Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1Marek1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 1Marek1

  1. > ale to pekła szyba do warstwy folii czy tylko ubytek szkła w zewnetrznej warstwie? > jak 1 to bedzie pekac dalej a 2 to jezdzic i sie nie przejmowac Od tak dużego odprysku 0,6 cm może pójść peknięcie. Jechać do fachowca niech klei.
  2. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Daj spokój > Powtórzę się: Jak ktoś CHCE kupić KOMPAKTA to nie interesuje go klasa D, ani B ani me. > To są różne auta do różnych celów. > Przykładowo na co dzień do moich potrzeb wystarcza mi klasa B, a C to już skrajność. > Mam nadzieję, że już rozumiesz przesłanie Rozumiem.Każdy ma swoje priorytety.
  3. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Te 2.0 w Lagunie nie ma przypadkiem bezpośredniego wtrysku? Nie ma. Silnik IDE nie jest montowany w LIII. To silnik Nissana na łańcuchu.
  4. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Laguna nie jest alternatywą dla ww. Golfa, nie ta klasa.... Znaczy się -gorsza?
  5. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Rozumiem że Laguna nie ma prawa się zepsuć, szczególnie w trakcie urlopu? Tyle że o awariach TSI się słyszy a o Nissanowskim PB 2,0 jakoś cisza.
  6. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Tak, a Laguna jest wręcz legendarnie bezawaryjna. LII z dieslem a nie LIII w benzynie. Taka różnica.
  7. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Gwarancja jest od tego, a przedłużona w VW chyba do 5 lat w formie ubezpieczenia. Szczególnie jak ci sie spierniczy 1000 km od Polski. Fajny urlop.
  8. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Golfem? jadąć pewnie do 100km/h. Śmieszą mnie te super niskie spalania turbo benzynek, które w > realnym ruchu są nieosiągalne... Jadac na autostradzie 140 km/h Czas przejazdu 9,30 godz załadowany pod sufit + klima.
  9. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Taaa... to katalogowe spalanie gdzie masz zamiar osiągnąć? Osiągnąłem Wenecja-Kraków.
  10. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Spalanie? średnio 8,5 l/100 : > Cena? Expression (klima manual) - UWAGA 65 600 zł. TechRun (klima auto, navi, alufelgi) - 72 600 zł > Automat? Nie ma ale auto bez porównania wygodniejsze, większe.
  11. 1Marek1 odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Highline, 1.4 TSI 140KM + DSG. > Średnie katalogowe 5l/100km. > 87.000 zł > Jaką alternatywę proponujesz? Laguna III 2.0 Pb 140 KM
  12. > Sztuka nie do ogarnięcia... Kupić nową.
  13. > Poza tym co napisali koledzy poniżej, pamiętaj też, że baaaaaardzo często wymienia się w tym > samochodzie końcówki drążków, drążki kierownicze, sworznie wahaczy i tuleje tylnej belki . W LIII też?
  14. > Co z tą zła sławą Renault Laguny? Wczytujac się w te opinie wychodzi że wybór silnika benzynowego skutecznie ogranicza te wady auta. Oczywiście z wyjątkiem 2,0 IDE. Poza tym o awaryjności LIII jakoś nie słychać.
  15. > Zapomniales tylko dodac, Dodatkowo należy dodać, że wczasach FSO 1500 na drogach było o wiele mniej aut niz obecnie i łatwiej mozna było jezdzić ostrożnie.
  16. > Nie potrzebowałem używać. Żaden argument. Mojemu koledze w Polsce za to wisi cena naszych autostrad bo też nie używa.
  17. > Bo państwowy odcinek był budowany z dotacji łunijnych i z założenia nie może być dochodowy, więc > zmusili tłuska do obniżenia opłat pod groźbą odebrania dotacji. Tak, ale okres ochronny mija po 5 latach.....
  18. > A w Austrii za niecałe 8 euro przez 10 dni jeździsz autostradami do woli.... Ale niektóre obiekty i drogi są dodatkowo płatne za przejazd!
  19. > Jest i nie. Moja rodzina zabierze się i Puntem i A4 Avant. Z tym, że w Puncie wszystko idzie do > środka, bo bagażnik, zwłaszcza z kołem zapasowym w środku nie istnieje Miałem tak samo z Clio. Zmieściłem się co prawda z córka w foteliku i żoną. Tyle że żona tak narzekała że wyjazd z przyjemności zamienił sie w udrękę. Ustaliliśmy wtedy, że warunkiem dalszych wypadów bedzie większe auto. Tak kupiliśmy Lagunę i kolejny wyjazd odbył się we wspólnej radości z podróżowania.
  20. > Powiedz ale z ręką na sercu. Ilu masz znajomych którzy wymieniają opony po 4 latach od ich zakupu > mimo iż mają jeszcze sporo bieżnika??? Tutaj można popłynąć, bo niestety jest spora liczba młodych kierowców, którzy wierzą w marketingowy bełkot pism w stylu AS jak w ewangelię. Sam znam takiego jednego.
  21. > Może po prostu nauczyłeś się nią bardziej ekonomicznie jeździć? > k. Nie sądze. Po dotarciu jezdże szybciej bo w ogóle nie czuć w niej prędkości. Na zmniejszenie zużycia też nie miała wpływu zmiana trasy/korki bo jazda była na A4. Dla mnie wniosek jest jeden: Producent zalecał delikatną jazdę w czasie docierania- i miał rację. Ps- dotarła się tez skrzynia biegów bo biegi wchodzą znacznie precyzyjniej. Tak samo miałem ze skrzynią wieki temu z Punto-3 tys i inna praca skrzyni.
  22. > Dynamika zauważalnie wzrosła. Spalanie minimalnie spadło, choć różnicę U mnie w Lagunie zuzyce po dotarciu (ok 4 kkm) spadło o 1 litr na/100 km. Mierzyem z kalkulatorem w reku a nie odczyt z kompa.
  23. > jakie docieranie ? > widziales jak auto schodzi z tasmy w fabryce ? Niedogrzany motor czy wrecz zimny wjezdza na rolki i > ogien program testowy zanim wyjedzie z hali. Tam nikt nie pyta czy go moze wpierw dotrzec Ale to trwa za krótko aby mu zaszkodzić.
  24. > 6 lat dla opon zimowych uznawane jest za graniczny wiek, po którym tracą większość swoich > właściwości (robią się zbyt twarde, bardziej śliskie, itp.) Bez przesady. Może jakieś budżetowe tak mają, ale ja jeżdże na Alpinach (Michelin) do 10 lat i daja radę. Warunek-bieżnik musi mieć min 4 mm.
  25. > TOMALA i SAMIR, chyba mnie przekonaliście do kombi A ja to nie? > Trzeba będzie nieco zmienić priorytety. Dokładnie, jak przyjdzie dziecko to juz nic nie bedzie jak dawniej. > W przypadku kombi (auto typu astra H lub podobne) już nie powio być problemów ze zmieszczeniem > wózka? Bedzie OK. Zwijasz rolete, wózek pionowo i ciagle masz miejsce na inne graty.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.