Zawartość dodana przez PrezesAdam
-
MB CL tani egzemplarz
Generalnie to zawsze trzeba pamiętać, iż nadwozie to najdroższy w naprawie element samochodu...
-
2 do wyboru
Dziwne, pierwsze słyszę. Mamy 1,33 "L"ki z przebiegami ok. 200 tys km i nic się nie dzieje (ba, nawet mają fabryczne sprzęgła!). 1,0 jeździ też raczej bezproblemowo. Najważniejsze, że Toyota do takich rzeczy podchodzi serio i praktycznie wszystko da się wymienić na gwarancji.
-
wiosna...
Zacytuję trafny komentarz z YT: "piękny samochód, wspaniały film... wspaniały człowiek." Tak traktowanych samochodów i takich ludzi już nie będzie... P.S. I godo po naszymu
-
Przyzwyczajenie do udogodnień w autach
W moim przypadku jest tak, że faktycznie- doceniam te urządzenia, których potem brakuje (także twierdzę że czujnik deszczu to genialne rozwiązanie). Ale wystarczy chwilę dłużej pojeździć autem bez jakiegoś elementu aby irytacja zniknęła, a pierwotne instynkty wróciły Czyli jak zawsze, wszystko kwestią przyzwyczajenia. Bardzo lubię pojeździć autami bez wspomagania kierownicy Natomiast mniej podoba mi się jazda bez ABS, chociaż odruch odpuszczania hamulca gdy blokują się koła pozostaje. Edit: jak nie ma centralnego zamka, to często zostawiam auto otwarte - czyste lenistwo
-
2 do wyboru
> Co wybrać? Przejedź się 1.0. Na pewno Yar nie będzie szybszy niż 1,6 TDI, ale wbrew nastawieniu wielu ludzi, 1,0 to bardzo fajny silnik, oszczędny, a dzięki krotkiej skrzyni całkiem dynamicznie to jedzie. I w Yarisie III gen jest przyzwoicie wyciszony. No i wersja SOL jest przyzwoicie wyposażona. Tylko trzeba będzie zamówić, bo nie ma takich na stocku.
-
Dzisiejszy obchód po salonach samochodowych
> Aurisy zostały tylko niebieskie. Właśnie sprawdziłem, coś cię oszukali, bo bez problemu są dostępne czarne, srebrne, grafity i czerwone. Wszystkie metalik.
-
Jak się chwalicie...
Bardzo dobra baza
-
Dzisiejszy obchód po salonach samochodowych
> , bo za Fiata nie da 50kPLN... Na tle tej konkurencji, to ma racje
-
Dzisiejszy obchód po salonach samochodowych
> Kia Venga - > Fiat Punto w wersji 1,4 77 KM > Opel Astra III - 1,6 benzyna, Jeśli miałbym skomentować twoją "top3" to: - skreśliłbym Punto z uwagi na paliwożerny, głośny i anemiczny silnik. Vengą koniecznie się przejedź - auto bardzo dziwnie się zachowuje na nierównościach, szczególnie zawieszenie z tyłu, ale twojej żonie może to nie będzie robiło różnicy, Astra - poprawne auto kompaktowe sprzed kilku lat.. bez większych emocji. Wahałbym się między Oplem.... ale chyba z lekkim wskazaniem na Vengę
-
Dzisiejszy obchód po salonach samochodowych
> Zapomniałem dodać, ze byłem dzisiaj też w salonie Toyoty i Aurisy zostały tylko niebieskie. Możliwe. Ale powinny przyjechać jeszcze kolejne partie.
-
Dzisiejszy obchód po salonach samochodowych
> Fuj.... Przecież on ma plastiki ze starego Yarisa wyjęte Nie ten po lifcie. Zresztą i tak porównywalne do przytoczonych tutaj aut...
-
Dzisiejszy obchód po salonach samochodowych
Za 52 tys zł kupisz wyprzedażowego Aurisa 1,33 ale nie będzie miał ESP.
-
Audi Q7 z przbiegiem 300 tyś km
Ja bym wystawił w okolicy połowy stawki, może lekko poniżej, zaznaczając wyraźnie, że przebieg jest oryginalny i udokumentowany. Wystawisz w dolnych granicach - przyjedzie handlarz, jeszcze lekko coś zbije z ceny i za 2 tygodnie znajdziesz auto znów wystawione do sprzedaży tylko już z cofniętym licznikiem i w górnych stawkach cenowych.
-
Accord vs Avensis
Moją opinię wyraziłem w poprzednim wątku. Jeśli na placu boju zostały te 2 auta to wybierałbym następująco w zależności od stanu egzemplarza: Accord Sed vs. Avensis Sed - wybieram Accorda, głównie za wygląd, prowadzenie. Accord Sed vs. Avensis Liftback - wybieram Avena Lfb, głównie ze względu na największą praktyczność takiego nadwozia, subiektywnie lepiej wykonane w Avensis wnętrze.
-
Chevrolet Orlando vs Davca Lodgy
> Witam, > Jak wyżej - Co waszym zdaniem lepsze dla 5 osobowej rodziny? W cenie podstawowego Chevy jest Dacia > w pełnej wersji. Chevy lepiej wykonane ale raczej mniejsze. Namieszała ta Dacia z tym Lodgy A w jakich kwotach mieszczą się te auta?
-
wypas w starym stylu
Zapodaj w większej rozdzielczości albo jakiś link do tego
-
[K z AK] Tani złom na dalekie wyprawy
Ciężko o coś normalnego w takim budżecie... Ja bym postawił na coś starego japońskiego, najlepiej na jakiś globalny model. Przykłady poniżej. Wybrałbym jakąś corollkę, gółwnie ze wsględu na to, iż w większej części mniej cywilizowanego świata znajdziesz w razie czego potrzebne częśći. http://otomoto.pl/toyota-starlet-1-3-xli-C26645142.html http://moto.allegro.pl/toyota-corolla-1-3-i2785729385.html http://moto.allegro.pl/toyota-corolla-e-8-liftback-1984-i2797514425.html
-
wypas w starym stylu
Więceej
-
Zmienily sie przepisy dot. ograniczen predkosci?
Jak widzę ustawiony przy drodze śmietnik albo inny zamaskowany fotoradar nastawiony tylko na zysk z mandatów, to zawsze mam ochotę rozjechać im to w drobny mak
-
Mój nowy projekt - Toyota Celica 1979 2 genaracja, seria B
> na co kolego?? bo ja świeżak jestem środowisku youngtimer i japan Ale na AK już trochę działasz Chodzi o kącik Piękne Maszyny I Historia Motoryzacji.
-
Mój nowy projekt - Toyota Celica 1979 2 genaracja, seria B
Piękne auto Trochę pracy przy tym będzie, ale myślę że ostateczny efekt wynagrodzi trudy
-
Które kompaktowe diesle miały w standardzie/opcji..
Auris 1,4 D-4D
-
Rav 4
> jak premium to premium Myślę że spokojnie w okolicy 1500 zł da się zmieścić.
-
Rav 4
> Wie ktoś moze jakie czynności będą wykonywali w ASO przy przęglądzie Toyoty Rav 4 D-cat, po > 60.000km ? i jaki to niesie za sobą koszt ? filtr oleju filtr powietrza filtr paliwa olej w silniku płyn hamulcowy olej SR i MR (nie wiem co to, a nie mam dojścia teraż żeby sprawdzić) "Ustawowy" czas przeglądu 7rbh, koszt standardowy z materiałem i robocizną 2050 zł.
-
Yaris II 2007 - przegląd 120k
> Filtr klimy można zmieniać co przegląd To na pewno warto jeśli jest