Zawartość dodana przez akmak
-
Opel Sintra - opinie użytkowników
> T4? i to jest odpowiedź na każde pytanie miliony polskich budowlańców nie mogą się mylić
-
kombi za 4k PLN ?
miałem mondeo 1 z 1,8b w kombiaku z klimą i sprzedałem za 2100 - na budzie nie było grama rdzy
-
C4 1.6 hdi 109KM i rozrząd.
> 240tysiecy lub 10 lat mowila chyba pierwsza wersja instrukcji, z czasem zjezdzali z przebiegiem, > ale okres pozostawal... obawiałbym się ryzykować tyle czasu - co ciekawe żaden z producentów nie daje gwarancji na taki okres
-
C4 1.6 hdi 109KM i rozrząd.
kilometry to jedno ale ztcp to wymiana nie rzadziej niż co 5 lat ja bym nie ryzykował
-
Jaki nowy przepływomierz do HDI
> OE może być tańszy od np Pierburga. Jutro jak nie zapomnę, to sprawdzę ile u mnie oe kosztuje, bo > Pierburga mam w tej cenie, co na allegro. A ten Pierburg jakościowo jest ok? Bo o ile oe nie masz taniej to i tak cena Pierburga jest zdecydowanie lepsza od tej z serwisu
-
Jaki nowy przepływomierz do HDI
> Zidentyfikować producenta oryginału i taki zakupić. Wszelkie zamienniki dostarczają tylko i > wyłącznie problemów. z analizy zdjęć używek na allegro wychodzi, że oryginały w moim rocznikach robi sensata - ten producent na allegro od 380 PLN
-
Jaki nowy przepływomierz do HDI
> nie lepiej Ci poszukać w intercarsie czy autopartnerze ? w intercarsie mają pierburga za 590 i jakiegoś AKUSAN-a za 370 o akusanie nie słyszałem a na szybko w necie czytając to raczej nie polecana firma a pierburg za prawie 600 to już prawie tyle co oryginał z serwisu gdzie mam sporą pewność że będzie działało przez następne 100 kkm
-
Jaki nowy przepływomierz do HDI
Muszę wymienić przepływomierz gdyż komp wywala błąd obecnego. Nowy w serwisie kosztuje ponad 7 stówek a na alledrogo znalazłem spory wybór: najdroższy za 430 PLN PIERBURG CITROEN 1.6 HDI jakiś tekst oryginał za 335 PLN ORYGINAŁ 1.6 HDI CITROEN jakiś tekst i inne tańsze lub droższe... Tańszych nie biorę pod uwagę więc pozostaje pytanie czy powyższy oryginał to faktycznie oryginał tylko za połowę ceny z serwisu? A może pierburg jest lepszym rozwiązaniem? Czy ktoś z Was wymieniał i ma jakieś doświadczenie w tym zakresie? Inna sprawa to co się psuje w przepływomierzach i czy jest szansa to naprawić?
-
schowek na okulary - Reno
taniej wychodzi kupić od Primery tylko trzeba na kolor uważać - ja miałem inny odcień ale do uchwytów pasował idealnie. Tak samo dokupiłem tylne uchwyty
-
którym na wakacje ?
xsara picasso jeśli dbasz o samochód, wymieniasz na czas to co trzeba to ryzyko awarii jest takie same w obydwu autach dla pewności wykup dobry pakiet asistance i będzie ok
-
Bezpośrednia likwidacja szkód w PZU
Warta ma to już od pewnego czasu
-
CUK ubezpieczenia OC+AC+NNW
można podjechać - nic nie tracisz, a możesz zaoszczędzić czas i $
-
Ropa w zimie
> Tylko Lotos. > A tutaj zapraszam do lektury: > Lektura mi na pełnym zbiorniku z Lotosa samochód nie odpalił
-
Problem z ubezpieczeniem OC
> Witam, potrzebuje porady. Wykupiłem ubezpieczenie OC +minicasco w PZU, przy wyliczaniu składki > poinformowałem agentkę, że miałem szkodę z mojej winy w 2012 r., nie zauważyłem, że ona jej > nie wklepała i wyliczyła mi składkę za OC ok 500 zł. Po upływie 2 miesięcy dostałem pismo z > Funduszu Gwarancyjnego nakazujące mi zapłacenie dodatkowo do OC 200 zł, po telefonie > dowiedziałem się, że nie poinformowałem o szkodzie, dopiero wtedy dokładnie przeczytałem > podpisana umowę i faktycznie nie ma w niej nic o szkodzie. Czy w tej sytuacji jest możliwość > jakiś negocjacji czy muszę zapłacić (uprzedzę złośliwych umowę podpisałem a jej nie > przeczytałem bo zaufałem agentce, nikogo nie chciałem oszukiwać i jak będzie trzeba to > dopłacę) dostałeś pismo z UFG? czy pismo z PZU informacją, że nie podano w polisie szkody?
-
dokker 1.5 diesel
> Witam, > auto z silnikiem 75km w cenie 50kpln. Będzie to jeździło ? Roczne przebiegi w granicach 50-60kkm. > Może ktoś ma taki wóz zjeździłem na tym silniku ponad 220 kkm w 5 lat bez żadnego przestoju - turbo, wtryski, panewki, sprzęgło od nowości nie ruszane - polecam
-
Wielki recall Toyoty
> Prawie dwa miliony samochodów do naprawy w ciągu miesiąca - czyżby legendarna jakość Toyoty > zamieniała się w legendarny brak jakości??? A może po prostu potrafią się przyznać do błędu?
- 500 L
-
zamarzające od środka szyby
pacjentka to Corolla E12 d4d z automatyczną klimą objawy: klima słabo chłodzi ( po przeglądzie i uzupełnieniu czynnika) ogrzewanie słabo grzeje wilgoć tak duża, że w nocy szyby zamarzają od środka gdzie szukać przyczyny?
-
Dojazdówka a ESP
znajomej w a-klasie wyrzuciło błąd i nie pozwalało jechać szybciej niż 40 km/h
-
2 auta, jedna szkoda a znizki AC
> a ubezpieczyciele maja juz jakis wspolny system? tak
-
Jakość nowych aut.
od 4 lat śmigam francuzem i do przebiegu 190 tys musiałem wymienić cały samochód: 1000000000 żarówek H7 łożysko koła przedniego . . . . . i N I C W I Ę C E J Nie ma to jak stereotypy
-
ile kosztuje OC przyczepki lekkiej?
www.cuk.pl masz kalkulator