Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1Marek1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 1Marek1

  1. > Patrząc na wchodzącą Octavię i schodzącego Passata niewiele mija się to z prawdą Na szerokość też?
  2. > Raz w roku na wyjazd na wakacje zapakuje się i do tego Golfa, ale za to przez cały rok nie będę > musiał jeździć Skodą . Można też iść takim tokiem rozumowania . Na wakacje zabiera się > zawsze tyle, ile wejdzie do samochodu. Czy to jest Panda, czy Passat kombi i tak jest pełny. W > dodatku 80% zabranych do Passata nie jest używana . Masz dzieci?
  3. > No i jeszcze służy jako pomieszczenie rozrywkowe: do spędzania czasu przy wylewaniu wody po > większych deszczach Z ta woda to niestety prawda. 3 lata mieszkam, w roku 2010 (powodzie) nie było problemu, za to teraz-woda do wys cokoliku (ok 10 cm). Ja mam mała piwnice i ja wykorzystuję jako chlodna spiżarkę.
  4. > z zachodniej. To nie Ty już kiedyś pisałeś do mnie na priv? Będziemy sąsiadami? jak daleko od Makro?
  5. > FJ Cruiser [...] Super tekst i super auto! Dzięki kolego!
  6. > nie....a po co? Żeby -jak to górale mówią- darzyło sie w nowym domu.
  7. > To i ja się podłączę W piątek w końcu udało się wystartować z budową Gratuluję. A wrzuciłeś w każdy kąt fundamentów parę monet?
  8. > Wnętrze bardzo ładne, stonowane, kokpit klasyczny. Naprawdę ładny. > Ktoś w końcu się postarał. Ten ładnie wyglądający plastik na górze tablicy rozdzielczej jest twardy jak skała. W drzwiach nie ma tkaniny, sam plastik.
  9. > Moje pytanie brzmi: Kiedy Skoda odważy się zrobić auto 2/3-drzwiowe? > Rapid ma nie tam silnik, nie na te koła napęd i dwie wersje nadwoziowe też są nie takie. > Ręce mi opadną na dno wanny jeśli zrobią też Rapida Oj opadna ci, opadną. całe zamieszanie wynika z zawłaszczenia nazwy Rapid oznaczającej kiedyś auta coupe Skody dla auta - toczydła budżetowego (z wszystkimi konsekwencjami takiego auta).
  10. > Czyli co taki 1.8 bedzie przyspieszal lepiej? Dajmy na to 80-120? Różnica na niekorzyść turbo wynika z tej zwłoki w reakcji silnika. Samo przyspieszenie OK. > To mocno srednio? Ale co ESP sie wlaczylo? ESP chyba nie zdążyło się włączyć. Jak mi autem zachwiało po przyhamowaniu to od razu odpuściłem. Nie było to mocne hamowanie.
  11. > Ale: > - nie mam możliwości kupna 4x25% > - nie wiem jaki samochód ma (prawdziwy) przebieg > - w ogóle nie znam przeszłości samochodu... Rezygnowanie z własnej woli z gwarancji nowego auta to dla mnie nowa jakość. Dla mnie bez sensu.
  12. Dostałem w użytkowanie od firmy Rapid Lifback Pb 1.2 105 KM. Wrażenia: 1. Jest cichy 2.Skrzynia biegów ma 6 biegów ale sa dość krótkie. Chodzi mi o że trzeba szybko zmienić bieg żeby utrzymać tempo przyspieszenia. 3. Silnik nawet OK, trochę zwleka z przyspieszeniem po gazie w podłoge ale nie jest najgorzej. W porównaniu do silnika bez turbo ale o dużej pojemności jest gorzej. 4. Miesca w środku zaskakująco duzo, bagażnik tez spory. 5.zawieszenie- niby ok ale po średnim przyhamowaniu na łuku równej drogi, chciało mnie postawić w poprzek jezdni! Nawet stare Punto było znacznie lepiej zawieszone. Jezdziłem nim ostrzej, ostro hamowałem i NIGDY mnie tak nie zaskoczył. 6 zużycie paliwa-trasa Warszawa-Kraków średnio 7,5 l/100. Jechałem dynamicznie. Nie szarżowałem ale częsciej ja wyprzedzałem niż byłem wyprzedzany. 7.tapicerka-słaba. Pomimo właczonej klimy koszula na plecach sie lekko spociła. materiał chyba słabo przepuszcza powietrze.
