Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PrezesAdam

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez PrezesAdam

  1. > Dziękuję. > Słyszałem jeszcze coś o klimie .. Klima nigdy nie wchodzi obowiązkowo w przegląd - wedle uznania.
  2. > Ktoś może mi podać pełen zakres? > Wiem, że do zrobienia jest sporo i chcę zobaczyć, co jestem w stanie machnąć samodzielnie. filtr oleju z podkładką filtr powietrza świece zapłonowe olej silnikowy olej SB MTM płyn hamulcowy
  3. Super! Tak samo bym go kupił choćby dla tego koloru Na taką felgę go (może nawet białą?) i będzie lans
  4. > W piątek widziałem w Wawie na światłach stojącą Toyotę IQ, a obok niej Toyotę CityGo > Auta o podobnej stylistyce klocka, i podobnym zastosowaniu. > Skoda wyglądała nawet deko ciekawiej. > Ja bym nie chciał być tym kierownikiem Toyoty, który dał ze 2x tyle co gościu ze Skody za to samo > Chyba nie Tyle że Citygo możesz porównać do Aygo a nie do IQ
  5. > Zaraz bo nie łapię raz piszesz że to średniak a później że musiałby być droższy do Avensisa. Coś > mi tu nie gra Albo Ave to dno albo Camry super hiper w porównaniu do Ave... W naszych warunkach średniakiem jest Aven, w warunkach USA czy OZ to właśnie Camry jest średniej wielkości autem. Zauważ, że praktycznie poza EU (z wyjątkami) Aven nie jest sprzedawany.
  6. W UE nie ma. W Rosji, na Ukrainie jest. Camry starszych generacji była postrzegana u nas jako auto prestiżowe. Teraz na innych rynkach (tak jak pisał OZI) to auto to po prostu tani, przeciętnie wykonany średniak. Nie masz pomysłu co rodzinnego kupić kupujesz Camry. Albo jako auto na taryfę. W EU jego cena startowa musiałaby być wyższa niż końcowe ceny Avensis, czyli w PL około 155 tys zł. Po doposażeniu miałbyś ceny 180-200 tys zł, a to już kwoty za które spokojnie kupujesz coś z Lexa.
  7. > Dzisiaj przyszedł brelok-oponka Mam już jedną oponkę, ale plastikową a ta jest GUMOWA Bawiłem się takim jako dzieciak
  8. No ... Tak patrzę i patrzę... i chyba jednak oryginał bardziej mi pasi Ale podobać ma się Tobie
  9. > To może na Śląsku zaczniemy robić jakieś spoty motoryzacji PRL To jest całkiem dobry pomysł
  10. Dobra robota i ładne auto Jeszcze tylko wnętrza felg bym w kolor auta wrzucił
  11. Nooo Paanie, naprawdę ogromny kawał dobrej roboty!!
  12. > Myśle ze z tym doświadczeniem coś było nie tak, bo rzeczywiście doświadczeni kierowcy testowi > rożnych magazynów zagranicznych mówią coś wręcz przeciwnego o tym samochodzie - ze ma bardzo > dobre maniery przy zbliżaniu się do granic możliwości, Może faktycznie lekko przesadziłem w tym opisie, ale też warunki o których pisałem były specyficzne - mocno nagumowany tor + świeżo padający deszcz i seryjne Micheliny. >a co wiecej staje się lekko podsterowny > = zrobienie niezaplanowanego bąka jest bardzo trudne. To o czym piszesz, jak najbardziej potwierdzam.
  13. > masz info czy subaru jest bardziej "twarde" czy tylko "znaczkime na masce" rozni sie od toyoty Są takie informacje, że jest bardziej twarde, ale potwierdzenia na 100% nie mam. Auta schodzą z jednej linii w jednej fabryce.
  14. > [...] i sie dziwic, ze lud polknal caly zapas na 2012.. Ide pod koniec miesiaca, ale takie posty > robia mi jeszcze wiekszy apetyt Spróbuj, ciekaw jestem Twoich wrażeń. Najczęstsza opinia jaką słyszałem do tej pory (i to również od ludzi jeżdżących dużo lepszymi autami) to po prostu "fajne auto".
  15. > Kurcze pojeździłbym taką... To w czym problem?
