Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PrezesAdam

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez PrezesAdam

  1. PrezesAdam odpowiedział umberto na temat - Motokącik
    Propozycja z drugiego końca skali - Audi 80 przykładowo . Myślę że w tej cenie znajdzie też jakieś A4, ale tam trochę wyższe koszta eksploatacji będą.
  2. PrezesAdam odpowiedział DoLeCk na temat - Motokącik
    Na żywo robi dobre wrażenie, stylistycznie mi się podobało. Drzwi faktycznie może niepraktyczne, ale efektowne.
  3. PrezesAdam odpowiedział czacha na temat - Motokącik
    Na żywo trochę dziwnie wyglądają te przednie światła.
  4. Na zdjęciu auto stoi w ASO, tam też naprawiane? Jak błotnik wycięty i prawidłowo wspawany, a układ hybrydowy nie ucierpiał (a nie widać żeby miał ucierpieć) to chyba będzie ok.
  5. > dlaczego cie to dziwi? bo to wątpliwa przyjemność?
  6. > Proszę o wyjaśnienie. > Kierownik czerwonego jechał którym pasem ( są trzy do wyboru na tym winklu DTS). > Moto zazwyczaj lecą "lewym", więc zakładam, że on tez leciał lewym > Skoro zaczęło mu autko nosić, to wnioskuje, że prędkość spora musiała być ( 120+). Lewym, przed estakadą na prostej miał 140, moto tuż za nim. Przyhamował przed wiaduktem do ok 110, ale okazało się że to za dużo na te warunki i zaliczył parę driftów. > Czy to w wyniku kontrowania z dohamowywaniem 2oo też nie wyhamowały, i uderzyły go w lewy tył No i niestety jak Saab już był wyprowadzony (przez co zwolnił) to moto przywaliło w lewy tył. Kierownik moto przeleciał na zadku przez 3 pasy i zatrzymał się razem z moto pod barierkami. Swoją drogą nie wiem co to za pomysł jeżdżenia moto w taki deszcz
  7. > O skodzie nic? > Wolali, że to przez nią. .. Nic o Skodzie nie było wspominane
  8. Rozmawiałem właśnie z kierownikiem czerwonego. On jechał pierwszy, za nim moto przyklejone do zderzaka. W zakręcie lekko mu zaczął odlatywać tył, szybka jedna, druga kontra i byłoby ok (kierownik ogarnięty ogólnie), ale moto było zbyt blisko i przyładowało mu w lewy tył.
  9. > Odcinek: 1212 km > Średnia prędkość: 107 km/h (czyli licznikowe ok. 112 km/h) > Średnie spalanie: 7,4 l To przyzwoicie
  10. > Tyle pala TDI Oczywiscie tylko wg wlascicieli. To akurat prawda
  11. > Witam! > Co mozecie polecic do 30 tys. zl. jezeli chodzi o busa do przewozu osob? > Auto bedzie pokonywac krotkie odcinki, ok. 70 km. dziennie (dowóz dzieci do szkoły). > Zalezy mi na jak najnizszych kosztach eksploatacji (zuzycie paliwa, awaryjnosc) Jakaś ostatnia ładna Caravelle T4 2,5 TDI, chociaż do wożenia dzieciaków to i Transporter może być ok.
  12. > To widzimy się znów na misterze? Mam nadzieję
  13. Pierwsze skojarzenie- jak dla mnie to niemal identycznie wygląda jak to:
  14. Zmiana planów Będzie profanacja! Wsadzam silnik z seja, duże nitro i felgi 18'' Graty już są i czekają na montaż A tak na serio to sezon urlopowy i postęp prac niewielki...
  15. > Kiedyś coś mi się obiło o uszy, ze Peugeot (chyba) oferował klientom możliwość wypożyczenia auta na > weekend (przy okazji promocji nowego modelu). Czy takie praktyki zdarzają się częściej? Peugeot RCZ był do wzięcia w tej akcji. Jak dealer nie będzie skłonny użyczyć to znajdź sobie w wypożyczalni i weź na dobę
  16. > Wybiera się ktoś? Miałem plan zmieścić się z remontem do zlotu i przyjechać, ale nie ma szans tego skończyć do tej daty...
  17. ...sytuacja taka, że odebrałem auto (Matiza ) ze świecącą się kontrolką hamulców, stwierdziłem brak, a właściwie bardzo niski stan płynu hamulcowego, pod ręką był tylko DOT4 i taki też wlałem. Na korku od zbiorniczka napis "USE ONLY DOT3". Jest to w jakis sposób mieszalne, czy stanie się coś złego?
  18. > G..... prawda, te silnik są bardzo ekonomiczne, wystarczy poczytać jakie średnie spalanie notują > ludzie na autocentrum czy podobnych portalach. Średnia w samochodach takich jak Golf, Fabia, > Octavia itp wychodzi zwykle w okolicy 6,5 l/100 w cyklu mieszanym, a nie 8-9 jak podaje autor > wątku. Zawsze znajdzie się fascynat który ma albo pecha, albo zwyczajnie nie jeździ > ekonomicznie i każe wyrabiać innym pogląd na spalanie modelu poprzez własne doświadczenia. Wynik średni 6,5 nie jest jakimś mega osiągnięciem, nawet dla zwykłych silników. A tu chodzi o to, że producenci t.benzyn obiecują dużo niższe zużycie niż w tradycyjnych silnikach.
  19. > To gdzie ten miód? Na papierze, u eko-terrorystów i w marketingu.
  20. > Powiem szczerze, ze jak chyba każdy wlasciciel Passata ja również marzę o tym żeby zamienić moją > kierownicę: > Na taką: > I może kiedyś to zrobię > Pytanie było jaki sens? Nie wiem.. No po prostu ładniejsza Miałem w Passacie taką 4ro ramienną i była świetna W Toledo miałem tą z drugiego zdjęcia i w tym aucie była ok, ale ogólnie wolę 4ro ramienne
  21. > Wróci moda ze starych czasów - w 125p i Syrence były dwuramienne Już wraca
  22. > W każdym z powyższych, podczas ruszania ze świateł na arteriach dwupasmowych w trybie dla mnie > normalnym tzn. I bieg do 30-35km/h, II do ok. 55km/h (i tu już mógłbym skończyć wymieniać Miałem 3 sztuki Cifów z 1,4 90 i ZTCP to na II-gim biegu jechały do 85-90 km/h i ze świateł do tej prędkości żadne fabryczny diesel nie miał szans. Więc może trochę technika jazdy. Ale poza tym, jak tu już napisano nie przejmowałbym się tym zbytnio
  23. > ... bez deski rozdzielczej, to na onecie dali fotostory > klikamy Oprócz tego obrobili w tym samym miejscu jeszcze jedną sztukę. Profi robota, prawie nic innego nie uszkodzone, niepotrzebne plastiki niemalże posegregowane na podłodze.
  24. Wystarczy pod dorabianą tablicą np na ramce umieścić napis "tablica informacyjna" i myślę że to powinno rozwiązać problem.
  25. PrezesAdam odpowiedział OZI na temat - Motokącik
    > a gdzie jest? mozna go podejrzeć na google maps? http://www.mostva.pl/

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.