Zawartość dodana przez 1Marek1
-
Sprzedaż w PL używanego samochodu
> pewnie nie kupują diesli, bo one opłacają się tylko przez chwilę, przy tankowaniu Może dlatego żę ukochaną marką szwajcarów jest Subaru (salon w każdej wsi) a jego nie kupuje się z dieslem tylko z benzynowym boxerem.
-
Sprzedaż w PL używanego samochodu
W Szwajcarii zawsze ON był droższy od Pb. Poza tym trudne zimowe warunki utrudniają życie z ON. No i trzeba pamiętać, że średnia płaca w Szwajcarii wynosi 7.000 ...CHF co pozwala nie przejmować się wyższym spalaniem Pb.
-
Postanowienie nie noworoczne.
też tak myślałem o swoim byłym Punto. Do momentu jak nie zmieniłem i sie przejechałem. Szkoda życia. Jak cie stać.
-
Jeszcze raz - 2 na raz zmieniają pas
> Czy mogę z tych pasów z pierwszeństwem śmiało ciąć do prawego (bo niby mam pierwszeństwo) Nie możesz. Przez zmianę pasa ruchu tracisz pierwszeństwo (musisz ustąpić temu z prawej). > Czy zmieniam wtedy pas i muszę ustąpić tym co na nim są? Tak.
-
Jazda bez prawa jazdy, ale...
> Może 0.22mg? Ale to i tak podchodzi pod wykroczenie, a nie przestępstwo. Ostro z nim pojechali. > Na pewno miał tak mało?? Recydywa to i ostro pojechali.
-
Nowa OCTAVIA
> Nie ma i nie bedzie miala. Ale niektorym to bardzo pasuje, bo nikogo w oczy nie kole Tutaj pełna zgoda
-
Nowa OCTAVIA
> Celowo o tym nie wspominam, bo to tutaj budzi zbyt silne emocje. A ja skończyłem zdanie wcześniej niż planowałem. Pierwotnie miało sie kończyć słowami ".... image, którego Skoda nigdy nie miała".
-
Nowa OCTAVIA
> Ale właśnie z powyższych powodów Skoda może co najwyżej lekko nadgryźć rynek na tamte samochody. > Poważnie mu nie zagrozi, bo marki premium i tak wolą klientów, którzy biorą tzw. wypas - na > tym jest spory zysk przecież. Poza tym w tej klasie ważny jest tez image marki.
-
Jeszcze raz - 2 na raz zmieniają pas
> IMO kwestia sporna dla sądu co w przypadku E. E tak samo jak pozostałe przypadki (czerwony pierwszy). Bo nie ma róznicy w zmianie pasa (konieczność ustąpienia pierwszeństwa autu z prawej) od auta włączającego się do ruchu i zmianie pasa (konieczność ustąpienia pierwszeństwa). Czyli oba auta tracą przywilej pierwszeństwa na rzecz auta na lewym pasie. Ale!- wystarczy że niebieski zmieni pas o długość auta przed czerwonym i niebieski bedzie juz od tych 4 metrów na pasie na który wjedża czerwony. Wtedy bedzie to klasyczne wymuszenie pierwszeństwa przez czerwonego na niebieskim.
-
Kombi potrzebuję. Przynajmniej kompakta.
> Między innymi z opisanego wyżej powodu nie kupiłem Mondeo IV. Mam MKIII i uwielbiam to auto, ale > MKIV wygląda w środku po prostu brzydko Jesli chodzi o wystrój wnętrz to Ford zabrnął w ślepa uliczkę (np nowy Focus). Wnętrza robi teraz a"la wiejski festyn.
-
rewolucja w znakach na drodze
> Może wreszcie logika weźmie górę. Chciałbym w to wierzyć. Ale może to być kolejna krotka medialna akcja, tak jak kiedyś "bezpieczna droga", kiedy to na dk8 miano urealniać ograniczenia prędkości. I co z tego zostało?
-
Kombi potrzebuję. Przynajmniej kompakta.
> Niedobrze, tym bardziej, że w sieci jest stosunkowo niewiele raportów spalania. Mam Lagunę z z wolnosącym Pb 2.0 140 KM. Silnik Nissana na łańcuchu. Jedyne awarie (z forum, bo nic sie nie zdarzyło) to utrudnione zapalanie.Nie wiem czy to tez dotyczy wersji po lifcie. Zużycie 50% miasto (jazda dynamaniczna) Kraków ale bez pernamentnego stania w korkach) i 50% jazda podmiejska to (jazda dynamaniczna) 9.0-10.0 l/100. Na trasie Krakow-Wenecja spalił mi 8.5 l/100 jazda autostradą 140 km/h). Auto fantastycznie i super na trasy ale trzeba uwazać na speed limit bo wogóle nie czuć predkości i łatwo pojechać za szybko. Ja zakupu absolutnie nie żałuje i polecam.
