Skocz do zawartości

Zamierzam kupic Volvo V40 - porady


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

heyah !!! palacz.gif

bardzo mi się podobają, niestety (może na szczęście) nie miałem takiego

ale przypomniała mi się sytuacja gdy do znajomego mechanika przyjechał (jego) szwagier dumny ze swojego nowozakupionego V40 (wcześniej miał Lanosa), a ten do niego "...a co żeś ty k...wa kupił". Niestety miał rację, bo szwagier bardzo szybko "uciekał' z tego nabytku z nie małą zresztą stratą.

A tak poważnie, to prawdopodobnie jak ze wszystkimi "używkami" dużo zależy od konkretnego egzemplarza, a jeszcze bardziej od poprzedniego właściciela/i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na Svenson Club cisza, wiec podaje tutaj linka:

> Tutaj

> Bardzo prosze o jakies sugestie w tym watku - latwiej i szybciej

> bedzie sie czytalo.

Malo na ten temat, wiem. Cos mi swita ze w ktoryms roku dokonali jakis zmian i od tej pory te auta s jakby malo awaryjne. Przed zmianami byly awaryjne i z silnikiem diesla cos bylo nie teges.

Jak widac bardzo ogolnikowo, ale jak nikt nie napisze czegos bardziej szczegolowego to i taka rada sie przyda wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dosyc czesto, a jak dojdzie wozek to na bank bardzo czesto.

z tego co pamietam V40 to raczej jak na kombiaczka ma symboliczny kufer ........

ja bym sie w to nie pakowal, ceny czesci i serwisu w niczym nie kompensuja jazdy tym samochodem, takie to volvo jak z koziej dupy traba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co pamietam V40 to raczej jak na kombiaczka ma symboliczny

> kufer ........

> ja bym sie w to nie pakowal, ceny czesci i serwisu w niczym nie

> kompensuja jazdy tym samochodem, takie to volvo jak z koziej

> dupy traba.

Leff - mi nie chodzi o kupno samochodu tej marki po to, zeby wozic sie Volvo (specjalnie z duzej litery), ale po to, zeby zmienic Astre F bez klimy na cos czym przypuszczalnie jeszcze troche pojezdze (znajac volvo) i bedzie to mialo klime. A ze dowiedzialem sie, ze ten samochod jest w moim zasiegu (moim i zony oczywiscie) no i sie nam podoba (warunek, ze z Holandii) dlatego pytam sie o opinie na jego temat. Ze nie jest to prawdziwe volvo to wiem, ale to akurat mi nie przeszkadza w przeciwienstwie do braku klimy w eFce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na cos czym przypuszczalnie jeszcze troche

> pojezdze (znajac volvo) i bedzie to mialo klime.

No to uwazaj abys sie nie rozczarowal - akurat "40" maja tyle wspolnego z tradycyjna niezawodnoscia szwedzkiej marki co ja z gimnastyka artystyczna zlosnik.gif

Sam sie przymierzalem do tego cuda (bo autko wciaz bardzo mi sie podoba), ale koniec koncow rozsadek zwyciezyl...

Ale skoro juz bardzo chcesz to szukaj jak najmlodszego auta - praktycznie co roku cos w nim zmieniano i ulepszano, zwlaszcza w zawiasie i podobno modele 2001/2002 byly juz niczego sobie...

Ale rocznik 96 odradzam no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.