Skocz do zawartości

NOWE - auto miejskie dla kobiety 50+


grzes_knw

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Camel napisał:

Poka te i20 :) 

Przy sporadycznym użytkowaniu są super. Przy intensywnym jak na L to wszystko "pada" po kolei - co prawda to nie fiat grande punto, ale w porównaniu do "yarkaa" to przepaść. 

 

Mamy w firmie dwa nowe Yarisy w najbogatszych wersjach (każdy z nich kosztował około 98kzł) i ogólnie to dramat. 2 tygodnie jazdy, a następnie 2 tygodnie w ASO. Mam tu na myśli zwłaszcza jeden egzemplarz. Drugi też ma jakieś problemy, ale mniej. Dodatkowo jakość wykończenia kiepska, boczki drzwi przy mocniejszym dotknięciu mają już trwały ślad. Może tak trafiliśmy, ale mocno mnie to zniechęciło do Toyoty (myślałem nad prywatną Corollą Cross).

Edytowane przez pejus1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pejus1982 napisał:

 

Mamy w firmie dwa nowe Yarisy w najbogatszych wersjach (każdy z nich kosztował około 98kzł) i ogólnie to dramat. 2 tygodnie jazdy, a następnie 2 tygodnie w ASO. Mam tu na myśli zwłaszcza jeden egzemplarz. Drugi też ma jakieś problemy, ale mniej. Dodatkowo jakość wykończenia kiepska, boczki drzwi przy mocniejszym dotknięciu mają już trwały ślad. Może tak trafiliśmy, ale mocno mnie to zniechęciło do Toyoty (myślałem nad prywatną Corollą Cross).

Szok, bo te z okolic 2015 nie do zabicia. Czyli macie te najnowsze po 21 i taki dramat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Camel said:

Szok, bo te z okolic 2015 nie do zabicia. Czyli macie te najnowsze po 21 i taki dramat ?

 

Mam wrazenie, ze AK sciaga wszytskie najwieksze nieszczescia tego swiata ;]
Tutaj nawet 2 Toyoty na 2 ciagle stoja w serwisie w ASO ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pejus1982 napisał:

Mamy w firmie dwa nowe Yarisy w najbogatszych wersjach (każdy z nich kosztował około 98kzł) i ogólnie to dramat. 2 tygodnie jazdy, a następnie 2 tygodnie w ASO.

Jaki silnik i jakie usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ghost2255 napisał:

Jaki silnik i jakie usterki?


Benzyna, chyba 1.5 hybryda. To nie jest moje służbowe auto więc dokładnie nie wiem, ale prezes mówił coś o nierównej pracy silnika i niedoróbkami we wnętrzu. Żeby nie było że jesteśmy wybredni to mamy też Dacie różne modele i na nie nie ma skarg.

Edytowane przez pejus1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.