Skocz do zawartości

Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac


QUIDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prywatnie mam Matiza, więc udzielam się na kąciku matizowym, natomiast w pracy jeżdżę Kia Clarus II 2.0, która trochę się sypie, więc mam nadzieję, że znajdę tu jakieś porady (no isam może coś poradzę) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, do niedawna bywałem (choć ostatnimi czasy rzadko) na qnciku obok (BBM), teraz z racji zmiany padliny na inną przysiadam się do japońcowatych. Moje autko to Suzuki Baleno sedan 1,6 kolor srebrny smile.gif. Dopiero zaczynam przygodę z japończykiem, ale muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony i zadowolony z jazdy yay.gif. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich smile.gif

Juz niedlugo w 100% bede mogl nalezec do posiadaczy Japończyków smile.gif czekam na moj pierwszy samochodzik ToYcIe Avensis 2.0 D4D z 2000r smile.gif ajjj moje marzenie zeby.GIF jakos w ciagu 2 tyg powinienem posiadac takową biglaugh.gif

POZDRAWIAM

PS. jak tylko odbiore ją to wstawie foteczki zeby sie pochwalic zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko jak w temacie ze slonecznej Itali sciagnalem sobie taki oto wynalazek Daihatsu Sirion `99 1.0 12V najwieksza zaleta tego auta jest przebieg 13tys no i pelne wyposazenie od abs poduszek klimatyzacji i pelnej elektryki. Przesiadlem sie z Fiata Uno i jak na razie rozkoszuje sie jazda. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich Skośnookich!

Właśnie stałęm się posiadaczem Starletki.

Kilka danych: 1.0, 1991, 5 drzwi, 55KM.

Mam nadzieję, że autko mnie nie zawiedzie i że zawsze będę mógł na nie liczyć.

Ewentualnie zasypę Was pytaniami grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam

Pojawiłem się tu, gdyż opuściwszy pokład matiza, ale pozostając w "korei" zasiadłem za kółkiem hyundaia lantra 2.0 kombi.

Fajniunie autko - przyjemnie sie jeździ - wielu was tutaj z lantrami, że z ciekawości spytam?

Pozdrawiam wszystkie "skośnookich"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono!

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Hondy accord '95 z dwulitrowym silniczkiem, niestety (a może na szczęście) w automacie. Przesiadka nieziemska bo z cieniasa 700 zlosnik.gif jazda jest fantastyczna. Trza się więc było zapisać do grona zrzeszonych hondomaniaków aby w razie czego zasięgnąć rady no i wspólnie się pobawić.

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzystając z okazji pragnem siem przywitać yay.gif

kilka dni temu zamieniłem moje żółte monstrum (Fiat SC Sporting 1.2) na coś bardziej user-friendly dla ponad 30-letniego faceta zlosnik.gif, na coś bardziej wygodnego i prawie rodzinnego, innymi słowy pomykam teraz Hondą Jazz 1.2 Cool.

Przechodząc do meritum - witam wszystkich 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Korzystając z okazji pragnem siem przywitać

> kilka dni temu zamieniłem moje żółte monstrum (Fiat SC Sporting 1.2)

> na coś bardziej user-friendly dla ponad 30-letniego faceta , na

> coś bardziej wygodnego i prawie rodzinnego, innymi słowy pomykam

> teraz Hondą Jazz 1.2 Cool.

> Przechodząc do meritum - witam wszystkich

To tak jak i ja....też z sejsento sportinga na toyootę........ hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Oops - wyglada na to ze sie jeszcze nie przywitalem, choc nowy nie jestem. Ale to chyba dlatego ze jak sie zapisywalem na auto-kacik to jeszcze nie mialem japonca.

No wiec witam wszystkich serdecznie zza oceanu, zdjecia mojego wynalazku doloze niedlugo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Witam

> Bardzo proszę aby nowi userzy witali sie tylko i wyłącznie w tym

> wątku.

> Dotyczy to również stałych bywalców którzy w sposób miły i wylewny

> witają nowych

> Wszystkie inne powitania poza tym wątkiem będą popadały w niebyt....

to ja tez sie przywitam zlosnik.gif jak mus to mus zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> wygląd tego modelu Accorda jakoś niezbyt przypada mi do gustu, ale

> Saab jest świetny tylko czemu fwd...

Hondzie sie umyslilo ze trzeba ratowac pieszych. Wiec stad ten garbaty przod - musi byc spory luz miedzy maska a silnikiem zeby amortyzowac upadek. Tylnie swiatla sa bezczelnie sciagniete z Mercedesa. Przednie swiatla to przyklad skapstwa Hondy - szkoda bylo pieniedzy na projekcyjne, a zeby zmiescic zwykle swiatla musialy byc wielkie. I sa. Poza tym samochod jest za wysoko zawieszony i ma za waskie opony (215). Raj dla tunerow smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> A konkretnie? Bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika.

> Ktoś Ty, i co masz?

Jak to nie wynika? icon_eek.gif Konkretnie, chciałem się przywitać.

Autko jest wpisane w profilu, a jak kolega chce obejrzeć fotki to są tutaj.

Wyczerpująca odpowiedź? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chyba moge sie juz przywitac i pozdrowic wszystkich Skosnookich. Co prawda od kilku lat jezdze skosnookim z Korei ale mamy osobny kacik wiec tu sie nie udzielalem. Ale od tygodnia pomykam innym kitajcem wiec tera moge sie przywitac smile.gif

Samochodzik to nissan primerka (P12) w wersji kombi. Jak kazde moje autko dostalo ksywke i zowie sie Enterprise (to z racji wnetrza, ktore wszytkim sie kojarzy z jakims stakiem kosmiczym hehe.gif )

pozdrowki dla wszystkich kitajcow zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.