Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PrezesAdam

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez PrezesAdam

  1. Kubły fajne, ale na białych felgach z wcześniejszego foto wygląda zdecydowanie lepiej
  2. > czyli to jest nowy Pasnik (???) Mnie to pachnie VW odpowoednikiem Audi A3 sedan.
  3. Najładniejsza Camry od czasów Wszystko co było później, wiało niesamowitą nudą, więc ta najnowsza co pokazujesz dla mnie
  4. > dokładnie, pisz do firmy skorpion z Krakowa, w Ładzie 2103 są identyczne kołki i pewnie tańsze niż > do 125p... > ewentualnie użytkownik niva77 na alledrogo Dzięki za namiary
  5. > Bo nie masz tych plastikowych spinek. Chyba tak. > Na zdjęciu widzę same otwory w progach. Do kitu fotka, ale nie mam lepszej teraz. Takie coś tam jest:
  6. > Były tam plastikowe spinki w kształcie talii osy , wbite w otwory fi 8 w progu. Na to nabijało się > metalową listwę. Mam takie coś w progach, ale to za małe do tej listwy.
  7. Witajcie. Czy ktoś wie, lub najlepiej ma zdjęcie, jak i na czym mocowana jest zaznaczona na foto listwa?
  8. PrezesAdam odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    To chyba z tego:
  9. Fajnie wygląda, ale z '83 to ona ma tylko papiery To model po '86. Miałem taką jako pierwsze auto, '85 rok w pełnej wersji
  10. Fajny! Więcej fot Ja mojego przepolerowałem, ale na nieoryginalnym lakierze efekt jest różny. Tobie proponowałbym namieszać trochę właściwego odcienia lakieru i poprawić te zaprawki, a następnie przepolerować i efekt powinien być Jeśli to nie tajemnica, daj znać na priv za ile udało się wyrwać kancika
  11. Trochę inne charaktery aut, bo jednak GLA to mały pseudo-SUV. Hybryda będzie zdecydowanie oszczędniejsza i generalnie powinna być bezawaryjna, nie wspominając o pozostałych niższych kosztach eksploatacji. Jeśli chodzi o LED w samochodach, to jest to dużo nowsza technologia i zdecydowanie mniej zawodna niż ksenony. Akurat CT200 z LED nie jeździłem w nocy, ale w Priusie świeciło to bardzo dobrze
  12. PrezesAdam odpowiedział mDziubek na temat - Kącik 4x4
    > sam juz nie wiem, odpuscic sobie czy nie, moze cos innego ? Automat na pewno sobie odpuść - jedna z najgorzej oprogramowanych skrzyń A/T (prywatnie jestem zwolennikiem automatów więc wiem co pisze ). Za to manual bardzo przyjemny, choć biegi nigdy nie wchodziły tak pewnie jak np. w Land Cruiserze.
  13. PrezesAdam odpowiedział Liseh na temat - Motokącik
    > No to się sprawa wyjaśniła. Szukam manuala. A dlaczego nie 1,3 z normalnym A/T ?
  14. > Jest też (pomijając "dziwne" materiały we wnętrzu) najdroższy. Wersja "działkowiec premium max" > kosztuje z silnikiem 1.6 85100zł. > ....ale dealer proponuje zniżkę............1500zł. Nie wiem jak tam teraz z cenami, ale weź też pod uwagę w tym przypadku najlepszą gwarancję, niskie koszty obsługi i najmniejszą utratę wartości. W większości przypadków, całkowity koszt użytkowania auta wychodzi najlepiej w przypadku Toyki. Cena zakupu to nie wszystko.
  15. > Gdzie te samochody niby są, bo na parkingu na osiedlu nie widać > nowych Oktawii, ani nowych Fabii ani nowych Golfów Przejdź się na parking pod jakąś większą korpo-firmę
  16. PrezesAdam odpowiedział hefi na temat - Motokącik
    > Najpoważniejsza powtarzająca się usterka to topiące się wtyki do lamp tylnych bo jakiś idiota > źle zwymiarował okablowanie To jest przyczyną tak słabego świecenia tylnych lamp w tym modelu?
  17. A jak odpalisz z zaciągniętym ręcznym to co?
  18. > Taka RAVka 2.0 VVT-i 150 KM ze skromnym wypasem - super. > Amerykańska RAVka 2.4 A/T - super. Amerykańska z 3,5 V6 Pisałem już tu kiedyś o takiej
  19. > Dostęp bezkluczykowy. To bywa wygodne. > Są też inne wady. Nie da się zgasić silnika bez > wyłączania radia. Klasyczna stacyjka ma kilka położeń. Aktywujemy sobie tym radio, > szyby...wedle upodobań. Tu mamy głupi przycisk START/STOP zamiast >pokrętła. ZTCP radio wyłączało się dopiero po otwarciu drzwi A przy uruchamianiu, nie naciskając sprzęgła, przycisk S/S zachowuje się jak przy przekręcaniu kluczyka do kolejnych pozycji stacyjki.
  20. Standardowa reakcja i odczucia z jednorazowej przejażdżki CVT. W normalnej, codziennej eksploatacji, to najprzyjemniej działający automat, szczególnie z dużą benzyną pod maską.
  21. > nie zgodzilbym sie-jezdzilem 2,0D i to byla symfonia trzaskow plastikow i stukow zawieszenia.wtedy > mialem A4 b6 i w porownaniu z avensis tu byla CISZA[mimo ze tam CR a tu PD].avensis > porownalbym do primery P12-jest dobrze,ale szalu nie ma Mogło tak być, ale opinia na podstawie jednego egzemplarza nie jest zbyt miarodajna. Rozstukany zawias zdecydowanie częściej znajdziesz w VAG niż w jakiejkolwiek Toyce. Ojjj, Primce P12 do dobrego duużo brakuje, chociaż pomysł na auto był świetny (zdecydowanie wyprzedzał swoje czasy) to spokrewnienie z Laguną II niestety nie mogło wyjść na dobre...
  22. > Fakt, ja przepłaciłem ok 15proc względem średniej allegrowej, auto okazało się świetnym > egzemplarzem, choć kupowanie od starszej osoby, to ciekawe doświadczenie - kawka, poczęstunek > i prośba o relacje po roku jeżdżenia Do mnie kupujący dzwoni co jakiś czas tak sam z siebie, po prostu pogadać i zrelacjonować jak tam eksploatacja - ciągle chwali jakie dobre auto.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.