Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    No to ja tak mam, że jedna jest zabudowana i służy do pomocy, serwisu, concierge i lokalizacji auta (co ciekawe, auta bez fabrycznej nawigacji i tak mają system lokalizacyjny). Druga to moja, która obsługuje hotspot, nawigację (mapy, korki etc.) i usługi online (pogoda, plany podróży, rozkłady lotów, dane o parkingach i inne takie). Abonamenty są na obie usługi, więc może być tak, że masz navi ale bez możliwości zaktualizowania map albo hotspot ale auto nie korzysta z Internetu żeby wyświetlić dane o pogodzie.
  2. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Yyyy, ale u mnie jest abonament na dostęp do usług online realizowanych częściowo przy pomocy MOJEJ karty SIM.
  3. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ja miałem wrażenie, że w X7 jest jednak więcej miejsca - ale może to tylko wrażenie. Inna rzecz, że w X5 nie da się narzekać. PS. X7 jest brzydkie bo 7 też jest brzydkie. Są konsekwentni.
  4. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Gwoli ścisłości: ja nigdy nie udowadniałem, że w SUVach premium nie jest głośniej niż w limuzynach premium lecz że Twoje udowadnianie, że 68dB zamiast 65dB to okrutny hałas przy którym nie da się jeździć w sytuacji gdy większość normalnych aut ma raczej w okolicach 70dB to jest pieprzenie bez sensu. Owszem, jest głośniej ale nie jest to wada dyskwalifikująca.
  5. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Tylko że potem okazuje się, że te chińskie felgi mają też chińskie certyfikaty bezpieczeństwa. A to inna kwestia i ewidentne naciąganie klientów. Z drugiej strony - coraz częściej dają pakiet na kilka pierwszych lat, więc pierwszy właściciel nie zna problemu a potem niech się kolejni martwią. Ja sam dostałem abonament na mapy, usługi online, concierge i inne takie na pierwszych kilka lat gratis. A potem to nie mój problem. Dlatego cena podstawowa w klasie premium oznacza, że będziesz musiał jeszcze co najmniej 50-100k dołożyć w dodatkach.
  6. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    @wujek, @sdss - czy nie brakuje Wam wizyty u dermatologa? To chyba powinien być merytoryczny kącik.
  7. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ty sobie możesz kpić ale ja nie używam Android Auto mimo że też mam na pokładzie bo wolę system fabryczny. A to o czymś świadczy. Nawigacja jest oparta o Here, więc równie dobra jak to co ściągasz na telefony z Androidem i się cieszysz że takie zajebiste. Do tego mogę zaplanować podróż na smartfonie od drzwi do drzwi i jak wsiądę do auta to auto samo przejmuje nawigowanie a jak wysiądę to kontynuuje je telefon. Do tego ma funkcje integracji z autem, których AA nigdy mieć nie będzie (np. AA gubi się w tunelu albo nie wie ile masz w baku paliwa i nie zaplanuje Ci tankowań). No i pod względem obsługi i grafiki AA to kompletna porażka - interfejs wygląda jakby go projektowano dla niepełnosprawnych.
  8. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Rzecz w tym, że radio z Androidem z Chin jest nieporównywalne z dobrze zintegrowanym i przemyślanym systemem fabrycznym.
  9. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Może tak być, bo mi się nigdy nie zepsuło więc tak mówię.
  10. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Spoźniłeś się, już wcześniej inni kpili. Ale daję lajka, bo przecież tylko po to tutaj się dopisałeś, nieprawdaż?
  11. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Być może. Nigdy mi się nie zepsuło, więc nie wiem. Nawet jeśli ta historia jest faktem to akurat tutaj - tym gorzej dla faktów. Ale ok, opiszę temat choć uważam że i tak znajdą się mądrzejsi, którzy wiedzą lepiej: auto trafiło do serwisu MB który coś spieprzył przy aktualizacji i usmażył ECU. Zamówili nowy ale było coś nie tak i musieli zamawiać jeszcze raz. Trwało to wszystko jakieś 1.5 miesiąca a w tym czasie właściciel miał jeździć popierdułką a wielokrotne grzeczne prośby o coś bardziej adekwatnego były po prostu olewane. No to w pewnym momencie prawnik wyliczył związany z tym rozmiar szkody i serwis został o tym poinformowany. Nikt nie chodził do sądów i nie miał zamiaru. Szczegółów tu nie ujawnię ale tak podziałało, że natychmiast zaproszono pechowego właściciela i zaproponowano wybór spośród kilku aut demo z zupełnie innej półki niż ta nieszczęsna klasa C. Udało też się nadać priorytet naprawie auta. Koniec historii - tylko tyle i aż tyle. Teraz oczekuję kpiących głosów że to nieprawda.
  12. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    ZTCP jakieś elektryki czy hybrydy tak miały...
  13. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Wodny mnie kusi ale nie mam czym tego wozić. Ani haka ani przyczepy...
  14. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Na razie auta bez zarzutu, więc jestem zadowolony. Z drugiej strony, zawsze można trafić na auto co się psuje i źle jeździ a te przynajmniej fajnie jeżdżą. Połowa sukcesu już jest.
  15. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Na razie kupiłem kolejne dwa Jaguary.
  16. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Coś używanego chciałem, bo tu najciekawsze rzeczy się dzieją. Ludzie pozbywają się aut niszowych, bo to tylko koszty. Myślałem albo o czymś płaskim i bez dachu (Mustang może?) lub złomie do upalania w terenie. Tylko że to będzie tak jak pozostałe pod domem stać i mnie wkurzać jeszcze bardziej. Ech, chyba zainwestuję w takie coś: https://www.playseatstore.com/formula-e.html
  17. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    No to ja może ze 3 razy. Spokojnie możemy tutaj uchodzić za ekspertów. A wracając do tematu, bo on był o cenach samochodów a nie o awaryjności: gdyby nie to, że nie mam dokąd jechać to zastanawiałbym się nad jakąś zabawką bo ceny są lepsze niż kiedykolwiek. Tylko po co mi to teraz?
  18. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Tak na serio, to pisanie pozwów jest bez sensu bo takie rzeczy się robi inaczej. Ale pociągnijmy jeszcze wątek - kącikowi prześmiewcy będą zachwyceni.
  19. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Tak gwoli ścisłości to X5 jest o klasę niżej od 7. Powinni dać X7.
  20. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Fajnie. Gdy kiedyś trafisz do sądu to daj potem znać jak to się skończyło. Sam jestem ciekaw.
  21. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Jak to w Internecie - wszyscy wiedzą lepiej. Akurat w tym wypadku auto "zepsuło się" podczas pobytu w serwisie. I niepotrzebnie mieszamy dwie rzeczy, bo awaryjność to jedno a jakość auta zastępczego to drugie.
  22. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Owszem, wystraszyli. Ale oczywiście może być też tak, że wiesz lepiej.
  23. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Zepsuła się czy chciałeś tylko sprawdzić co Ci dadzą?
  24. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Nic nie trzeba grozić. Wystarczyło przedstawić stanowisko prawnika i natychmiast się inne auto znalazło. Dla Ciebie klasa C może być fajna ale dla kogoś kto potrzebuje trochę większego auta niekoniecznie. I Twoje kpiny nic tu nie zmienią.
  25. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Bezawaryjne auta to ja już miałem. Teraz postanowiłem poszukać czegoś innego.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.