Skocz do zawartości

[e34] wesoła twórczość


ulik87

Rekomendowane odpowiedzi

> Jako, że również kupiłem sobie aparat (pierwszy raz lustro w rękach ) postanowiłem poćwiczyć. A na

> czym innym ćwiczyć, jak nie na ulubionym paściu. Proszę o wyrozumiałość (chociaż jak ktoś umie

> dawać rady, to proszę). Pod fotami bonusik

> B O N U S

focisz "szare" auto, jesienią, na bruku, z zachmurzonym niebem smile.gif było poczekać na ładniejszy dzień smile.gif

auta nie komentuje, bo już gadalismy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że również kupiłem sobie aparat (pierwszy raz lustro w rękach ) postanowiłem poćwiczyć. A na

> czym innym ćwiczyć, jak nie na ulubionym paściu. Proszę o wyrozumiałość (chociaż jak ktoś umie

> dawać rady, to proszę). Pod fotami bonusik

> B O N U S

pieknie sie prezentuje maszyna smile.gif taka gleba mi odpowiada :D daj jakies znaki co do air , co jak i ile wink.gif ?? moze jakies demo jak sie podnosi wink.gif

co do zdjec to nie dawaj na PG grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że również kupiłem sobie aparat (pierwszy raz lustro w rękach ) postanowiłem poćwiczyć. A na

> czym innym ćwiczyć, jak nie na ulubionym paściu. Proszę o wyrozumiałość (chociaż jak ktoś umie

> dawać rady, to proszę). Pod fotami bonusik

> B O N U S

co do zdjec sie nie wypowiadam bo sam sie ucze smile.gif ale fura mi sie podoba. moze bym wrzucil troche wzyszy profil opon i tyle smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że robi jako tako wink.gif

wycieraczka jest specjalnie, tj. wyrąbana jest tulejka od sworznia, przez co wycieraczka odstaje w miejscu mocowania od szyby i wali w machę. standard w e34. muszę wywalić mechanizm i dać tokarzowi, żeby dorobił nową tulejkę.

zawias jest customowy - pneumatyka. podnosi się przyciskami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki Sebciu, się kombinuje się wink.gif ostatnio mam straszny zawrót dupy od ludzi, bo też chcą zapowietrzać swoje pojazdy wink.gif

Wiesz co, nie wiem czy Żur posprzedawał sprzęty. Wiem, że e30ka miała iść w ludzi (ale czy znalazła chętnego?), bo e28 nie sądzę żeby chciał sprzedać wink.gif

a tu jeszcze kilka fotek z fajnej miejscówki, którą dorwałem na ursusie zlosnik.gif

IMG_8932.jpg

IMG_8903.jpg

Untitled_Panorama1.jpg

Untitled_Panorama2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dla mnie to jest super pieknie az orzech mieknie

hehe.gif dzięki, miło.

tutaj kolejna racjonalizacja. zamontowałem zdalne sterowanie. dobra opcja, jeśli nie chce się ciągnąć okablowania do przycisków od regulacji przez cały samochód wink.gif

(coś mi vimeo pokombinowało z proporcjami...mam nadzieję, że naprawią...)

https://vimeo.com/54521612

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> duzo do gory nie idzie. jak wyglada prowadzenie takiego auta i zachowanie ? bo raz mialem okazje

> jechac i gadac z wlascicielem na temat takiego air rida i ogolnie porazka....

ale jakieś konkrety? co Ci nie odpowiadało w prowadzeniu/zachowaniu?

jeśli chodzi o wysokość, jest w zupełności wystarczająco, dla pełnej funkcjonalności. jestem w stanie jechać nad garbem w koleinach czy wjechać na krawężnik lub przejechać leżącego policjanta. wjechałem przecież w te wertepy podwyburzeniowe w ostatniej sesji zlosnik.gif I tak głównie jeżdżę na wysokości, którą ustawiłem na samym końcu filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale jakieś konkrety? co Ci nie odpowiadało w prowadzeniu/zachowaniu?

> jeśli chodzi o wysokość, jest w zupełności wystarczająco, dla pełnej funkcjonalności. jestem w

> stanie jechać nad garbem w koleinach czy wjechać na krawężnik lub przejechać leżącego

> policjanta. wjechałem przecież w te wertepy podwyburzeniowe w ostatniej sesji I tak głównie

> jeżdżę na wysokości, którą ustawiłem na samym końcu filmiku.

nigdy nie ialem okazji smigac na air. jak to jest z przyczepnoscia ?? twardo , miekko - jak ??

Sporo miejsca zajmuje butla kompesor itp ??

ps- zdalnie sterowanie - jest najlepsiejsze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, jakie jest ciśnienie w najczęściej używanej pozycji i jaka masa auta. Najtwardziej jest w pozycjach skrajnych, to jest max góra (bardzo duże ciśnienie) i max dół (samochód leży na odbojach). Najlepiej mieć skonstruwane wszystko tak, żeby przy ok. 3 barach mieć żądaną wysokość do jazdy.

Jeśli chodzi o miejsce. Nie jest to bardzo dużo, ale swoje zajmować musi. U mnie, pakiecik konpresorek, butla, zawory, odwadniacz zajmuje w bagażniku przestrzeń około 30x30x100cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.