Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

akmak

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez akmak

  1. > T4? i to jest odpowiedź na każde pytanie miliony polskich budowlańców nie mogą się mylić
  2. akmak odpowiedział open na temat - Motokącik
    miałem mondeo 1 z 1,8b w kombiaku z klimą i sprzedałem za 2100 - na budzie nie było grama rdzy
  3. > 240tysiecy lub 10 lat mowila chyba pierwsza wersja instrukcji, z czasem zjezdzali z przebiegiem, > ale okres pozostawal... obawiałbym się ryzykować tyle czasu - co ciekawe żaden z producentów nie daje gwarancji na taki okres
  4. kilometry to jedno ale ztcp to wymiana nie rzadziej niż co 5 lat ja bym nie ryzykował
  5. > OE może być tańszy od np Pierburga. Jutro jak nie zapomnę, to sprawdzę ile u mnie oe kosztuje, bo > Pierburga mam w tej cenie, co na allegro. A ten Pierburg jakościowo jest ok? Bo o ile oe nie masz taniej to i tak cena Pierburga jest zdecydowanie lepsza od tej z serwisu
  6. > Zidentyfikować producenta oryginału i taki zakupić. Wszelkie zamienniki dostarczają tylko i > wyłącznie problemów. z analizy zdjęć używek na allegro wychodzi, że oryginały w moim rocznikach robi sensata - ten producent na allegro od 380 PLN
  7. > nie lepiej Ci poszukać w intercarsie czy autopartnerze ? w intercarsie mają pierburga za 590 i jakiegoś AKUSAN-a za 370 o akusanie nie słyszałem a na szybko w necie czytając to raczej nie polecana firma a pierburg za prawie 600 to już prawie tyle co oryginał z serwisu gdzie mam sporą pewność że będzie działało przez następne 100 kkm
  8. Muszę wymienić przepływomierz gdyż komp wywala błąd obecnego. Nowy w serwisie kosztuje ponad 7 stówek a na alledrogo znalazłem spory wybór: najdroższy za 430 PLN PIERBURG CITROEN 1.6 HDI jakiś tekst oryginał za 335 PLN ORYGINAŁ 1.6 HDI CITROEN jakiś tekst i inne tańsze lub droższe... Tańszych nie biorę pod uwagę więc pozostaje pytanie czy powyższy oryginał to faktycznie oryginał tylko za połowę ceny z serwisu? A może pierburg jest lepszym rozwiązaniem? Czy ktoś z Was wymieniał i ma jakieś doświadczenie w tym zakresie? Inna sprawa to co się psuje w przepływomierzach i czy jest szansa to naprawić?
  9. akmak odpowiedział eryko na temat - Francowate
    taniej wychodzi kupić od Primery tylko trzeba na kolor uważać - ja miałem inny odcień ale do uchwytów pasował idealnie. Tak samo dokupiłem tylne uchwyty
  10. akmak odpowiedział newposen na temat - Motokącik
    xsara picasso jeśli dbasz o samochód, wymieniasz na czas to co trzeba to ryzyko awarii jest takie same w obydwu autach dla pewności wykup dobry pakiet asistance i będzie ok
  11. Warta ma to już od pewnego czasu
  12. można podjechać - nic nie tracisz, a możesz zaoszczędzić czas i $
  13. akmak odpowiedział dobromir na temat - Motokącik
    > Tylko Lotos. > A tutaj zapraszam do lektury: > Lektura mi na pełnym zbiorniku z Lotosa samochód nie odpalił
  14. > Witam, potrzebuje porady. Wykupiłem ubezpieczenie OC +minicasco w PZU, przy wyliczaniu składki > poinformowałem agentkę, że miałem szkodę z mojej winy w 2012 r., nie zauważyłem, że ona jej > nie wklepała i wyliczyła mi składkę za OC ok 500 zł. Po upływie 2 miesięcy dostałem pismo z > Funduszu Gwarancyjnego nakazujące mi zapłacenie dodatkowo do OC 200 zł, po telefonie > dowiedziałem się, że nie poinformowałem o szkodzie, dopiero wtedy dokładnie przeczytałem > podpisana umowę i faktycznie nie ma w niej nic o szkodzie. Czy w tej sytuacji jest możliwość > jakiś negocjacji czy muszę zapłacić (uprzedzę złośliwych umowę podpisałem a jej nie > przeczytałem bo zaufałem agentce, nikogo nie chciałem oszukiwać i jak będzie trzeba to > dopłacę) dostałeś pismo z UFG? czy pismo z PZU informacją, że nie podano w polisie szkody?
  15. akmak odpowiedział Marcinas na temat - Motokącik
    > Witam, > auto z silnikiem 75km w cenie 50kpln. Będzie to jeździło ? Roczne przebiegi w granicach 50-60kkm. > Może ktoś ma taki wóz zjeździłem na tym silniku ponad 220 kkm w 5 lat bez żadnego przestoju - turbo, wtryski, panewki, sprzęgło od nowości nie ruszane - polecam
  16. > Prawie dwa miliony samochodów do naprawy w ciągu miesiąca - czyżby legendarna jakość Toyoty > zamieniała się w legendarny brak jakości??? A może po prostu potrafią się przyznać do błędu?
  17. akmak odpowiedział COCON na temat - Motokącik
    brzydkie jak fabia
  18. pacjentka to Corolla E12 d4d z automatyczną klimą objawy: klima słabo chłodzi ( po przeglądzie i uzupełnieniu czynnika) ogrzewanie słabo grzeje wilgoć tak duża, że w nocy szyby zamarzają od środka gdzie szukać przyczyny?
  19. akmak odpowiedział format na temat - Motokącik
    znajomej w a-klasie wyrzuciło błąd i nie pozwalało jechać szybciej niż 40 km/h
  20. > a ubezpieczyciele maja juz jakis wspolny system? tak
  21. akmak odpowiedział MARS na temat - Motokącik
    od 4 lat śmigam francuzem i do przebiegu 190 tys musiałem wymienić cały samochód: 1000000000 żarówek H7 łożysko koła przedniego . . . . . i N I C W I Ę C E J Nie ma to jak stereotypy
  22. www.cuk.pl masz kalkulator

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.