  13. > - jakie są koszty przeglądów gwarancyjnych (za co się płaci, a za co nie i ile?)? Płaci się za przeglady. U mnie (Laguna) mały przegląd (wymiana oleju+filtry to 500 zł a duży .... jeszcze przede mną. > - jeżeli sam założę (w warsztacie oczywiście) instalację LPG to tracę gwarancję? Stracisz, chyba że założy ci ASO. > - jak wygląda zakup 4x25%? Jest nieoprocentowany, ale jest 5% prowizji i 5% ubezpieczenia kredytu? > - ile z reguły czeka się na samochód? To zależy od marki auta. Np kredyt 50/50 obejmował tylko cenę auta. Czasami kredyt preferencyjny oznacza utratę całości lub czesci upustu na cenie auta (np w Mitsubishi). U Renault nie tracilo sie nic z upustu. Ale to trzeba zawsze sprawdzić.
  14. > Siedze siedzie w szwajcarii i nurtuje mnie pytanie po co ludzie kupują najmocniejsze wersje aut. A > malo uch tu nie ma... 1.Mają wysokie góry ze stromymi podjazdami, nawet na autostradach. Alpy w Szwajcarii to nie góry w Polsce-podjazdy sa znacznie bardziej strome. Jazda bez utraty prędkości i bez piłowania silnika to konieczność mocnego auta. Dodatkowo powszechny jest tutaj napęd 4x4 co też wymusza większą moc. 2.Obok sa Niemcy i tam mozna poszaleć. 3. przy średniej krajowej 7000 CHF i ulgach podatkowych za zakup nowego auta cena mocnego auta nie jest finansowym wyzwaniem.
  15. Mam jakiegoś taniego Electroluxa (bez wyświetlacza). Działa 3 lata.
  16. > U mnie w bloku w piwnicy sa okna, ale zawsze zamkniete (szczelne plastikowe) - poza tym wentylacji > brak. Plesni tez brak. Pewnie zależy to od podłoża i wysokości wód gruntowych. Ja w nowym domu też nie miałem kratki i pleśń się pojawiła. Dorobienie wentylacji problem usuneło.
  17. > Doszedlem do wniosku, ze nie wentylowac w ogole (poza czescia robiaca za kotlownie). Brak wentylacji w piwnicy = pleśń na ścianach.
  18. > Pozostaje kwestia jakości żyłki Wyleczyłem się z tanich żyłek i stosuję Oregon Duoline plus > Jest moc Podobno super się kosi sama stalową linka zamiast żyłki. Ale jest to nielegalne i nie można kupić w sklepie. Ktos kosił?
  19. Moim zdaniem - nie warto płacić za mulczowanie. Mam jedną z większych kosiarek Husqwarny (Honda 5,5 KM) która ma opcję mulczowania. Do koszenia mam +/- 2.000 m2 trawnika. Przy mulczowaniu przy dłuższej trawie kosiarka bardzo słabnie i koszenie staje się udręką. Przy krótszej trawie zostawiam boczny wyrzut (największa moc kosiarki) i te krótkie ścinki trawy kosiara skutecznie rozrzuci po trawniku-nic nie trzeba zbierać.
  20. > Szukamy drzwi wejściowych do domku jednorodzinnego. Zdajesz sobie sprawe że złodziej wejdzie oknem na parterze?
  21. > Cena nie powala na kolana. Za nowości trzeba płacić. W cenie Captur-a można nabyć Megankę a to już > inna klasa.. Jak z wielkościa wnętrza? To taka Megane?
  22. > Zastaw a cesja to dwa osobne tematy, nie ma co porównywać tych dwóch zabezpieczeń. Cesja praw z polisy nie wystepuje samodzielnie. Jak jest na AC auta to znaczy że jest również zastaw albo przewłaszczenie.
  23. > Pamiętaj też o tym, że przy takim kredycie zazwyczaj nie dają standardowych rabatów. Czyli jak na > "dzień dobry" masz -5.000 od ceny katalogowej, to przy 50/50 tego rabatu może nie być. To też > jest dodatkowy koszt. To juz jest różnie, zależy od marki auta. Np w Mitsubishi tak było a w Renault nie traciłeś żadnego rabatu.
  24. > Brałem Chevroleta 50/50 > Z góry płatne 50%. > Reszta za rok + 5% prowizji. > Do tego standardowy pakiet OC+AC obowiązkowo. > To były wszystkie koszty, Tak samo jest w banku Renault (RCI). Brałem Lagune.
  25. > A nie uważacie, że czas już byłby na nowelizację przepisów pod tym > względem? Dobrze by było wprowadzić taka możliwość. Kasa dla ziutków nie byłaby duża, bo mało kto potrzebuje 3-cia tablice (przyczepy maja własne). Chyba że ta "extra" tablica byłaby w extra cenie.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.