Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. Codename47 odpowiedział FIDO na temat - BMW
    > Ze wzgledu ze swieta sa dlugie i czasem dosc nudne postanowilem zrobic maly prezent sobie oraz > mojej nowej betoniarce > Poszedlem z ojcem do garage i poswiecilismy 12h na dlubaniu > 1.kpaki zwirowan - out > 2.czyszczenie kolektora w sroku za pomoca myjki cisnieniowej i wody okolo 100*C > 3.nowe uszczelki kolektora > 4.czyszczenie zaworu egr > 5.zmiana wezykow podcisnieniowych - sterowania itp. > 6.zmiana 6 swiec zarowych na nowe BERU > do tego doszlo dotykanie i glaskanie oraz cackanie i ukladanie wszystkiego nie pozostawiajac > zadnego druciarstwa > fotorelacja Fajnie ktore na tym zdjeciu to są te klapki ?
  2. Codename47 odpowiedział odpowiedź w temacie BMW
    > F01 Ale dzis zauważyłem pierwszy problem a nawet 3 problemy, dzwoniłem do serwisu i mam jechac po > nowym roku. > Najważniejsze to parujace reflektory druga sprawa to minimalnie żle ustawiona kierownica bo ściąga > troche na prawo jak ją idelanie wyprostuje, trzecia to błahostka, jak zakładali tablice > rejestracyjną to zrobili to za wysoko i przysłania czujnik który cały czas mi pokazuje ze > jestem bardzo blisko przeszkody. > Najbardziej martwą mnie te reflektory ale z auta jestem mega zadowolony to grubo mialem okazje takim jechac bajka
  3. > Jaki rocznik modeli, które chcesz diagnozować? e36 -96r i e38 -95r
  4. chce kupic jakis dobry interface. wiekszosc co widze na allegro jest na obd2 a ja mam w autach te okragle polaczenie. jakiego mam szukac najlepiej ? http://moto.allegro.pl/interfejs-kabel-diagnostyka-bmw-inpa-dis-cd-pl-i2891555253.html takie cos + przejsciowka okragla ?
  5. Codename47 odpowiedział koNik na temat - Motokącik
    > czy ktoś z Was miał w aucie sprężyny Eibach -30mm czarne, progresywne? Czy da się na tym normalnie > jeździć na co dzień czy są bardzo twarde? ja mialem ,proline jak sie nie myle. calkiem przyjemne. taka troszke nizsza i minimalnie twardsza seria
  6. Codename47 odpowiedział koNik na temat - BMW
    > a ja bym własnie chciał jak najstarszą, na wąskiej nerze i 3,6 (ponoć bardziej wytrzymały silnik). > najchętniej to bym chciał E28 ale za drogie > Kilka miechów temu była taka z Gdańska, na zdjęciach piekna - w zasadzie jak nowa, może kojarzysz. > Koleś chciał chyba 24 tys wiem gdzie stoi do kupienia e28 M535
  7. Codename47 odpowiedział koNik na temat - BMW
    > o takie jest... E34 M5 touring > choc tego mi się raczej nie uda spełnić, bo mało ich... od pewnego czasu chodzi za mną jednak M5 > sedan a to juz jest bardziej realne > Czy ktoś z kolegów użytkował takie auto kiedyś? Da się to utrzymać? :D Zakładamy zakup auta za ok > 25-30 tys. czyli nie jakoś strasznie dorżniętego musi byc w sedanie ponoc pancerne auta. tu jedna
  8. Codename47 odpowiedział pionow na temat - BMW
    > moje BMW hahaha dobre
  9. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > a ja se chyba zrobie zolte tez spoko
  10. > Aby dokonać takiego moda wystarczy wsadzić sam kolektor z M50 czy coś jeszcze trzeba przerabiać?? > (chodzi mi o M52b28) sa dwie opcje: albo wywalasz tam odme i calą ta ekologie od dolu albo dajesz do przespawania ten kawalek kolektora, pelno tego jest na necie, wpisz M50 intake swap to 52 i znajdziesz wszystko
