Zawartość dodana przez 1Marek1
-
co z odpryskiem 0,6 cm na szybie ?
> ale to pekła szyba do warstwy folii czy tylko ubytek szkła w zewnetrznej warstwie? > jak 1 to bedzie pekac dalej a 2 to jezdzic i sie nie przejmowac Od tak dużego odprysku 0,6 cm może pójść peknięcie. Jechać do fachowca niech klei.
-
VW +10%
> Daj spokój > Powtórzę się: Jak ktoś CHCE kupić KOMPAKTA to nie interesuje go klasa D, ani B ani me. > To są różne auta do różnych celów. > Przykładowo na co dzień do moich potrzeb wystarcza mi klasa B, a C to już skrajność. > Mam nadzieję, że już rozumiesz przesłanie Rozumiem.Każdy ma swoje priorytety.
- VW +10%
- VW +10%
- VW +10%
- VW +10%
- VW +10%
- VW +10%
- VW +10%
- VW +10%
- VW +10%
-
Renault Laguna - zła sława?
> Sztuka nie do ogarnięcia... Kupić nową.
-
Renault Laguna - zła sława?
> Poza tym co napisali koledzy poniżej, pamiętaj też, że baaaaaardzo często wymienia się w tym > samochodzie końcówki drążków, drążki kierownicze, sworznie wahaczy i tuleje tylnej belki . W LIII też?
-
Renault Laguna - zła sława?
> Co z tą zła sławą Renault Laguny? Wczytujac się w te opinie wychodzi że wybór silnika benzynowego skutecznie ogranicza te wady auta. Oczywiście z wyjątkiem 2,0 IDE. Poza tym o awaryjności LIII jakoś nie słychać.
-
Opony zimowe w Niemczech
> Zapomniales tylko dodac, Dodatkowo należy dodać, że wczasach FSO 1500 na drogach było o wiele mniej aut niz obecnie i łatwiej mozna było jezdzić ostrożnie.
-
sprawozdanie z A2 Warszawa Poznań
> Nie potrzebowałem używać. Żaden argument. Mojemu koledze w Polsce za to wisi cena naszych autostrad bo też nie używa.
-
sprawozdanie z A2 Warszawa Poznań
> Bo państwowy odcinek był budowany z dotacji łunijnych i z założenia nie może być dochodowy, więc > zmusili tłuska do obniżenia opłat pod groźbą odebrania dotacji. Tak, ale okres ochronny mija po 5 latach.....
-
sprawozdanie z A2 Warszawa Poznań
> A w Austrii za niecałe 8 euro przez 10 dni jeździsz autostradami do woli.... Ale niektóre obiekty i drogi są dodatkowo płatne za przejazd!
-
Wózek dla dziecka + bagażnik
> Jest i nie. Moja rodzina zabierze się i Puntem i A4 Avant. Z tym, że w Puncie wszystko idzie do > środka, bo bagażnik, zwłaszcza z kołem zapasowym w środku nie istnieje Miałem tak samo z Clio. Zmieściłem się co prawda z córka w foteliku i żoną. Tyle że żona tak narzekała że wyjazd z przyjemności zamienił sie w udrękę. Ustaliliśmy wtedy, że warunkiem dalszych wypadów bedzie większe auto. Tak kupiliśmy Lagunę i kolejny wyjazd odbył się we wspólnej radości z podróżowania.
-
Zakup nowych zimowek...
> Powiedz ale z ręką na sercu. Ilu masz znajomych którzy wymieniają opony po 4 latach od ich zakupu > mimo iż mają jeszcze sporo bieżnika??? Tutaj można popłynąć, bo niestety jest spora liczba młodych kierowców, którzy wierzą w marketingowy bełkot pism w stylu AS jak w ewangelię. Sam znam takiego jednego.
-
Czy silniki w obecnie produkowanych autach trzeba docierać?
> Może po prostu nauczyłeś się nią bardziej ekonomicznie jeździć? > k. Nie sądze. Po dotarciu jezdże szybciej bo w ogóle nie czuć w niej prędkości. Na zmniejszenie zużycia też nie miała wpływu zmiana trasy/korki bo jazda była na A4. Dla mnie wniosek jest jeden: Producent zalecał delikatną jazdę w czasie docierania- i miał rację. Ps- dotarła się tez skrzynia biegów bo biegi wchodzą znacznie precyzyjniej. Tak samo miałem ze skrzynią wieki temu z Punto-3 tys i inna praca skrzyni.
-
Czy silniki w obecnie produkowanych autach trzeba docierać?
> Dynamika zauważalnie wzrosła. Spalanie minimalnie spadło, choć różnicę U mnie w Lagunie zuzyce po dotarciu (ok 4 kkm) spadło o 1 litr na/100 km. Mierzyem z kalkulatorem w reku a nie odczyt z kompa.
-
Czy silniki w obecnie produkowanych autach trzeba docierać?
> jakie docieranie ? > widziales jak auto schodzi z tasmy w fabryce ? Niedogrzany motor czy wrecz zimny wjezdza na rolki i > ogien program testowy zanim wyjedzie z hali. Tam nikt nie pyta czy go moze wpierw dotrzec Ale to trwa za krótko aby mu zaszkodzić.
-
Zakup nowych zimowek...
> 6 lat dla opon zimowych uznawane jest za graniczny wiek, po którym tracą większość swoich > właściwości (robią się zbyt twarde, bardziej śliskie, itp.) Bez przesady. Może jakieś budżetowe tak mają, ale ja jeżdże na Alpinach (Michelin) do 10 lat i daja radę. Warunek-bieżnik musi mieć min 4 mm.
-
Wózek dla dziecka + bagażnik
> TOMALA i SAMIR, chyba mnie przekonaliście do kombi A ja to nie? > Trzeba będzie nieco zmienić priorytety. Dokładnie, jak przyjdzie dziecko to juz nic nie bedzie jak dawniej. > W przypadku kombi (auto typu astra H lub podobne) już nie powio być problemów ze zmieszczeniem > wózka? Bedzie OK. Zwijasz rolete, wózek pionowo i ciagle masz miejsce na inne graty.