Skocz do zawartości

Przeglądy eCorsa


paulluck

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Kupiłem sobie eCorsę 2022 z przebiegiem 18500 km, jeden przegląd już był w ASO a przy 25000 albo w lutym 2024 będzie kolejny.

Pytałem w ASO i chcą za przegląd po 25 tys. 1040 zł - wymieniają płyn hamulcowy i filtr kabiny, lekkie przegięcie.

Opel ma przeglądy co 12500 lub rok - to też wydaje się za często.

 

Ktoś z Was ma doświadczenie z Oplami? Może w Peugeocie zrobię taniej przegląd? Powinni go na gwarancji uznać bo to przecież 208 w przebraniu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, paulluck napisał(a):

Cześć

 

Kupiłem sobie eCorsę 2022 z przebiegiem 18500 km, jeden przegląd już był w ASO a przy 25000 albo w lutym 2024 będzie kolejny.

Pytałem w ASO i chcą za przegląd po 25 tys. 1040 zł - wymieniają płyn hamulcowy i filtr kabiny, lekkie przegięcie.

Opel ma przeglądy co 12500 lub rok - to też wydaje się za często.

 

Ktoś z Was ma doświadczenie z Oplami? Może w Peugeocie zrobię taniej przegląd? Powinni go na gwarancji uznać bo to przecież 208 w przebraniu 🙂 

 

Popytaj w innym ASO, moze beda mieli lepsze ceny. MM Cars mial dobre ceny jak mialem Opla. F

iltr kabinowy kup na wlasna reke to pewnie ze 150 PLN zaoszczedzisz.

IMHO nie ryzykowalbym przegladu w Peugocie, chyba ze bedziesz mial potwierdzenie na pismie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, paulluck napisał(a):

Ktoś z Was ma doświadczenie z Oplami? Może w Peugeocie zrobię taniej przegląd? Powinni go na gwarancji uznać bo to przecież 208 w przebraniu 🙂 

 

Może się w salonie innej marki nie udać. Pamiętam jak miałem Outlandera II z volkswagenowskim silnikiem TDI i w Mitsubishi żądali bodaj 3 czy 4 tysiące za wymianę paska rozrządu. VW wymieniał za 1/3 tej kwoty ale nie zgodzili się tego zrobić mimo że to ich silnik bo się oznaczenia części im w katalogu nie zgadzały.

 

 

Edytowane przez Furvus_Eques
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 08:03, format napisał(a):

Czekaj, co 12kkm zmieniają płyn? Kurde, to częściej niż ja.

Przeglądy są co rok albo co 12,5 kkm

Jeden przegląd już był ten po 12,5 kkm

A płyn wymieniają po 25 kkm, albo po 2 latach - u mnie to będzie po 25 kkm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 06:49, Maciej__ napisał(a):

 

Popytaj w innym ASO, moze beda mieli lepsze ceny. MM Cars mial dobre ceny jak mialem Opla. F

iltr kabinowy kup na wlasna reke to pewnie ze 150 PLN zaoszczedzisz.

IMHO nie ryzykowalbym przegladu w Peugocie, chyba ze bedziesz mial potwierdzenie na pismie.

 

Filtr kabinowy już sobie wymieniłem w tym roku (po roku eksploatacji od nowości) choć stary był w całkiem dobrym stanie. 

Oczywiście przy przeglądzie przy 25 kkm z tego zrezygnuję i będę sobie sam wymieniał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, paulluck napisał(a):

 

Filtr kabinowy już sobie wymieniłem w tym roku (po roku eksploatacji od nowości) choć stary był w całkiem dobrym stanie. 

Oczywiście przy przeglądzie przy 25 kkm z tego zrezygnuję i będę sobie sam wymieniał.

 

 

a jak zrezygnujesz z czynnosci serwisowej to nie stracisz gwarancji ?

ja bym ci zabral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

a jak zrezygnujesz z czynnosci serwisowej to nie stracisz gwarancji ?

ja bym ci zabral

 

W VW możesz zrezygnować.

Ja rezygnuję z filtra kabinowego, który razem z roboczogodziną ma jakąś chorą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.