  11. > ja miałem alpiny a3 albo a4 były z lat 2006-2007 mięsa ok 5,5 mm w punkcie twi (czyli ok 6mm) > totalnie beznadziejne a w górach auto ześlizgiwało się z podjazdów, miałem kłopoty wszędzie z > wjechaniem i wyjechaniem raz nawet na wąskiej drodze pod wyciągiem skręciłem kołami i rękami > obróciłem go niemal w miejscu ciągnąc w dół na tych michelinach, mordowałem się 3 zimy i > sprzedałem bo nie miałem ochoty jeździć na tym badziewiu teraz pierwszą zime jade na ug8+ na > wyposażeniu z łańcuchami ja tam na nie nie narzekam. kiedys mialem goodyeary, od tego czasu tylko micheliny i jestem z nich zadowolony. nie porownoj zimowek z lancuchami do bez bo to jest bezsensowne porownanie
  12. > No właśnie. Ekologia i podatki > słabsze=bardziej ekologiczne według tych przepisów. kiedys robili mala moc i duza pojemosc co skutkowalo wysoka trwaloscią a teraz caly ten downsizing.... auta po 10 latach sie beda na zlom tylko nadawac
  13. > ekologia panie. > w E30 M42 też można łatwo moc podnieść bo mapy paliwa są zrobione tak, żeby 100kW nie przekroczyć tu nie chodzilo o ekologie tylko o moc bo wtedy sie placilo od mocy auta a nie pojemnosci zobacz sobie ze bardzo duzo niemiecich aut ma podobne moce mino roznych kostrukcji silnikow np 60km 75km 90km 136 km 150km 170km 195km itp
  14. > Do tego jest BMW > Jak tak sobie jeżdżę po mieście i patrzę na tych biednych ludzi ciągnących za ręczny to mi się > podły uśmieszek włącza hehe mam podobnie ten szyderczy usmieszek na twarzy
  15. > w m52b28tu też kolektor daję troszkę mocy , ale do tego silnika trzeba szukać kolektora od m54b30 > żeby były takie efekty , kolektor z m54b25 daję koło 10 koników a czym ten silnik sie rozni ? jesli chodzi o sam kolektor ? bo wiem ze ma podwojnego wanosa i wiecej nic ?
  16. > W każdym 2.8 taki myk przejdzie? Czy w M52TUB28 już nie? hmm tego nie wiem ale raczej w kazdym, nie wiem jakas jest roznica dokaldnie miedzy normalnym m52b28 a TU
  17. > strasznie kiepski musi być ten fabryczny kolektor skoro jego zmiana daje 20KM temat stary jak swiat, srednio 20% mocy przychodzi. silniki 323 i 328 sa fabrycznie zdlawione wlasnie kolektorem dolotowym zeby spelnialy tam jakies wymogi mocy w danym czasie w niemczech. wsadzasz ten kolektor z m50 i auto sie odmula.. szczegolnie tak od 4 tysiecy obrotow czuc duzą roznice no i mniej pali bo ma wiecej mocy
  18. > i na hamowni Ci tyle wypluł? tak, co taki zdziwiony ?
  19. > naklejałbym zapomnialem ze odswierzacz powietrza tez daje kilka km
  20. > nowy lakier naklejka nurburgring +18km
  21. > 211KM z 2.8? program jakiś czy co ? kolektor m50
  22. > Ty to się na asfalcie pokręcisz ja swoją 320d już nie bardzo ;p > i się cieszę jak dziecko z lizaka gdy jest śnieg > jak Ci się jeździ na alpin a4? Bardzo dobrze trzyma sie konkretnie. narazie malo jezdzilem bo dopiero kilka dni na aucie... a wczesniej mialem alpin a3 i tez bylo dobrze
  23. > Jak przyjezdzam do Polski autem RHD to zauwazylem, ze czesc kierowcow w innych samochodach RHD mi > macha lub po wyprzedzeniu mruga awaryjnymi. > Wsumie czemu nie. moze ich oslepiasz swiatlami ?
  24. > wypada, wypada > wrzucilbym filmik ale nie wiem jak sie zakrywa nr rej > fajne foty ja na szybko w paincie mozesz na priva podeslac nie pracuje w policji
  25. > Miło mi się e36 wspomina > Zeszłej zimy e39 nie poszalałem zbytnio, może w tym roku się uda bardziej pobawić, chociaż z > automatem... szczerze nie umiem, będę się musiał od zera uczyć siodemka jeszcze nie probowalem ale chyba oleje temat jakos siodemką nie wypada

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.