zresztą jedyny SUV który mi się jako tako podoba.

Uważam, że przekombinowali z tym wyglądem i to się mocno kojarzy z Chińszczyzną, zresztą możliwe że to celowy zabieg, żeby się w Chinach sprzedawało.

Ciekawe jak ceny, ale pewnie +10 kPLN można oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Roman XXL napisał(a):

a ja nie, prędzej już starą wersję z jej wszystkimi praktycznymi wadami wynikającymi z tego jak to auto wygląda. To zresztą jedyny SUV który mi się jako tako podoba.

Uważam, że przekombinowali z tym wyglądem i to się mocno kojarzy z Chińszczyzną, zresztą możliwe że to celowy zabieg, żeby się w Chinach sprzedawało.

Ciekawe jak ceny, ale pewnie +10 kPLN można oczekiwać.

 

Wiesz, ja już się przywyczaiłem do tego, że auta japońskie (poza Mazdą) wyglądają jak Pokemony. Nowy C-HR wygląda bardzo zadziornie, a do tego we wnętrzu panuje minimalizm i czerń, które bardzo lubię. Może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bochumil napisał(a):

 

Wiesz, ja już się przywyczaiłem do tego, że auta japońskie (poza Mazdą) wyglądają jak Pokemony. Nowy C-HR wygląda bardzo zadziornie, a do tego we wnętrzu panuje minimalizm i czerń, które bardzo lubię. Może kiedyś...

no właśnie nie widzę tej zadziorności w nim... Jakieś to takie wymydlone, udziwnione, poskręcane, chyba za dużo tego. Jak dla mnie krok w tył, ale cieszę się, że innym się podoba. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bochumil napisał(a):

 

Wiesz, ja już się przywyczaiłem do tego, że auta japońskie (poza Mazdą) wyglądają jak Pokemony. Nowy C-HR wygląda bardzo zadziornie, a do tego we wnętrzu panuje minimalizm i czerń, które bardzo lubię. Może kiedyś...

Moje doznania z przejechania sie po s8 po Warszawie opiszę tak ;]

Wszystkie samochody, którymi jeździłem przy wyższych prędkościach hałasowały nadwoziem, a w chr slyszalem koła z tylu ;l

 

Edytowane przez bartekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Roman XXL napisał(a):

no właśnie nie widzę tej zadziorności w nim... Jakieś to takie wymydlone, udziwnione, poskręcane, chyba za dużo tego. Jak dla mnie krok w tył, ale cieszę się, że innym się podoba. 

 

 

Obejrzałem właśnie kolejną prezentację, do której użyto normalnego obiektywu, w którym to nowy C-HR już tak atrakcyjnie nie wygląda:

 

 

Być może to nie tylko kwestia optyki, ale również wersji kolorystycznej. Wątpliwości wyjaśni spotkanie na żywo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2023 o 20:13, bochumil napisał(a):

którym to nowy C-HR już tak atrakcyjnie nie wygląda:

 

a mi akurat bardziej się w tej prezentacji podoba. Ale generalnie stylistycznie wciąż krok w tył, choć może na żywo zmienię zdanie. Wygrała praktyczność chyba, szkoda, bo praktycznych samochodów toyota ma dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.