Skocz do zawartości

Śruba


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

Znów w oponie - normalnie mam jakiegoś pecha w tym roku. 
Może mniej  opony pompować mam 18 cali na profilu 45 i ciśnienie z przodu 2.7 a z tyłu 2.4.

 

zanim je dojeżdżę to wymienię chyba na ilość lat 😩  

 

Chyba następne poleca najtańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcindzieg napisał(a):

Jak takie coś wlazło w oponę?

Na sztorc - nie  wiem 😩

Miesiac bez dziury, miesiącem straconym. 
 

ps

nie brać Assistance z PZU. Chcieli mnie odholować do zamkniętego warsztatu i w pupie. W dodatku sam miałem sobie jego znaleźć. Nie pokrywają mobilnego wulkanizatora. Odholowali by a później (kolejnego dnia) jak bym miał dojechać do wulkanizacji - nie interesuje ich. 
Jak nie zorganizują Assistance - holowania PZU) to nie zwracają za naprawę koła - w AXA przedkładasz rachunek i już. 
 

  • Lubię to 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Camel napisał(a):

Na sztorc - nie  wiem 😩

Miesiac bez dziury, miesiącem straconym. 
 

ps

nie brać Assistance z PZU. Chcieli mnie odholować do zamkniętego warsztatu i w pupie. W dodatku sam miałem sobie jego znaleźć. Nie pokrywają mobilnego wulkanizatora. Odholowali by a później (kolejnego dnia) jak bym miał dojechać do wulkanizacji - nie interesuje ich. 
Jak nie zorganizują Assistance - holowania PZU) to nie zwracają za naprawę koła - w AXA przedkładasz rachunek i już. 
 

Nie masz zapasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.12.2023 o 20:08, Camel napisał(a):

NIE, nawet wnęka jest "wyflokowana". 

Ja już tylko z mobilnych korzystam. Jak nie oddadzą to trudno. Ostatnio widziałem jak Assistance merca na samej feldze do wulkanizatora z lawety zwoził. Kto odda za felgę nie wiem :phi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, OPAL napisał(a):

Jakbym miał tyle jechać to bym wziął lawetę, ale na kilka kilometrów nie ma nic lepszego.

To była noc z soboty na niedzielę i miał do wyboru z żoną i dwójką dzieci czekać bliżej nieokreślony czas na lawetę, którą wszyscy i tak by nie mogli pojechać albo próbować dojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jettison napisał(a):

17039670721691071405661313257820.jpg.d2b27519306d9f6821dc66172a373638.jpg

Przebijam, mnie się udało tym przebić oponę.

To mnie pokonałeś hihi w autobusie udało mi się załapać śrubę do drewna o średnicy 10 lub 12 mm i przejechaliśmy z nią około 500 km bo powietrze nie uszło a stukania raczej nie słychać przy 50 pasażerach hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pokonałeś hihi w autobusie udało mi się załapać śrubę do drewna o średnicy 10 lub 12 mm i przejechaliśmy z nią około 500 km bo powietrze nie uszło a stukania raczej nie słychać przy 50 pasażerach hihi
To skąd wiesz kiedy ją złapałeś i ile przejechałeś?

pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, leszcz napisał(a):

To skąd wiesz kiedy ją złapałeś i ile przejechałeś? emoji848.png

pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

Na postoju w oponie coś mi się „zaświeciło”- jak lustereczko, a to był łepek od śruby 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Camel napisał(a):

To mnie pokonałeś hihi w autobusie udało mi się załapać śrubę do drewna o średnicy 10 lub 12 mm i przejechaliśmy z nią około 500 km bo powietrze nie uszło a stukania raczej nie słychać przy 50 pasażerach hihi

U mnie ta blaszka (nie wiem co to jest, ale jest grube i bardzo twarde, jak coś z układu rozrządu z silnika z ciężarówki?) musiała stać "na sztorc" w jakieś szczelinie w drodze. Usłyszałem jak przebyłem oponę, chyba mocno uderzyła w felgę. Opona to miękkie 195/45r15, więc naleśnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.