Zawartość dodana przez PrezesAdam
-
FIAT Panda MK1 '83
Kubły fajne, ale na białych felgach z wcześniejszego foto wygląda zdecydowanie lepiej
-
Volkswagen Sport Sedan Concept
> czyli to jest nowy Pasnik (???) Mnie to pachnie VW odpowoednikiem Audi A3 sedan.
-
MY 2015 Toyota Camry - i kto mowi ze Toyota musi byc nudna .
Najładniejsza Camry od czasów Wszystko co było później, wiało niesamowitą nudą, więc ta najnowsza co pokazujesz dla mnie
-
tak sie bawią chłopaki w Holandii
MNIAM
-
[125p] Mocowanie listwy na progu
> dokładnie, pisz do firmy skorpion z Krakowa, w Ładzie 2103 są identyczne kołki i pewnie tańsze niż > do 125p... > ewentualnie użytkownik niva77 na alledrogo Dzięki za namiary
-
[125p] Mocowanie listwy na progu
> Takie ma być. Dziękuję!
-
[125p] Mocowanie listwy na progu
> Bo nie masz tych plastikowych spinek. Chyba tak. > Na zdjęciu widzę same otwory w progach. Do kitu fotka, ale nie mam lepszej teraz. Takie coś tam jest:
-
[125p] Mocowanie listwy na progu
> Były tam plastikowe spinki w kształcie talii osy , wbite w otwory fi 8 w progu. Na to nabijało się > metalową listwę. Mam takie coś w progach, ale to za małe do tej listwy.
-
[125p] Mocowanie listwy na progu
Witajcie. Czy ktoś wie, lub najlepiej ma zdjęcie, jak i na czym mocowana jest zaznaczona na foto listwa?
- Lexus NX
-
FIAT Panda MK1 '83
Fajnie wygląda, ale z '83 to ona ma tylko papiery To model po '86. Miałem taką jako pierwsze auto, '85 rok w pełnej wersji
-
Polski Fiat 125p 1300ccm 1978
Fajny! Więcej fot Ja mojego przepolerowałem, ale na nieoryginalnym lakierze efekt jest różny. Tobie proponowałbym namieszać trochę właściwego odcienia lakieru i poprawić te zaprawki, a następnie przepolerować i efekt powinien być Jeśli to nie tajemnica, daj znać na priv za ile udało się wyrwać kancika
-
Co kupić - CT200h vs Mercedes GLA
Trochę inne charaktery aut, bo jednak GLA to mały pseudo-SUV. Hybryda będzie zdecydowanie oszczędniejsza i generalnie powinna być bezawaryjna, nie wspominając o pozostałych niższych kosztach eksploatacji. Jeśli chodzi o LED w samochodach, to jest to dużo nowsza technologia i zdecydowanie mniej zawodna niż ksenony. Akurat CT200 z LED nie jeździłem w nocy, ale w Priusie świeciło to bardzo dobrze
-
Nissan Pathfinder
> sam juz nie wiem, odpuscic sobie czy nie, moze cos innego ? Automat na pewno sobie odpuść - jedna z najgorzej oprogramowanych skrzyń A/T (prywatnie jestem zwolennikiem automatów więc wiem co pisze ). Za to manual bardzo przyjemny, choć biegi nigdy nie wchodziły tak pewnie jak np. w Land Cruiserze.
-
Male auto na dojazd do pracy / 4 do 7 lat (stare)
Swift 4x4
-
Yaris I - automat
> No to się sprawa wyjaśniła. Szukam manuala. A dlaczego nie 1,3 z normalnym A/T ?
-
A gdyby tak......nowy "kompakt"??
> Jest też (pomijając "dziwne" materiały we wnętrzu) najdroższy. Wersja "działkowiec premium max" > kosztuje z silnikiem 1.6 85100zł. > ....ale dealer proponuje zniżkę............1500zł. Nie wiem jak tam teraz z cenami, ale weź też pod uwagę w tym przypadku najlepszą gwarancję, niskie koszty obsługi i najmniejszą utratę wartości. W większości przypadków, całkowity koszt użytkowania auta wychodzi najlepiej w przypadku Toyki. Cena zakupu to nie wszystko.
-
Najpopularniesze Auta 2014 - Ranking
> Gdzie te samochody niby są, bo na parkingu na osiedlu nie widać > nowych Oktawii, ani nowych Fabii ani nowych Golfów Przejdź się na parking pod jakąś większą korpo-firmę
-
C klasa po 2008
> Najpoważniejsza powtarzająca się usterka to topiące się wtyki do lamp tylnych bo jakiś idiota > źle zwymiarował okablowanie To jest przyczyną tak słabego świecenia tylnych lamp w tym modelu?
-
Światła dzienne w Ford Transit
A jak odpalisz z zaciągniętym ręcznym to co?
-
RAVion czwarty mocny czyli nie taki mini TEST 2013
> Taka RAVka 2.0 VVT-i 150 KM ze skromnym wypasem - super. > Amerykańska RAVka 2.4 A/T - super. Amerykańska z 3,5 V6 Pisałem już tu kiedyś o takiej
-
RAVion czwarty mocny czyli nie taki mini TEST 2013
> Dostęp bezkluczykowy. To bywa wygodne. > Są też inne wady. Nie da się zgasić silnika bez > wyłączania radia. Klasyczna stacyjka ma kilka położeń. Aktywujemy sobie tym radio, > szyby...wedle upodobań. Tu mamy głupi przycisk START/STOP zamiast >pokrętła. ZTCP radio wyłączało się dopiero po otwarciu drzwi A przy uruchamianiu, nie naciskając sprzęgła, przycisk S/S zachowuje się jak przy przekręcaniu kluczyka do kolejnych pozycji stacyjki.
-
Avensis 1.8 automat - jechałem
Standardowa reakcja i odczucia z jednorazowej przejażdżki CVT. W normalnej, codziennej eksploatacji, to najprzyjemniej działający automat, szczególnie z dużą benzyną pod maską.
-
Toyota Avensis opinie
> nie zgodzilbym sie-jezdzilem 2,0D i to byla symfonia trzaskow plastikow i stukow zawieszenia.wtedy > mialem A4 b6 i w porownaniu z avensis tu byla CISZA[mimo ze tam CR a tu PD].avensis > porownalbym do primery P12-jest dobrze,ale szalu nie ma Mogło tak być, ale opinia na podstawie jednego egzemplarza nie jest zbyt miarodajna. Rozstukany zawias zdecydowanie częściej znajdziesz w VAG niż w jakiejkolwiek Toyce. Ojjj, Primce P12 do dobrego duużo brakuje, chociaż pomysł na auto był świetny (zdecydowanie wyprzedzał swoje czasy) to spokrewnienie z Laguną II niestety nie mogło wyjść na dobre...
-
Toyota Avensis opinie
> Fakt, ja przepłaciłem ok 15proc względem średniej allegrowej, auto okazało się świetnym > egzemplarzem, choć kupowanie od starszej osoby, to ciekawe doświadczenie - kawka, poczęstunek > i prośba o relacje po roku jeżdżenia Do mnie kupujący dzwoni co jakiś czas tak sam z siebie, po prostu pogadać i zrelacjonować jak tam eksploatacja - ciągle chwali jakie dobre auto.