Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Sam sobie trochę wycisnąłem pisząc tego posta. 😂
  2. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Chyba nie załapałeś... Wspomagam. Gdyby nie tacy jak ja, to nie byłoby rynku samochodów używanych i możliwości ich taniego i ekologicznego kupowania. Ktoś się musi poświecać dla ogółu i brać na siebie ogromną utratę wartości na początku, żeby inni mogli mieć tanio i dobrze.
  3. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Po to właśnie są te wszystkie kamery. Żebyś mógł zamknąć okna i tych "doradców" nie słyszeć.
  4. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Jak miałem poprzednie dziecko w nosidełku to jeździłem sedanem z równie wielkimi drzwiami, które się otwierały jeszcze gorzej. Do tego był dłuższy, nisko zawieszony i nie skręcał. Przy nim SUV to mistrz zwinności.
  5. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ten mój skubany też jest taki szeroki. Ale szerokość to tylko jeden z problemów, bo drugim są wielkie drzwi - zwłaszcza tylne. Dodaj niemowlaka w nosidełku i okazuje się, że go nie wyjmiesz ani nie wsadzisz do auta.
  6. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Mógł, ale nie dorzucił.
  7. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Owszem, ma. Jeszcze w trakcie negocjacji mój dzieciak dostał od BMW piórnik z kredkami. Katalog gadżetów jest ogromny, zresztą jak w każdej marce premium. PS. A Jak byliśmy w BMW Welt w Monachium to sklep z ciuchami i gadżetami zajmował większą powierzchnię niż niejedna Biedronka.
  8. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Za duże. Rozważaliśmy komplet X3 + X1 ale X3 okazało się za małe. Więc zmieniliśmy na X5 + X1 ale skoro z tym X5 nie wyszło to poszliśmy w końcu gdzie indziej.
  9. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    To jest właśnie to! Obserwowanie jak się to chowa i wyłazi jest fascynujące. IMO największy argument za tym żeby kupić ten samochód.
  10. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ale jest guzik, który ją chowa w podłodze. Dla samej obserwacji jak to się odbywa wziąłbym ten dodatek. No, mi też nie pasowała. Moja żona kupuje białe auta ale ja wolę czarne.
  11. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    A masz automatycznie chowaną roletę w bagażniku? Dla mnie to jest absolutnie najbardziej premium dodatek na świecie. Nie ma nic bardziej niepotrzebnego, co można zrobić automatyczne.
  12. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Mało brakowało to i ja bym taką miał, ale do odbioru była tylko biała. Co prawda z M-pakietem wygląda to dobrze, ale dalej mi biały nie pasował. Za to cenę potrafią zrobić niesamowitą.
  13. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Że ja nie wpadłem na to, żeby testowymi autami po oferty jeździć...
  14. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    No. A format zmienia zdanie wtedy kiedy ja zmieniam zdanie. Tylko czy w tej sytuacji można uznać, że on ma jakiekolwiek własne zdanie? Czy tylko takie hobby że się próbuje nieelegancko przypieprzyć przy byle okazji?
  15. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Owszem, tylko że nie twierdzę tego ja, lecz moi followersi.
  16. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    U mnie pierwsze 3 lata w cenie, potem chyba 100€ rocznie czy jakoś tak. U mnie do tego jest miejsce na kartę SIM ale auto widzi też sieci wifi więc mogę albo udostępnić net z telefonu albo z dowolnej sieci wifi może ciągnąć. Jak stoi pod domem to się podpina do mojej domowej sieci wifi i z niej ciągnie ewentualne dane. Niegłupie to.
  17. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Dokładnie. IMO zupełnie niepotrzebne jest doktoryzowanie się na ten temat. Trzeba się przejechać i zobaczyć co komu pasuje. Są przecież auta, które ma być słychać, bo o to w nich chodzi lub po prostu jest to przyjemne.
  18. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Wyedyotwałem teraz, że najciszej z nich wszystkich jest w... Kodiaqu. Ciekawe jest też, że generalnie diesle są cichsze na postoju. No i najważniejsze - przy prędkościach rzędu 100+ źródłem hałasu nie jest silnik (w większości przypadków przy niższych prędkościach też) tylko szumy toczenia i powietrza - a te są niezależne od jednostki napędowej. Za do diesle często są lepiej wyciszone z uwagi na silnik, co procentuje potem przy wyższych prędkościach gdzie silnika i tak nie słychać a dodatkowe wygłuszenie przydaje się z uwagi na szumy. 2017 Kodiaq 1.4 dB idle 36.3 55 mph 53.8 65 mph 59.7 70 mph 63.8 75 mph 69.3 85 mph 69.4 50 km/h 59.7 80 km/h 64.1 100 km/h 64.8 120 km/h 66.5 140 km/h 69.2 W ogóle to ja uważam, że w dzisiejszych czasach wyciszenie samochodów od klasy D wzwyż to już nie jest temat na żadne dyskusje, bo może poza nielicznymi wyjątkami auta trzymają jakiś sensowny poziom. Owszem, w premiumach jest ciszej ale to nie znaczy, że pozostałe można nazwać głośnymi, jak by tego chcieli niektórzy internetowi teoretycy, co w takich autach nie siedzieli i myślą, że różnica między 68 a 69dB to jakiś dramat bo tak im z lektury cyferek wyszło.
