Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1Marek1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 1Marek1

  1. > mam taki tańszy za ok 200 parę pln. kupiony w sklepie z bagaznikami. pierwotnie na 3 rowery, > dokupiłem mocowanie na 4 rower i wchodzi tyle bez problemu. sa ciaśniej ale wg mnie jeszcze > lepiej bo nic się nie kiwa. swiatla dodatkowe kupiłem w norauto. i tyle. wg mnie rewelka w > porównaniu do dachowego... Rower nie uderza kołem o tył auta? Po zdemontowaniu rowerów w plenerze chowasz pusty bagażnik do auta (kradzież)?
  2. > Tak mnie naszło aby na letni wypad do CRo zabrać teraz rowerek. Myślę o zakupie jakiegoś taniego > bagaznika mocowanego na hak holowniczy. Troche jezdżę po Europie i mam takie spostrzeżenia: -auta ze starej EU wożą rowery wyłącznie na platformach, -wszystkie platformy maja legalną trzecią tablice rejestracyjna Niezależnie od bagażnika na hak, zawsze możesz dostać zarzut zasłaniania świateł tylnich i rejestracji. Musisz sam to sobie sprawdzić czy w twoim aucie ci nie zasłoni. Platformy mają światła i miejsce na rejestrację, ale w Polsce nie ma trzeciej rejestracji. Wyjścią sa trzy (wszystkie złe): 1. dorobić kopię własnego nr rej -wada: rejestracja jest dokumentem a podrabianie jest fałszerstwem 2- dorobić same nr rejestracyjne (niepodobne do tablicy rej) wada-rzuca się w oczy że coś nie halo 3. przełożyć oryginalna tablice z tyłu auta na bagażnik WADA: wyznaczonym miejscem rejestracji jest tyła auta a nie bagażnik. Oczywiście mówimy o spotakaniu z drogówką gdzieś za granicą, gdzie dochodza np problemy braku jeżyka (wytłumacz takiemu Madziarowi że nic sie nie stało)
  3. > jakiś tekst > i tylko 300 pln mandatu za dwa powazne wykroczenia, zenada Na skuter nie trzeba żadnego uprawnienia. A szkoda-jakaś karta motorowerzysty by pasowała. Ja natomiast ostatnio na A4 gdzieś pod Opolem widziałem ze zdumieniem jak gościu wjeżdżał autem pod prąd na autostradę (jechał wyjazdem pod prąd w kierunku autostrady). Na szczęście po dojechaniu do autostrady skrecił w dobrym kierunku. Ciekawe jak mógł pomylić wjazd ze zjazdem skoro jest na nim punkt poboru opłat i na wjeździe bierze sie bilet a na zjeździe płaci.
  4. > I co na to Panowie "od prezerwatyw"? Mogło byc różnie z tą wymianą oleju. Mnie nie spuścili całego oleju i faktycznie kolor oleju szybko zrobił się czarny. Jak ktoś wie w jakim tempie mu olej ciemnieje to ocena po kolorze nie jest zła.
  5. > woda do paneli podlaczana jest za pomoca wezykow... > pytanie jaki rozstaw masz zrobiony... > baterie maja 15 cm w poziomie, a jak panele to nie wiem... kiedys jak to sprzedawalem to kazdy mial > inaczej To wiem, chodziło mi o mocowanie całego panelu do ściany.
  6. Mam inne pytanie. Czy panele prysznicowe maja uniwersalne zaczepy do ściany? Mam badziewnego chińczyka Deante http://deante.pl/panele_natryskowe_cubic.xhtml, którego mam juz dość i myślę nad wymianą całego panelu na inny. Ale nie chcę wiercić dziur w płytkach i co ze starymi otworami?
  7. > dlatego że odwiedziliśmy ich czołgami Dwa razy: w 1938r i 1968r.
  8. > dzisiejsze za 20 lat będą wyglądać równie głupio > a ponadczasowa elegancja, będzie zawsze elegancją Warto dodać (bo tutaj tego nie widać) że kreska prędkościomierza w tym Mercedesie zmieniała barwe w zależności od prędkości.
