Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PrezesAdam

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez PrezesAdam

  1. > Kiedy premiera??? Mniej więcej połowa przyszłego roku.
  2. > Wersja numer dwa glosi (dwa powazne forum), ze USDM moze wygladac tak: > Ale - patrzac na koszta to raczej nie ma ani rak ani nog. Mozliwe jednak, ze beda oba modele [...] > Pozyjemy zobaczymy -zostalo 5 miesiecy, jak mowie, jak sie myle, publicznie odszczekam [...] > Raczej, przod Fielder niz to (jesli wersja ksiegowych sie sprawdzi)* > * abym sie mylil Corolla na EU wyglądem będzie pomiędzy Aurion a nową Camry*. To co pokazujesz na ostatniej foto to jakieś mody z Avensis są. *też się nie upieram, bo foto nowej Corolli mam tylko w pamięci
  3. > z JDM, czyli wersja Global bedzie sie troche roznic[...], ale daje to pojecie mniej wiecej czego > sie spodziewac[...] Wersja global, zdecydowanie bardziej będzie nawiązywała do najnowszej Camry (fot), niemalże będzie jej miniaturką.
  4. Dobra robota
  5. Uuu, no szkoda, ale całe szczęście że w sumie to tylko kosmetyczne sprawy.
  6. Gruuuba robota Wspaniałe auto będzie Stare MB mają niesamowity urok
  7. Ładna sztuka!! Szczerze gratuluję Na Twoim miejscu to bym go nie przerejestrował, z czarnymi blaszkami wygląda jak trzeba
  8. No powiem Ci że skala włożonej pracy jest zdecydowanie odwrotnie proporcjonalna do skali modelu Rewelacyjny efekt
  9. > Żona zrobiła mi mega niespodziankę Mega szacun za pomysł Super
  10. Nie wiem jak na żywo IXO, ale Starline wygląda całkiem fajnie, a patrząc na foty to lepsze wrażenie robi Starline. W IXO felgi to chyba co najmniej 14 cali mają
  11. Witam gościnnie! Z początkiem wiosny zaopatrzyłem moją w Punto II ze światłami na soczewce, no i teraz gdy coraz szybciej robi się ciemno, bardziej odczuwalne jest marne oświetlenie drogi. Pomijając aspekt legalności, myślę o wsadzeniu jakiegoś zestawu xenonów - i tu pytanie do osób które to zastosowały - czy faktycznie poprawia to oświetlenie drogi? JAk to się sprawuje? Jaką barwę światła wybrać, 4300K będzie ok? Pozdrawiam!!
  12. > jest watek na hp...foty sa...
  13. poka no jakieś lepsze foty tego w kolorze groszkowy metalic bo widze że chyba wszystkie elementy ma otwierane?
  14. > 1x 126p A'LA BOSMAL na bazie Welly, skala 1:34 całkiem profi wygląda
  15. Krawat + wpinka do klapy i dyrektor fabryki jesteś A breloczek - tłok - super
  16. Po długim oczekiwaniu na auto dołączam do Waszego grona Więcej TUTAJ Pozdrawiam!!

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.