Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Na czym polega w praktyce obniżanie zawieszenia?
> Ano... > +/- jakiego rzędu kpl.? a tam nie ma zawiechy od jakiegos starego polo/golfa/passata/audi?
-
Syrena sport
> Byl sobie marzyciel i wpadl na pomysl... przestań - wydumka przypominająca z grubsza oryginał... > ale pozniej zjawili sie oni i skradli mu zaszczyty. teraz porównywałem ze zdjęciami oryginału i od razu widać różnice ja rozumiem, ze nie odtworzy sie w 100% tego co było, no ale zeby nie dopilnowac kształtu wlotu powietrza? > Gdybym musial wybierac... pomaranczowa. oby ta trzecia replika była lepsza
-
Sąd "zjechał" policję za bezsensowne łapanki radarowe
> Aha, czyli jednak ZOSTAŁ ukarany, a nie uniewinniony "bo to gupi znak był"? musiał zostać ukarany, bo ewidentnie złamał przepis, natomiast sąd dostosował karę do okoliczności zdarzenia
-
Sąd "zjechał" policję za bezsensowne łapanki radarowe
> Aha, czyli nie doszło do wykroczenia?! > Cud... warto przeczytac artykuł... facet złamał przepisy i dostał naganę!
-
co jeździ po podwórku...
> stał chwile przy modrzewiu i już wszędzie pełno igieł no widzisz... nawet drzewom sie nie podoba
-
co jeździ po podwórku...
eee tam - zobacz jak brudno w środku jest i przód ma jak stare maseratti - fuj!
-
Typowanie wyników F1 2012 - Brazylia
SzefSzefow 1. Hamilton 2. Alonso 3. Button 4. Vettel 5. Webber 6. Di Resta 7. Grosjean 8. Raikonnen PP. Vettel
-
Kubica znowu na trasie :)
> Trzeba przyznać że 307 WRC to troche starsze auto ale jednak przewaga miażdży tym bardziej że to > Loix. czytałem ze 307 Loixa jest w secyfikacji 2010, a Kubicy C4 z 2008 roku
-
GP Brazylii dyskusja.
> mógłby być dublowany ale wtedy by to było ewidentne i zbyt proste - pewnie alonso by stracil punkty
-
GP Brazylii dyskusja.
> Brnąc dalej w tą fantastykę bolid wystarczyło by ustawić bardzo agresywnie, tylko na qual no nie wiem czy tym sposobem zyskaliby calą sekunde
-
GP Brazylii dyskusja.
> nie można wykluczyć i takiej ewentualności. W sumie nie jedno już w F1 widzieliśmy aby to sie stalo niby-przypadkiem massa musialby zakwalifikowac sie wyzej niz vettel, a to juz malo prawdopodobne
-
Czemu bolidy F1 waży się po wyścigu?
> Ja wiem i wszystko dokładnie tak samo jej tłumaczyłem i dla niej nadal nie ma argumentów ku temu, > że to ma być PO a nie PRZED wyścigiem > Po Twoich wyjaśnieniach dla mnie już też nie ma aby np nie wymienic czesci czy kol na lżejsze w trakcie wyscigu
-
Typowanie wyników F1 2012 - USA
SzefSzefow 1. Vettel 2. Alonso 3. Webber 4. Hamilton 5. Button 6. Massa 7. Kobayashi 8. Raikonnen PP Vettel
-
Chevrolet Corvette Z06 (C6)
> No właśnie mi sie tez najmniej ze wszystkich Vette podoba. Juz wole C3. Ty masz C4 opaczoną, bo pewnie na co drugiej ulicy stoi
-
Chevrolet Corvette Z06 (C6)
> Tak. Miała kiepskie osiągi, beznadziejne wnętrze i sypała się jak piasek przez palce. C5 było > troszkę lepsze, choć nadal jakość wnętrza była na poziomie "szalonego inżyniera Lego", dopiero > C6 była z w miarę przyzwoitym wnętrzem (choć fotele są nadal jak z rodzinnego sedana). GM > obiecuje że C7 ma mieć już bardzo przyzwoite wnętrze. > Moim zdaniem GM osiągnął dno modelem C4 - wszystko co było przed oraz po jest lepsze. ale za to jak wyglądał
-
Chevrolet Corvette Z06 (C6)
> tak zapewne będzie lepiej nie, bo nie ma cienia
-
Chevrolet Corvette Z06 (C6)
> Wszyscy zgodnie uważają ze to najgorszy model Corvette w historii. w sensie C4?
-
Chevrolet Corvette Z06 (C6)
> To się cieszę, bo tak miało być zaiste, ale nie ma to nic wspolnego z dobrym gustem
-
Chevrolet Corvette Z06 (C6)
jeeee jak ja lubie zdjęcia z wystajacym oswietleniem miejskim z samochodu... no i te kiepsko dorobione w psku blinki ostatnio corvetta, ktora powodowala u mnie przyspieszone bicie serducha to była C4: no i oczywiscie C3:
-
Wycieraczki płaskie: valeo silencio xtrm vs bosch aerotwin
> Witam, > Chciałem zasięgnąć opinii od użytkowników, którzy użytkują płaskie wycieraczki tych dwóch firm. > Moje obecne dokonują żywota i chciałem kupić, ale nie wiem które… najlepiej sprawdzone > Proszę o opinie użytkowników miałem jedno, a teraz mam drugie i musze przyznać, że Bosch jest bardziej wytrzymały, bo pod względem jakości wycierania są bardzo podobne
-
VW Golf VII
> co to za kulka na środku zderzaka? aktywny tempomat
-
BMW M3 czy Audi RS4?
> Pogadajmy, jak juz go wyprodukuja a test bedzie w jezyku angielskim, > zamiast niezaleznego i obiektywnego jezyka ze skandynawii. ale to i tak redakcja niemiecka
-
BMW M3 czy Audi RS4?
> W naszych warunkach klimatyczno/drogowych optowałbym za RS4 z napędem na wszystkie koła. Polestar tez ma 4x4
-
BMW M3 czy Audi RS4?
> M3 GTS ma fabrycznie zdjęty. Moc podniesiona do 450 KM i według producenta 305 km/h, także > standardowe 420 KM powinno jeździć około 300. Zresztą jest tego sporo na YT. licznikowe 300km/h to pewnie realne 280km/h zreszta o czym my tu gadamy... szybko jest
-
BMW M3 czy Audi RS4?
> Polestar to wyscigowy team, a RS4 i M3 to seryjne wozy. Polestar to nie tylko wyscigowy team, ale firma, ktora wspolpracuje z Volvo na bazie tej wspolpracy powstal prototypowy V60 Polestar, który ma być "produkowany"