  9. 1Marek1 odpowiedział AkuQ na temat - Zrób to sam
    > na pewno razem z fundamentami te 2 tyg? Coś za szybko. Już widze jak mu niewyschnięty fundament pod styropianem zarośnie grzybem.
  10. > Miałem na myśli duże spalanie i brak możliwości założenia LPG, więc ja nie byłbym zadowolony To zgoda. Chociaż 2.0 Pb musi swoje spalić (ale nie mam porównania).
  11. > Ale silnik chyba nie. Ja jestem bardzo zadowolony z tego silnika.
  12. 1Marek1 odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    Wymieniaj co 15 tys km.
  13. > Zależy od silnika/konstrukcji/stanu. > W Fabii mam czarny chwila moment. > W Subaru po 1000 km ostrej jazdy jest miód, > znajomy w Megane 2.0 170 KM po 15kkm ma dalej żółty. > W Ducato jest czarny chwila moment. Wszystko benzyna? Po diesel barwi na czarno, ale to wiemy.
  14. > pytanie dlaczego ??? > dlatego że jest rynek na to żeby było taniooo ... zeby były okazje ... W każdym kraju będą chętni na "okazje". U nas pewnie lobby warsztatowe nie pozwala na takie rozwiązania.
  15. > Wg mnie, gdyby to był normalny kraj to należałoby oczekiwać od TU godnego wynagrodzenia, ujawnienia > dla każdego nr VIN i wykonania przez ubezpieczyciela cięcia wraku diaksem w pół "żeby nie > korciło". Tu jest clue problemu. Auto po całce powinno z urzędu iść na złom/cześci. Ale... tak nie jest.
  16. Naprawiać. Zawsze można potem sprawne sprzedać.
  17. 10 l/100 km. Korki średnie.
  18. > Możesz wyprzedzać, ale poza terenem zabudowanym... O ile nie utrudni sie im ruchu.
  19. 1Marek1 odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    > nie mogli od razu zrobić tak jak jest np na Węgrzech??? Nie mogli bo by nie zarobili na kontrakcie na bramki via-tolla.
  20. 1Marek1 odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    > Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę, państwo szuka kasy tylko, że pod pretekstem > ułatwiania ludziom życia znów sięgnie do kieszeni kierowców. Oczywiście że o to chodzi. Jest to wstep do rozszerzenia e-myta również na inne drogi.
  21. 1Marek1 odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    > " system emyta jest sprawiedliwy, dużo jeździsz dużo > płacisz, > jedziesz raz w roku na wakacje 50km po A - płacisz > mało" A co z kosztem czytnika? Da się go sprzedać na wyjezdzie z kraju? Jak jedziesz do kraju , do którego nie wiesz kiedy znowu wrócisz to po co ci go trzymać?
  22. 1Marek1 odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    Takie pytanie-czy do alusów warto dokupić śruby antykradzieżowe? Czy olać, bo -cytat- " po co męczyć się z odkręcaniem kół dla alusów jak można szybciej ukraść cale auto?"
  23. > Ja co prawda w 10 dni a nie w rok zjechałem kawał Europy w 4 osoby Nubirą 1,6 i się dało więc jakby > co to polecam Tylko, że to było 10 lat temu Ja byłem Clio II 60 KM bez klimy w Hiszpanii i Dubrowniku i też dało rade. Słabe auto na zachodnich autostradach nie jest przeszkodą, bo i tak wszyscy jadą 130 km/h. Gorszy jest brak klimy.
  24. Ma jeszcze inna wadę. Na niektóre widokowe trasy w Alpach nim nie wjedziesz (np. w Austrii-Grossglocknerhohalpenstrase)
  25. Zależy od opony. Porównując Michelin Saver z Continental EcoContact to Micheliny trochę lepsze i o wiele trwalsze. W większym aucie mam Continental Premium Contact z indeksem V do 210 km i sa super ale ponieważ auto nie przejecheło wiele to nie wiem jak ze scieraniem.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.