Jump to content

Kysior

użytkownik
 • Content Count

  2420
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 6h 58m 19s

4 Followers

About Kysior

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 03/29/1977

Profile Information

 • Name
  Krzysiek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Trzebinia, Polska
 • Zainteresowania
  motoryzacja i elektronika
 • Car
  Optima

Recent Profile Visitors

981 profile views
 1. Ja kiedyś zastąpiłem ten materiał bokiem do namiotu typu wezyr. Co prawda był w zielone pasy, ale jak były poduszki to i tak nie było widać. Dałem go podwójnie, bo boku starczyło na tyle. Bok już miał kilka lat, potem żył długo na huśtawce, aż w końcu sprzedałem całość. To nie był materiałowy, tylko z takiej jakby plecionki. Ale jest ryzyko, że po prostu te naście lat temu robili jednak solidniejsze boki. Też myślałem o materiale na plandeki, ale wolałem zrobić bezkosztowo
 2. Teściowa chce kupić nową Yariskę i pyta mnie, jaki silnik - 1.0 czy 1.5? Różnica w cenie auta to jakieś 3 tys cennikowo, więc nie za dużo. Któryś z tych silników jest jakiś kapryśny? Samochód na jeżdżenie wokół komina głównie w niewielkiej miejscowości, raczej bez korków. Teraz ma Pandę i od nowości - 2011 roku, przejechała około 60 tys. teraz, jako że już emerytka i pracuje na pół etatu, to może być jeszcze trochę mniej. Od razu uprzedzam, że nie pytam o żadne wynajmy/taksówki/opłacalność własnego samochodu przy niewielkich przebiegach - w to się nie mieszam 😄
 3. Zrób dokładne fotki czujników i spisz, który na którym kole, powinno wystarczyć.
 4. Kolego @Raku, dzisiaj się zatrzymałem i zrobiłem zdjęcie, więc zinterpretuj proszę jak długo obowiązuje ograniczenie prędkości zanim zaczniesz kolejnymi linkami rzucać.
 5. ale pod znakiem jest tabliczka, że obowiązuje na 30m, tego nie czyta
 6. Ciekawe również jak zinterpretuje ograniczenie do 20 km/h przed progiem zwalniającym, za którym odwołania ograniczenia nie ma 😄 Mój czyta znaki i po takim znaku cały czas wyświetla 20 km/h.
 7. tak OT - gdzie zamawiasz formatki? Lokalnie, czy w sieci?
 8. A lampka oświetlająca wnętrze działa podczas jazdy???
 9. Picanto potrafi mieć nawet podgrzewaną kierownicę i fotele, klimę automatyczną, 4 elektryczne szyby, ale pamięci foteli nie.
 10. A z ciekawości - jak wyglądają śruby trzymające pokrywę silnika? Ewentualny kupujący będzie marudził, że bity był, bo śruby mają pozdzierany lakier?
 11. Żeby tylko PZU nie poszło na łatwiznę i np. wyceniło naprawę na 5000zl, dostanie z Intera 4000zl, a 1 tyś pociągnie z Twojego AC i przywali zwyżkę za szkodowość 😄
 12. Niestety, w pracy dopiero będę miał dostęp do wyników badań, napiszę co i jak w środę.
 13. Tak, jak miałem zapalenie pęcherza Wiesz co, mam chyba te wyniki badań na laptopie w domu, to wieczorem postaram się sprawdzić jak się dokładnie nazywał. Były badane porównawcze próbki rury antybakteryj ej i zwykłej na kilka bakterii i niezłe wyniki wychodziły.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.