-
Markowa solidarność na drodze
> właśnie właściciele alf się nie pozdrawiali , bo znali sie doskonale z wizyt w warsztacie Tak mówili ci co Alf nie mieli.
-
Markowa solidarność na drodze
> Nie wszyscy. Powiedzmy 90% poza sezonem turystycznym Chyba macie mały ruch. Ja w drodze do pracy musiabym cigle machać a trzeciej reki nie mam.
-
Markowa solidarność na drodze
> Też tak macie, pewnego rodzaju solidarność z właścicielami aut tej samej marki co Wasze? Kiedyś tak się mówiło o właścicielach Alf, że jak się mijali to sie pozdrawiali. Ta zasada napewno może dotyczyć tylko aut drogich i niszowych a nie popularu.
-
będą dopłaty czy nie?
> Zaraz, czyli nowe kupują tylko osoby nieznające się na autach i biorą totalne golasy? Ja kupuje nowe auta i jeżdżę nimi min 10 lat lub do przebiegu ok 250 kkm. Jeżdże dużo i o auto dbam, więc kupno nowego auta ma sens. Auto na długo->utrata wartości nie boli, dbam o auto i mam je od nowości-> pojeżdże długo i bezawaryjnie, nie lubie auta po kims, z nieznaną historią (ciekawe ile on ma przebiegu, czy nie byl porysowany, itp), lubię wsiąść do nowego auta.
-
będą dopłaty czy nie?
> Dolicz do tego paliwo za kolejne 600, ubezpieczenie za 200 i robi sie 25% dochodu na auto... > Nadal uwazasz, ze to jest nieodczuwalne? Nie wiem skąd takie liczby. Pełny bak w aucie za 40 tys zł to ok 250 zł. Jak nie masz kasy to jeden bak na miesiąc nie jest mało. Ubezpieczenie-można mieć zniżki i płacić 1000 zł/rok= 80 zł/m-c.
-
będą dopłaty czy nie?
> Ale do tego wcale nie trzeba sie zenic Kupiłbyś partnerce auto za twoja wypłatę, tak że ty dajesz kase a ona dane do dow rej?
-
będą dopłaty czy nie?
> No i co to zmienia? > Biorac pod uwage srednie wynagrodzenie 3000 tys.. Myślisz jak kawaler. Ożeń sie i juz masz dwie wypłaty po 3 tys zł= 6 tys zł. Lepiej?
-
będą dopłaty czy nie?
> obstawiam ze daloby to znikomy wzrost sprzedazy nowych aut. Jesli ktos posiada od co najmniej 5 lat > juz 15letnie auto to raczej nawet najtanszym nowym zainteresowany nie bedzie. Ale dlaczego? Ja jestem takim przykładem. Miałem stare auto a żona swoje (małe) Urodziło się dziecko i potrzeba było kupić większe. Moje poszło do ludzi (bo było najstarsze) a duże nowe do garażu.
-
Ranking 10 najbardziej zawodnych silników !
> to są silniki popularne na rynku wtórnym, a na tym chyba 2.2dci występuje ? i Skoro tak to powinni o nim napisać
-
Ranking 10 najbardziej zawodnych silników !
> właśnie, dziwi brak 1.9dci czy 2.2dci > patrz wątek o lagunie Może (???) już ich nie ma w sprzedaży?
-
Zmieni sie design aut ze znaczkiem VW
> akurat wsiowe błyszczące deski z wbudowanymi mini-wieżami z początku lat 90 w konsolę nie > koniecznie lepiej wyglądają Tutaj Forda ciężko bedzie przebić.
-
Zmieni sie design aut ze znaczkiem VW
> Z pewnością ludzie robią to przez pomyłkę. To musi być jakieś nieporozumienie. Disco Polo też jest bardzo popularne. To jest dobra muzyka?
-
Zmieni sie design aut ze znaczkiem VW
> Widzisz mnie akurat podobaja sie auta ciosane od siekiery. Cóż, tak to skomentuję : Jeden lubi perfumy a inny jak mu nogi śmierdzą.