Zawartość dodana przez PrezesAdam
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Kiedy premiera??? Mniej więcej połowa przyszłego roku.
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> Wersja numer dwa glosi (dwa powazne forum), ze USDM moze wygladac tak: > Ale - patrzac na koszta to raczej nie ma ani rak ani nog. Mozliwe jednak, ze beda oba modele [...] > Pozyjemy zobaczymy -zostalo 5 miesiecy, jak mowie, jak sie myle, publicznie odszczekam [...] > Raczej, przod Fielder niz to (jesli wersja ksiegowych sie sprawdzi)* > * abym sie mylil Corolla na EU wyglądem będzie pomiędzy Aurion a nową Camry*. To co pokazujesz na ostatniej foto to jakieś mody z Avensis są. *też się nie upieram, bo foto nowej Corolli mam tylko w pamięci
-
2013 Toyota Corolla [E160]-juz prawie ofic-Toyo czy juz Roo?
> z JDM, czyli wersja Global bedzie sie troche roznic[...], ale daje to pojecie mniej wiecej czego > sie spodziewac[...] Wersja global, zdecydowanie bardziej będzie nawiązywała do najnowszej Camry (fot), niemalże będzie jej miniaturką.
-
JRowy 126p
Dobra robota
-
JRowy 126p
Uuu, no szkoda, ale całe szczęście że w sumie to tylko kosmetyczne sprawy.
-
MB W111 coupe '66
Gruuuba robota Wspaniałe auto będzie Stare MB mają niesamowity urok
-
JRowy 126p
Nowe auto
-
JRowy 126p
Ładna sztuka!! Szczerze gratuluję Na Twoim miejscu to bym go nie przerejestrował, z czarnymi blaszkami wygląda jak trzeba
-
126: modeliki
No powiem Ci że skala włożonej pracy jest zdecydowanie odwrotnie proporcjonalna do skali modelu Rewelacyjny efekt
-
POLSKI FIAT
> Żona zrobiła mi mega niespodziankę Mega szacun za pomysł Super
-
126: modeliki
Nie wiem jak na żywo IXO, ale Starline wygląda całkiem fajnie, a patrząc na foty to lepsze wrażenie robi Starline. W IXO felgi to chyba co najmniej 14 cali mają
-
Jaki olej, amorki, świece i inne materiały eksploatacyjne...
Witam gościnnie! Z początkiem wiosny zaopatrzyłem moją w Punto II ze światłami na soczewce, no i teraz gdy coraz szybciej robi się ciemno, bardziej odczuwalne jest marne oświetlenie drogi. Pomijając aspekt legalności, myślę o wsadzeniu jakiegoś zestawu xenonów - i tu pytanie do osób które to zastosowały - czy faktycznie poprawia to oświetlenie drogi? JAk to się sprawuje? Jaką barwę światła wybrać, 4300K będzie ok? Pozdrawiam!!
-
126: modeliki
> jest watek na hp...foty sa...
-
126: modeliki
poka no jakieś lepsze foty tego w kolorze groszkowy metalic bo widze że chyba wszystkie elementy ma otwierane?
-
POLSKI FIAT
> 1x 126p A'LA BOSMAL na bazie Welly, skala 1:34 całkiem profi wygląda
-
POLSKI FIAT
Krawat + wpinka do klapy i dyrektor fabryki jesteś A breloczek - tłok - super
-
Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac
Po długim oczekiwaniu na auto dołączam do Waszego grona Więcej TUTAJ Pozdrawiam!!