Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 02.10.2016 w Odpowiedzi

  1. No ale "janiekumam" Masz piec na węgiel, raz ustawiasz na nim temperaturę i tak jedziesz cały sezon. W moim przypadku kilka sezonów, chyba że paliwo okaże się mniej/bardziej kaloryczne wtedy korekta i znowu spokój na długi czas. Gdyby to był piec na olej albo gaz wtedy widziałbym w tym sens. Edit - może masz sterownik jakiś kiepski? Bo u mniej jest elektroniczny, jak pisałem - raz ustawiam temperaturę na kotle, obroty dmuchawy, czas załączania pompy cyrkulacyjnej i ewentualnie na samym początku kombinowałem z czasem przedmuchów. I tyle, histerezy nawet nie ruszałem. Albo masz źle dobraną moc pieca do kubatury i stąd konieczność korekt na bieżąco. Edit 2 - w moim sterowniku jest opcja podłączenia jedego kabla na sterowanie zewnętrzne termostatem w wybranym pomieszczeniu. Nie korzystam, ale wspominam o tym jako ciekawostce.
  2. Pewnie po dzwonie juz nie wsadzili
  3. Nie raz mam wrażenie, że ten kto stawiał ograniczenie miał na myśli coś w stylu "czy się odważysz..." Ale tutaj mocy nie trzeba więcej - bo wyprzedzać nie ma absolutnie gdzie. Albo pusta autostrada (poza Dublinem), albo kompletnie zapchana (M50), albo kręta droga z zerową widocznością i murkami dookoła (wszystko inne)...
  4. Wszystko się zgadza oprócz ograniczeń. Czasem gdzieś jadę i nie chce mi się wierzyć, że można dać 80 lub 100 km/h na takich wąskich drogach. Bardzo często jadę dużo mniej niż dozwolona prędkość, po prostu nie mam odwagi jechać szybciej. Tu masz przykład: Wysłane ze zmywarki
  5. A co za problem jest przepuścić motocyklistę . I tak wyprzedzi później wszystkich . Ja poamietam jak kiedyś latem stałem w małym koreczku i z tyłu nadjechała grupa motocyklistów , syn siedzacy z tyłu miał szybę otwarta , zjechałem lekko w prawo aby zrobić lukę i jakie zdziwienie moje było jak ta grupa przyhamowała i kazdy motocyklista przybił piatke mojemu synowi (6lat) . Mały był zachwycony . Da sie żyć razem ? Da P.S. Sam osobiście boję sie motorów bo miałem bliskie spotkanie z chaszczorami jak nie opanowałem motocykla kolegi . Dwa tygodnie ruszac sie nie mogłem , o obdarciach nie wspomne
  6. Ale jaki problem? Weryfikacja czy nie popękany i sparciały. OK - latasz. NOK -wymieniasz. W ostateczności moto padnie i tyle. Ja w YP 400 zrobiłem pomiar paska - pomimo przekroczonego przebiegu szerokość paska 2 mm poniżej wartości fabrycznej.
  7. Ale on nie rozbiera domu, tylko wymienia kocioł
  8. Eee tam nie łażą. Turdefrans wjedzie wszędzie
  9. Może i jedzie ale wygląda jak wiejski tuning z Fast&Furious. Jaki to ma napęd? Byłoby zabawnie z FWD.
  10. Tak - gdy dowiedzieli się o pozwie, to przysłali pisemko,że w związku "niestosownymi działaniami" które podejmuję umowa przestaje obowiązywać. W sumie strata żadna, bo jeśli każdy problem rozwiązują tak jak ten z lampami, to wielkiej różnicy to nie robi.
  11. Zeetex, Goodride, Taurus, Kingstar, Yokohama, Hankook, Kumho, Nankang, Nexen, Roadstone. Na tych oponach jeździłem w warunkach zimowych i nigdy bym ich nie założył do swojego auta, nawet, gdyby mi za darmo dawali. Polskie i czeskie budżetówki są o niebo lepsze. Jedynie Yokohama dorównuje, ale szału nie robi, biorąc pod uwagę, że jest to japońska marka premium.
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.