Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Oczywiście. Dlatego sam jestem ciekaw jak będzie z tymi moimi cudakami. Z drugiej strony - konkurencja w tej klasie też szału nie robi: Mercedes czy BMW nie okupują szczytów statystyk niezawodności. Dodatkowo ZTCW w MB obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia.
  2. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    A gdyby jeszcze ratę leasingową do tego dodać...
  3. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Wszyscy pewnie dają. Ale słowa-klucze w mojej wypowiedzi to "auto zastępcze tej samej klasy". A u Mercedesa mojemu koledze w zamian za GLSa dali klasę C i pomogło dopiero pogrożenie im prawnikiem.
  4. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    U mnie 17.03. A wcześniej tankowałem co kilka dni.
  5. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Jednak nieporównywalne z takim Volvo.
  6. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Tak czy siak, uważam że moc rzędu 250KM, SUV i FWD to bardzo złe połączenie.
  7. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    W ofercie stoi tak: MODEL: XC60 MOMENTUM SE ROK PRODUKCJI: 2020 PALIWO: BENZYNA SKRZYNIA BIEGÓW: AUTOMAT SILNIK: B5 FWD 264 KM
  8. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    ...zamiast nie odpowiadać na żaden z nich, bo to bez sensu przecież.
  9. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Sprawdziłem i rzeczywiście. Każdy post o czym innym.
  10. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Nie wątpię.
  11. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    A to przepraszam. Nie zauważyłem, że zacząłeś mówić o czymś innym.
  12. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Producent/gwarant daje assistance. Dostajesz auto zastępcze tej samej klasy i jeździsz aż Twoje naprawią. I tak lepiej niż w wielu innych markach. Jeśli będę miał okazję się przekonać jak to działa (odpukać) to oczywiście to tutaj opiszę. U mnie na razie 10kkm bez żadnych przygód. Auto sprawia wrażenie pancernego.
  13. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    To, że porównując najsłabszy silnik w SUVie premium i najsłabszy silnik w limuzynie nie-premium dalej widać, że premium zaczynają się z zupełnie innego pułapu osiągów. Mówienie o nich że nie jadą jest nieuprawnione, bo inne auta nie jadą jeszcze bardziej.
  14. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Bardzo dobre ceny. Choć ten silnik 180KM w Velarze szału nie robi.
  15. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Nie takie kiedyś i nie taka przeszłość, bo w dokładnie tym samym modelu, którym Ty jeździsz tu i teraz.
  16. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Kto kupuje premiumy z podstawowymi silnikami? Chyba tylko Polsat żeby je rozdać jako nagrody w SMSowych konkursach. Notabene, podstawowy diesel w Skodzie Superb miał... 105KM.
  17. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ale po co mu te części? JLR daje gwarancję i serwis gratis. Jeśli nie kupuje auta na 10 lat to go koszt serwisu nie obchodzi.
  18. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Jak dla kogo. Mi by ten z Audi wystarczył.
  19. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Co kto lubi. Choćbyś do tego Puga wsadził wszystko co mają, łącznie z choinką zapachową z perfum Carli Bruni to dalej będzie 225KM na przedniej osi. Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy to w porównaniu do tego Audi będzie przepaść. 245KM i quattro to jednak inna liga.
  20. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Za to 3008 i 5008 idą jak ciepłe bułeczki. Pół Europy nimi jeździ.
  21. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ja mam apkę z instrukcją na smartfona. Wygodne to.
  22. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Mi L&K z silnikiem ponad 200KM i 4x4 nie chce wyjść w konfiguratorze poniżej 200k. Obawiam się, że nawet po rabatach będzie drożej niż te Audi.
  23. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    To jest opcja gratis.
  24. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Niepotrzebnie komentujesz, to nie są oferty dla Ciebie. Kup Fabię i czipuj na 300KM.
  25. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    To Audi to taka przyzwoita oferta dla biznesu w dobrej cenie. Najfajniejszy wypas ma to Volvo V90CC. Tu cena wyższa ale auto prawie kompletne.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.