Zawartość dodana przez Ryb
-
Rabaty na premiumy
No to ja tak mam, że jedna jest zabudowana i służy do pomocy, serwisu, concierge i lokalizacji auta (co ciekawe, auta bez fabrycznej nawigacji i tak mają system lokalizacyjny). Druga to moja, która obsługuje hotspot, nawigację (mapy, korki etc.) i usługi online (pogoda, plany podróży, rozkłady lotów, dane o parkingach i inne takie). Abonamenty są na obie usługi, więc może być tak, że masz navi ale bez możliwości zaktualizowania map albo hotspot ale auto nie korzysta z Internetu żeby wyświetlić dane o pogodzie.
-
Rabaty na premiumy
Yyyy, ale u mnie jest abonament na dostęp do usług online realizowanych częściowo przy pomocy MOJEJ karty SIM.
-
Rabaty na premiumy
Ja miałem wrażenie, że w X7 jest jednak więcej miejsca - ale może to tylko wrażenie. Inna rzecz, że w X5 nie da się narzekać. PS. X7 jest brzydkie bo 7 też jest brzydkie. Są konsekwentni.
-
Rabaty na premiumy
Gwoli ścisłości: ja nigdy nie udowadniałem, że w SUVach premium nie jest głośniej niż w limuzynach premium lecz że Twoje udowadnianie, że 68dB zamiast 65dB to okrutny hałas przy którym nie da się jeździć w sytuacji gdy większość normalnych aut ma raczej w okolicach 70dB to jest pieprzenie bez sensu. Owszem, jest głośniej ale nie jest to wada dyskwalifikująca.
-
Rabaty na premiumy
Tylko że potem okazuje się, że te chińskie felgi mają też chińskie certyfikaty bezpieczeństwa. A to inna kwestia i ewidentne naciąganie klientów. Z drugiej strony - coraz częściej dają pakiet na kilka pierwszych lat, więc pierwszy właściciel nie zna problemu a potem niech się kolejni martwią. Ja sam dostałem abonament na mapy, usługi online, concierge i inne takie na pierwszych kilka lat gratis. A potem to nie mój problem. Dlatego cena podstawowa w klasie premium oznacza, że będziesz musiał jeszcze co najmniej 50-100k dołożyć w dodatkach.
-
Rabaty na premiumy
@wujek, @sdss - czy nie brakuje Wam wizyty u dermatologa? To chyba powinien być merytoryczny kącik.
-
Rabaty na premiumy
Ty sobie możesz kpić ale ja nie używam Android Auto mimo że też mam na pokładzie bo wolę system fabryczny. A to o czymś świadczy. Nawigacja jest oparta o Here, więc równie dobra jak to co ściągasz na telefony z Androidem i się cieszysz że takie zajebiste. Do tego mogę zaplanować podróż na smartfonie od drzwi do drzwi i jak wsiądę do auta to auto samo przejmuje nawigowanie a jak wysiądę to kontynuuje je telefon. Do tego ma funkcje integracji z autem, których AA nigdy mieć nie będzie (np. AA gubi się w tunelu albo nie wie ile masz w baku paliwa i nie zaplanuje Ci tankowań). No i pod względem obsługi i grafiki AA to kompletna porażka - interfejs wygląda jakby go projektowano dla niepełnosprawnych.
-
Rabaty na premiumy
Rzecz w tym, że radio z Androidem z Chin jest nieporównywalne z dobrze zintegrowanym i przemyślanym systemem fabrycznym.
-
Rabaty na premiumy
Może tak być, bo mi się nigdy nie zepsuło więc tak mówię.
-
Rabaty na premiumy
Spoźniłeś się, już wcześniej inni kpili. Ale daję lajka, bo przecież tylko po to tutaj się dopisałeś, nieprawdaż?
