Jump to content

misiu

użytkownik
 • Content Count

  2305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

650 Przezacny kompan

About misiu

 • Rank
  uebmajster
 • Birthday 11/05/1978

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Oława/Wrocław, Polska
 • Zainteresowania
  bieganie

Recent Profile Visitors

1293 profile views
 1. U siebie mam fundament tylko pod wózkiem bramy przesuwnej i w zimie potrafi się"rozejść" brama ze słupkiem na drugim końcu, i wtedy trzeba robić regulację bo brama się nie domyka. Podobnie mam z furtką, gdzie tylko punktowo słupki są zabetonowane. Podsumowując , lepiej zrobić pełny fundament, koszt w sumie nie będzie jakiś kosmiczny a całość będzie bardziej stabilna.
 2. Cieszcie się, że nie macie amerykańskiego haka
 3. Nasz starosta bardzo dba o siebie i pracowników. Poskracał czas obsługi, wprowadził zapisy telefoniczne/internetowe gdzie cudem można było zdobyć termin. Teraz trochę po obluzowaniu obostrzeń łaskawie obsługują ludzi w godzinach jak przed pandemią, ale żeby się tam dostać musisz przyjść osobiście rano po numerek. Efekt jest taki, że ludzie czatują pod urzędem już od 4-5 rano. Ostatnio byłem jakoś po 7, chciałem przed pracą pobrać numerek to kolejka wyglądała tak, że wiedząc ile numerków wydają nie było sensu czekać.
 4. Podepne się z moim pytaniem też związanym z przeglądem. Od marca nie jestem w stanie odebrać twardego DR bo u nas do wydziału komunikacji trudniej sie dostać niż na audiencję do Papieża. I zastanawiam się jak będzie z przeglądem, który mam jakoś w lipcu, czy muszę okazać dokument, czy diagnosta po prostu tylko zrobi wpis w CEPIKu czy jak to tam się nazywa i mogę olać temat odbioru DR?
 5. Pokryłem takimi płytami domek narzędziowy własnej konstrukcji. Dwa sezony już przeżył i płyty trzymają się bez zastrzeżeń.
 6. Co do odcięcia, to proponuję po przyklejeniu taśmy zamalować jej krawędź farbą którą ta taśma zakrywa. Pozwoli to uniknąć sytuacji, że drugi kolor podcieknie pod jakieś miejsca gdzie niedokładnie taśma będzie przylegać. No i nie zapomnij o odczekaniu kilku a nawet kilkunastu godzin żeby Ci farba wyschła zanim nakleisz na nią taśmę. Bo inaczej przy zrywaniu może Ci odejść razem z taśmą.
 7. Dzięki, ta niższa cena to tylko dla Ciebie?
 8. Podrzuć linka co dokładnie kupiłeś.
 9. To trzeba było wszystko zrekultywować Oby Ci ten sprzęt się sprawdził, ale ja sceptycznie podchodzę do takich elektrycznych zabawek.
 10. Kultywatorem rolniczym nie powinno być problemu, chyba że to samo gruzowisko. https://allegro.pl/oferta/kultywator-rolniczy-180-cm-wal-strunowy-ursus-10096298557
 11. A na tym wygwizdzie nie masz jakiegoś rolnika z traktorem i kultywatorem lub innym tego typu sprzętem? Przeleciał by Ci co trzeba raz dwa
 12. @Josypdaj jakieś fotki jak ten komin wygląda. Bo Twój szkic i opis bardzo mnie zaintrygował.
 13. Sugerował bym zawołać jakiegoś specjalistę (czytaj: kominiarza). A jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz musiał postawić jakiś nowy komin systemowy z wkładem ceramicznym. Co jak co ale to nie jest pole do uskuteczniania druciarstwa. Bo takie podejście może skończyć się pożarem albo i zaczadzeniem.
 14. Cześć Mam temat związany z meblami, takimi standardowymi z płyty meblowej. Po przemalowaniu ścian w pokoju mojej córki, kolor okleiny nie pasuje do ścian i chciałbym przemalować te meble (dokładniej te zielone fronty) Polecacie jakąś konkretną farbę renowacyjną czy jakąkolwiek inną, która będzie się trzymać i będzie w miarę odporna na uszkodzenia? Piszą, że t e renowacyjne dobrze wałkiem nakładać, ale mam kompresor więc i pistoletem mógłbym prysnąć. Z góry dizęki za wskazówki i podpowiedzi.
 15. Nie wszystkie winylowe są klejone.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.