Jump to content

Kysior

użytkownik
 • Content Count

  2414
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 11h 20m 4s

4 Followers

About Kysior

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 03/29/1977

Profile Information

 • Name
  Krzysiek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Trzebinia, Polska
 • Zainteresowania
  motoryzacja i elektronika
 • Car
  Optima

Recent Profile Visitors

922 profile views
 1. Kysior

  Programowanie czujników TPMS

  Zrób dokładne fotki czujników i spisz, który na którym kole, powinno wystarczyć.
 2. Kysior

  Volvo XC60 - warto?

 3. Kysior

  Volvo XC60 - warto?

  Kolego @Raku, dzisiaj się zatrzymałem i zrobiłem zdjęcie, więc zinterpretuj proszę jak długo obowiązuje ograniczenie prędkości zanim zaczniesz kolejnymi linkami rzucać.
 4. Kysior

  Volvo XC60 - warto?

  ale pod znakiem jest tabliczka, że obowiązuje na 30m, tego nie czyta
 5. Kysior

  Volvo XC60 - warto?

  Ciekawe również jak zinterpretuje ograniczenie do 20 km/h przed progiem zwalniającym, za którym odwołania ograniczenia nie ma 😄 Mój czyta znaki i po takim znaku cały czas wyświetla 20 km/h.
 6. Kysior

  Ciągłe zasilanie kamerki w aucie

  A lampka oświetlająca wnętrze działa podczas jazdy???
 7. Kysior

  Jest taki samochód?

  Picanto potrafi mieć nawet podgrzewaną kierownicę i fotele, klimę automatyczną, 4 elektryczne szyby, ale pamięci foteli nie.
 8. Kysior

  Drobna naprawa gwarancyjna...

  A z ciekawości - jak wyglądają śruby trzymające pokrywę silnika? Ewentualny kupujący będzie marudził, że bity był, bo śruby mają pozdzierany lakier?
 9. Kysior

  Bezpośrednia Likwidacja Szkód

  Żeby tylko PZU nie poszło na łatwiznę i np. wyceniło naprawę na 5000zl, dostanie z Intera 4000zl, a 1 tyś pociągnie z Twojego AC i przywali zwyżkę za szkodowość 😄
 10. Kysior

  Diesel Adblue - bać się?

  no ja nie mam, to się nie znam, wiem, że coś było z systemem Adblue. A można tam jakoś inaczej przyoszczędzić? Bo jak o tym mówił, to przyznał, że to może być akurat wynikiem jakichś oszczędności.
 11. Kysior

  Diesel Adblue - bać się?

  Mój kolega miał CX7 z tym silnikiem. Mówił, że był to jedyny z jego samochodów, którego by znajomemu nie sprzedał. Może miał pecha, nie wiem, miał auto od nowości serwisował w ASO. Sprzedał po 3 latach chyba, choć tu pewny nie jestem. Przebieg trochę ponad 100kkm. Przy 100kkm łańcuch rozrządu był już tak rozciągnięty, że w ASO mu powiedzieli, że oni już by tym autem do domu nie wracali, bo strach. Wymiana rozrządu pod 4 tys zł. Sygnalizowali mu, że niedługo cały system dozowania adblue szlag trafi, ale nie wiem, o co tam dokładnie chodziło. Ale on chyba coś przyoszczędził na tym adblue i nie lał w ASO, tylko gdzie indziej, to może (choć nie musi) być tego przyczyną. Poza tym miał jakieś tam walki z ASO o pordzewiałych zaciskach hamulcowych - wiem, że ten problem występował kilkukrotnie.
 12. Kysior

  Tankowanie Tesli 😁

  To już jest. I się hybryda nazywa
 13. Po pierwsze, to do stalówek powinna być IMO nakrętka stożkowa, a do oryginalnych alu Kii nie wiem, czy też stożek? Szukam kół do Picanto i wydaje mi się, że tam jest płaskie gniazdo. Ale na zdjęciach słabo widać. Po drugie szpilka do alufelg teoretycznie powinna być dłuższa niż do stalówek, w związku z czym, po założeniu stalówki wystaje bardziej, niż na alu. Istnieje ryzyko, że w krytej nakrętce wcześniej szpilka oprze się o kołpak nakrętki, niż nakrętka siądzie w gnieździe felgi. Ale to trzeba organoleptycznie sprawdzić, bo różnie może być Ale jak kupiłeś dedykowane nakrętki to masz święty spokój i czyste sumienie 👍
 14. Samochód stoi u mechanika, dzisiaj się coś kolega dowie, jak mi przekaże, to dam znać.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.