-
Rabaty na premiumy
Być może. Nigdy mi się nie zepsuło, więc nie wiem. Nawet jeśli ta historia jest faktem to akurat tutaj - tym gorzej dla faktów. Ale ok, opiszę temat choć uważam że i tak znajdą się mądrzejsi, którzy wiedzą lepiej: auto trafiło do serwisu MB który coś spieprzył przy aktualizacji i usmażył ECU. Zamówili nowy ale było coś nie tak i musieli zamawiać jeszcze raz. Trwało to wszystko jakieś 1.5 miesiąca a w tym czasie właściciel miał jeździć popierdułką a wielokrotne grzeczne prośby o coś bardziej adekwatnego były po prostu olewane. No to w pewnym momencie prawnik wyliczył związany z tym rozmiar szkody i serwis został o tym poinformowany. Nikt nie chodził do sądów i nie miał zamiaru. Szczegółów tu nie ujawnię ale tak podziałało, że natychmiast zaproszono pechowego właściciela i zaproponowano wybór spośród kilku aut demo z zupełnie innej półki niż ta nieszczęsna klasa C. Udało też się nadać priorytet naprawie auta. Koniec historii - tylko tyle i aż tyle. Teraz oczekuję kpiących głosów że to nieprawda.
-
Rabaty na premiumy
ZTCP jakieś elektryki czy hybrydy tak miały...
-
Rabaty na premiumy
Wodny mnie kusi ale nie mam czym tego wozić. Ani haka ani przyczepy...
-
Rabaty na premiumy
Na razie auta bez zarzutu, więc jestem zadowolony. Z drugiej strony, zawsze można trafić na auto co się psuje i źle jeździ a te przynajmniej fajnie jeżdżą. Połowa sukcesu już jest.
-
Rabaty na premiumy
-
Rabaty na premiumy
Coś używanego chciałem, bo tu najciekawsze rzeczy się dzieją. Ludzie pozbywają się aut niszowych, bo to tylko koszty. Myślałem albo o czymś płaskim i bez dachu (Mustang może?) lub złomie do upalania w terenie. Tylko że to będzie tak jak pozostałe pod domem stać i mnie wkurzać jeszcze bardziej. Ech, chyba zainwestuję w takie coś: https://www.playseatstore.com/formula-e.html
-
Rabaty na premiumy
No to ja może ze 3 razy. Spokojnie możemy tutaj uchodzić za ekspertów. A wracając do tematu, bo on był o cenach samochodów a nie o awaryjności: gdyby nie to, że nie mam dokąd jechać to zastanawiałbym się nad jakąś zabawką bo ceny są lepsze niż kiedykolwiek. Tylko po co mi to teraz?
-
Rabaty na premiumy
Tak na serio, to pisanie pozwów jest bez sensu bo takie rzeczy się robi inaczej. Ale pociągnijmy jeszcze wątek - kącikowi prześmiewcy będą zachwyceni.
-
Rabaty na premiumy
Tak gwoli ścisłości to X5 jest o klasę niżej od 7. Powinni dać X7.
-
Rabaty na premiumy
Fajnie. Gdy kiedyś trafisz do sądu to daj potem znać jak to się skończyło. Sam jestem ciekaw.
-
Rabaty na premiumy
Jak to w Internecie - wszyscy wiedzą lepiej. Akurat w tym wypadku auto "zepsuło się" podczas pobytu w serwisie. I niepotrzebnie mieszamy dwie rzeczy, bo awaryjność to jedno a jakość auta zastępczego to drugie.
-
Rabaty na premiumy
Owszem, wystraszyli. Ale oczywiście może być też tak, że wiesz lepiej.
-
Rabaty na premiumy
Zepsuła się czy chciałeś tylko sprawdzić co Ci dadzą?
-
Rabaty na premiumy
Nic nie trzeba grozić. Wystarczyło przedstawić stanowisko prawnika i natychmiast się inne auto znalazło. Dla Ciebie klasa C może być fajna ale dla kogoś kto potrzebuje trochę większego auta niekoniecznie. I Twoje kpiny nic tu nie zmienią.
-
Rabaty na premiumy
Bezawaryjne auta to ja już miałem. Teraz postanowiłem poszukać czegoś innego.