Zawartość dodana przez PrezesAdam
-
2014 Corolla
> a będzie się w końcu jej dało otworzyć bagażnik bez biegania do pstryczka w środku auta, jak w > matizie? przecież da się teraz kneflem z klucza
-
2014 Corolla
-
Superelastyczny superoszczędny 3-cylindrowy Yaris III
Bardzo tendencyjna wypowiedź Ale rozumiem to, jak się przesiadałem z CTR do słabszych aut to miałem podobnie. Normalnie eksploatowany Yar 1,0 R3 w mieście pali do 6,5l a w trasie w zależności od prędkości od lekko poniżej 4 do 7. Aygo z tym silnikiem, katowane w mieście nigdy nie spaliło mi więcej jak 6 l.
-
Zakup Toyoty Avensis D4D
> Proszę o opinie na temat tego samochodu bardziej doświadczonych Kolegów. > Co widzicie, na co zwrócić uwagę, etc.? Na rynku używek stosunkowo łatwo dostać takie auto Z rynku krajowego z pełną historią serwisu i za takim bym się oglądał...
-
Rav4- ogłoszenie (co myslicie)
> 2,o benzyna - Spalanie: > Średnie -4,8 litra > Trasa - 4,2 litra > Miasto- 5,7 litra na 50 km
-
JRowy 126p
Kierowco Malucha, nie znasz dnia ani godziny, kiedy skorzystasz z liny Choć nie jeżdżę moim tak intensywnie jak Ty (może ze 3 tys km w 8 lat ), odkąd go kupiłem nigdy nie zawiódł, ale pewnie kiedyś to nastąpi
-
Głupi pomysł + profanacja
> zamiast R6 wsadzić do W108 coś takiego? > http://allegro.pl/mercedes-clk-w208-208-kompletny-silnik-2-3-clk230-i3231981225.html > czy 4 gary tu nie przystoją? Lepiej by było (jak chyba wcześniej pisałem) 3,2 V6... ...aaale... zaletą "kompressorów" jest to że nie brzmią jak typowe 4 cyl więc
-
A-Class - W168 - ktoś ma, opinii potrzebuję.
TUTAJ i TUTAJ masz moje opinie, miałem 2 egzemplarze A170 CDI '99 rok i A140 L z 2003 chyba. Nie słuchaj bajek o wyciąganiu silnika przy każdej okazji, tylko daj auto do mechanika który ogarnia Mercedesy.
-
JRowy 126p
> W niedzielę wsiedliśmy z w smroda i pojechaliśmy na dłuższą wycieczkę > Efekty poniżej Fajne plenerki
-
Zakup Dodge Caliber
Kiedyś wyrażałem moją opinię na temat tego auta (gdzieś powinna być na MK). Moim zdaniem to jest najgorsze współcześnie produkowane auto.
-
[GnA]Polski Fiat 126p ST - 1984r
Heheh, super! Wygląda na zdrowy i ładny egz!
-
Z cyklu jakie auto kupić - potrzeba 9 miejsc
> Sporo tego jeździ, ale konstrukcja jest bardzo stara i niestety widać to z zewnątrz. Poliftowy, jeszcze lekko odświeżony nie wygląda źle
-
Z cyklu jakie auto kupić - potrzeba 9 miejsc
Jeśli chcesz mieć święty spokój i tanią eksploatację to warto dobrze poszukać t4 2,5 TDI ale Caravelle. Prowadzi się jak osobowka, wykończenie na poziomie nieporównywalnie lepszym niż jakikolwiek inny bus. Wprawdzie w tym budżecie może być ciężko, ale ja zacząłbym poszukiwania od tego modelu.
-
hmm Grande Punto kontra Fabia....
Pod względem jezdnym moim zdaniem ciekawsza Fabia, w końcu to na niej testowali zawias do przyszłej Polówki. Za plus dodałbym też dobrze zestopniowane skrzynie biegów
-
Duży i Mały w majówkę wyjechały
> Nice , i kazdy w innym miejscu garazowany? Tak, stoją 60 km od siebie
-
Duży i Mały w majówkę wyjechały
> A rower Rower jak rower Zastawiał mi wyjazd to przestawiłem
-
Całoroczne oponki-opinie
TUTAJ moja opinia.
-
Duży i Mały w majówkę wyjechały
Po zimowym postoju Duży: pierwszy start po zimie W planie na ten rok - na pierwszy ogień hamulce bo trzymają, zaraz potem kable, świece, oleje, uszczelnienie wycieków i dla odświeżenia wyglądu polerka. Mały: odpalenie drugie, ale pierwszy wyjazd bo czekałem na przerwę w opadach majowego deszczu Na dniach trafi wreszcie do remontu blach-lak! (odkąd go mam, czyli od prawie 8 lat na to czeka )
-
Listwy boczne
> chcialbym po malowaniu drzwi przykleic fabryczne listwy boczne ktore lakiernik kazal sciagnac do > malowania, czym to najlepiej zrobic, mam tasme dwustronna piankowa ale wydaje mi sie ze bezie > to z grube. Popatrz na taśmy z 3M. Myśle że coś dopasujesz
-
Octavia III cennik PL
> Wieść niesie, że boczki drzwi i dolna konsola w OIII to plastik fantastik > Tu widać trochę na żywca to padło: > link 1 > link 2 Oglądałem na żywo, bardzo przeciętnie zrobione auto. Mała tylna kanapa, której oparcie kończy się plastikiem zamiast materiałem... Szczerze to lekko się rozczarowałem.
-
LEGENDY PRL-u / Łódź
Fajna wystawa i chyba faktycznie dobra w detale
-
CSI
> http://otomoto.pl/bmw-850-csi-C28542946.html > wygląda nieźle w sumie Jutro kumulacja w lotto? Wstępnie zaklepuje
-
2 do wyboru
> Odgrzewając > Jutro odbieram Yarisa 1.4 D 90KM > Będzie relacja Ooo, mało się tego sprzedaje z tym silnikiem, będzie rodzynek W Yarisie ten silnik radzi sobie lepiej niż dobrze Mialem go w Yarisie 2gen i latał fajnie. Do tego to bardzo trwała jednostka Czekam na relacje
-
JRowy 126p
No powiem Ci ze KONKRET!!! To sa takie z serii za 100 punktow Ale bron Boze, nie zmieniaj na kwadrat, typowe tablice z czasow FLa byly takie jak masz! RESTEKP!
-
[GnA]Fiat 126 HappyEnd 0347 - 2000r
> Takie fotele IG wyprodukował tylko dla mnie i nie znajdziecie takich drugich (przynajmniej do > czasu, aż ktoś mnie zmałpuje) Superrr! > A HE stoi i czeka na wyższe temperatury: ale bajerancka półeczka Jak go tam wrzucasz?