  19. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    U mnie nie ma guzików wcale. Tylko dotykając lampki można wyłączać i włączać światełko.
  20. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Co ciekawe, Passat i Arteon są głośniejsze. Co jeszcze ciekawsze, w Superb TDI jest ciszej. 2017 Superb 2.0 dB idle 48.9 55 mph 57.8 65 mph 61.5 70 mph 65.3 75 mph 66.2 85 mph 69.6 50 km/h 61.6 80 km/h 65.6 100 km/h 66.0 120 km/h 66.4 140 km/h 69.6 2017 Superb 2.0 TDI dB idle 45.9 55 mph 58.8 65 mph 62.0 70 mph 65.3 75 mph 66.2 85 mph 69.6 50 km/h 62.1 80 km/h 65.5 100 km/h 65.9 120 km/h 66.3 140 km/h 69.6 2017 Arteon 2.0 dB idle 50.8 55 mph 58.8 65 mph 61.5 70 mph 64.3 75 mph 66.2 85 mph 69.6 50 km/h 61.6 80 km/h 64.5 100 km/h 64.9 120 km/h 66.3 140 km/h 69.6 2017 Arteon 2.0 D dB idle 42.9 55 mph 54.0 65 mph 60.0 70 mph 66.3 75 mph 68.7 85 mph 70.8 50 km/h 60.1 80 km/h 66.8 100 km/h 67.6 120 km/h 69.0 140 km/h 70.8 2016 Passat 2.0 TDI dB idle 37.1 55 mph 51.6 65 mph 57.9 70 mph 66.3 75 mph 68.7 85 mph 69.8 50 km/h 58.1 80 km/h 66.9 100 km/h 67.8 120 km/h 69.0 140 km/h 69.8 I dla porównania SUV 2018 Touareg 3.0 D dB idle 52.1 55 mph 57.6 65 mph 61.9 70 mph 63.8 75 mph 66.2 85 mph 67.8 50 km/h 62.0 80 km/h 64.1 100 km/h 64.5 120 km/h 66.4 140 km/h 67.8 I jeszcze jeden, bo to najciekawsze: 2017 Kodiaq 1.4 dB idle 36.3 55 mph 53.8 65 mph 59.7 70 mph 63.8 75 mph 69.3 85 mph 69.4 50 km/h 59.7 80 km/h 64.1 100 km/h 64.8 120 km/h 66.5 140 km/h 69.2
  21. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    No, dali podobno jakiś concierge service ale chyba wszyscy teraz dają. A przynajmniej BMW i Mercedes o ile mi wiadomo. Jednak nie korzystam - sam też mam dostęp do Google.
  22. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ale w tym drugim jest dużo więcej miejsca, zwłaszcza w bagażniku. Gdzieś te dodatkowe centymetry musiały pójść. Inna rzecz, że IMO GLE ma niezgrabny tył i GLS ma przez to lepsze proporcje. W BMW jest inaczej, bo X5 jest zgrabna i wydłużanie jej nic nie poprawiło. Pamiętam jak do iDrive ludzie nie umieli się przyzwyczaić, do stylistyki Chrisa Bangle'a też nie umieli się przyzwyczaić ale w końcu jakoś się udało. Duże grille też się kiedyś przyjmą.
  23. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Nie w Octavii tylko w Superbie i Passacie. W Octavii oczywiście też, ale skoro ich użytkownicy masowo nie spychają aut ze skarpy z uwagi na niezdatność do użytku to chyba jednak te 70dB to jeszcze nie tak źle, a te 68dB w SUVach premium to wręcz dobrze.
  24. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Może to było tylko wrażenie, bo jest większe z zewnątrz. Też ma tego przerośniętego, brzydkiego grilla.
  25. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Najlepsze jest Mitsubishi. Udowadniałeś to tyle lat, że jeśli teraz zaczniesz twierdzić co innego to będzie podstawa do uznania, że z Tobą coś nie tak.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.