Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...

Featured Replies

Napisano

Wiadomo, że to oferta dla najlepszego z najlepszych (czytaj: AKowicza) ale zwykli śmiertelnicy też mogą przecież liczyć na jakieś dobre oferty...

image.png

W takiej sytuacji chyba nie wypada odmawiać?

hmm

Napisano
  • Autor
44 minuty temu, Rado_ napisał:

Rabat 75%? No to można rozważyć jeszcze jakies negocjacjeokzlosnik

Przy 100k rabatu i 75% cena wyjściowa musiałaby być ok. 130-140k a to przecież niegodne AKowicza.

oczy2

Napisano
1 minutę temu, Ryb napisał:

Przy 100k rabatu i 75% cena wyjściowa musiałaby być ok. 130-140k a to przecież niegodne AKowicza.

oczy2

Owszem, ale rabat mniejszy niz 75% to jak danie z liscia w twarzoczy2

Napisano
  • Autor
Teraz, Rado_ napisał:

Owszem, ale rabat mniejszy niz 75% to jak danie z liscia w twarzoczy2

Negocjuję rabaty tylko po to żeby pokazać, że potrafię. Potem i tak kupuję w cenie z katalogu żeby pokazać, że mnie stać.

hehe

Napisano
3 godziny temu, Ryb napisał:

Wiadomo, że to oferta dla najlepszego z najlepszych (czytaj: AKowicza) ale zwykli śmiertelnicy też mogą przecież liczyć na jakieś dobre oferty...

image.png

W takiej sytuacji chyba nie wypada odmawiać?

hmm

Znajomy dostał podobny na spalinowe (formalnie chyba mild hybrid) BMW do produkcji - fakt, schodzący model, przy cenie z konfigu na poziomie 350k phi

Edytowane przez Filipfm

Napisano
6 godzin temu, Ryb napisał:

Wiadomo, że to oferta dla najlepszego z najlepszych (czytaj: AKowicza) ale zwykli śmiertelnicy też mogą przecież liczyć na jakieś dobre oferty...

image.png

W takiej sytuacji chyba nie wypada odmawiać?

hmm

Jeśli to na Luce, to chyba bez szału zlosnik

Napisano
8 godzin temu, Ryb napisał:

image.png

A cena wyjściowa to bliżej 500 000 zł czy 1 000 000 zł?

Napisano
12 godzin temu, Ryb napisał:

Wiadomo, że to oferta dla najlepszego z najlepszych (czytaj: AKowicza) ale zwykli śmiertelnicy też mogą przecież liczyć na jakieś dobre oferty...

image.png

W takiej sytuacji chyba nie wypada odmawiać?

hmm

To koszt biletu lotniczego do stolicy Maroka? Rozumiem, że to 450 to koszt biletu w klasie niższej turystycznej, a ta 100 to za drinia i kanapkę u stewarda?

obraz.png

Napisano
  • Autor
9 godzin temu, JacWeg napisał:

A cena wyjściowa to bliżej 500 000 zł czy 1 000 000 zł?

Elektryk za 500k? Za milion? Kto by aż tak zwariował?

panic

Napisano
4 godziny temu, Ryb napisał:

Elektryk za 500k? Za milion? Kto by aż tak zwariował?

panic

czyli bmw albo merc zlosnik

Napisano
9 minut temu, PawelWaw napisał:

czyli bmw albo merc zlosnik

Marka nieistotna. I tak będzie wypożyczone.

Napisano
1 minutę temu, kravitz napisał:

Marka nieistotna.

masz sasiadow ? totalszok

odwazne stwierdzenie, wlasnie marka jest najwazniejsza jem

Napisano
2 minuty temu, PawelWaw napisał:

masz sasiadow ? totalszok

odwazne stwierdzenie, wlasnie marka jest najwazniejsza jem

Sąsiad ma służbowe auto. Nie podskoczysz niczym.

To jest najwyższy poziom ewolucji samochodowej.

Napisano
7 minut temu, kravitz napisał:

Sąsiad ma służbowe auto. Nie podskoczysz niczym.

To jest najwyższy poziom ewolucji samochodowej.

ty patrzysz na wszystko przez pryzmat kasy, jak za darmo to zrobisz wszystko zlosnik

ja np bym sie nie meczyl sluzbowym darmowym spaliniakiem vs wlasny platny EV jem

oczywiscie najlepsza opcja to sluzbowy EV ale nie wszystkie korpo sa takie dobre serducha

Napisano
1 minutę temu, PawelWaw napisał:

ty patrzysz na wszystko przez pryzmat kasy, jak za darmo to zrobisz wszystko zlosnik

Kardynalny błąd logiczny skromny

Nie patrzę przez pryzmat kasy, bo za darmo -> brak kasy ganja

Napisano
  • Autor
Godzinę temu, PawelWaw napisał:

czyli bmw albo merc zlosnik

Jakoś mi się BMW i Merce ostatnio nie podobają, a elektryczne to już w ogóle.

oczy2

Napisano
  • Autor
57 minut temu, PawelWaw napisał:

masz sasiadow ? totalszok

odwazne stwierdzenie, wlasnie marka jest najwazniejsza jem

Ale @kravitz ma rację, marka nieistotna bo jeżdżenie elektrykiem to zawsze wstyd, niezależnie od marki. Ludzie myślą, że Cię nie stać na paliwo.

zlosnik

Napisano
  • Autor
Godzinę temu, kravitz napisał:

Marka nieistotna. I tak będzie wypożyczone.

A Ty byś się chciał wpakować w auto elektryczne na własność? Zwariowałeś?

Oh, wait...

hehe

Napisano
6 godzin temu, Ryb napisał:

A Ty byś się chciał wpakować w auto elektryczne na własność? Zwariowałeś?

Oh, wait...

hehe

Kto bogatemu zabronizlosnik

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.