  16. Podzielę się wrażeniami z jazdy Toyotą GT86 Pozycja za kierownicą prawidłowa, fotele trzymają dobrze i nie utrudniają wsiadania/wysiadania. Nieznacznie lepsze ma może Golf GTI. Siedzi się nisko i nie ma wątpliwości co do tego, że jest to auto sportowe. Widoczność typowa dla takich aut, fajnie ponad linię maski wystają nadkola, są widoczne z wnętrza i pomagają trafić idealnie w zakręt Miejsce z tyłu pomijam Bagażnik - dla 2 osób spokojnie. Mała, ładnie obszyta kierowniczka Wokół kolan z lewej i prawej strony miękkie wstawki - przy przeciążeniach na torze ładnie "łapały" nogi. Skok lewarka - idealnie krótki, lepszy niż w 350Z którego skok dźwigni do tej pory był moim nr1. Sprzęgło działa z przyjemnym mechanicznym oporem, bez problemu można przy przyspieszaniu zapiszczeć kołami jeszcze na 3-cim biegu. Automat zmienia biegi bardzo szybko, ale chyba jednak do charakteru auta nie pasuje. Niby ma możliwość ręcznej zmiany, ale cóż z tego jeśli łopatki obracają się razem z kierownicą i w zakrętach nie ma z nich pożytku. Ponadto, nie pozwala na redukcję, gdy uzna że obroty są za wysokie. W manualu można idealnie hamować silnikiem, a przed zakrętem podciąć tylne koła nieco przedwczesną redukcją i ładnie wrzucić auto w zakręt. Moc 200KM na prostej, czy też przy starcie ze świateł nie poraża, ale auto napędza się sprawnie Trochę brak mi wściekłości jaką przy podobnej mocy ma Civic Type-R ale dla wielu przeciętnych użytkowników liniowo rozwijana moc będzie zaletą. Od 5 tys obrotów silnik ładnie się dokręca. Dźwięk silnika, dodatkowo wzmocniony w kabinie przez wychodzący z dolotu "sound generator" brzmi dobrze, nie ma wątpliwości że to boxer. Przy wyższej stałej prędkości jest trochę za głośno ale to już co kto lubi. Spalania na torze nie mierzyłem, na mieście przy mieści się w 12 litrach ale w tym aucie ma to mniejsze znaczenie W zakrętach autem można robić cuda - jeśli tylko są jakieś umiejętności to auto da mnóstwo frajdy z jazdy. Nisko umieszczony środek ciężkości i dobre wyważenie pozwalają na wiele. Ciasne nawroty przy prędkości 80-100 km/h auto łyka bezbłędnie. Nieco gorzej na mokrej nawierzchni - tam trzeba już bardziej uważać, bo auto chętnie zamiata tyłem. Zawieszenie nie jest przesadnie twarde, prześwit też pozwala na normalną jazdę po naszych drogach. Tu parę słów o systemie VSC+. To tryb ESP który pozwala na trochę więcej, w sam raz aby bezpiecznie "pójść bokiem" i zbytnio nie nawyrabiać Odłączenie całkowite VSC na śliskim i lekko za mocno wciśnięty gaz w zakręcie, skutkowało natychmiastowym "zawinięciem" nawet doświadczonych kierowców obytych z RWD. Jeśli miałbym podsumować wrażenia z jazdy tym autem - na pewno jest to udany samochód. Są emocje, których brak w innych szosowych Toyotach, są wrażenia jakich próżno szukać w hot-hatch'ach. Nawet nie twierdzę, że potrzebne jest tam turbo, jeśli udałoby się softem czy niewielkimi zmianami podnieść moc do ok 230 KM byłoby idealnie. Fajne auto dla potrafiących czerpać radość z jazdy by PrezesAdam
  17. Wygląda na prawdę spoko!!
  18. Bodajże w majowym papierowym wydaniu Top Gear jest dobry artykuł o tym aucie. I zdjęcia lepsze są Ogólnie - wolałbym takie Porsche niż najnowszy model
  19. Fajny wypad Super, że Malczan dał radę, ale faktycznie trochę dużo zeżarł. Ja moim zrobiłem z 300 km wokół komina w weekend majowy też (tfu, tfu ) bez zastrzeżeń
  20. No cóż, płaci się za to, że po prostu SĄ
  21. Fajna Trzeba uważać żeby się nie zgubiła
  22. > To dla obu Sedan i hatch w EU, czy sedna ma miec premiere wczesniej? Hatch - Auris ma być wcześniej, przełom 2012/13. W około połowy 2013 Corolla sedan i Auris Wagon.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.