Zawartość dodana przez Piterus_123
-
grzejnik greje caly czas
to dalej grzeje
-
grzejnik greje caly czas
grzejnik grzeje mi caly czas chcialem zakrecic i okazuje sie to cale pokretlo jest luzne, sciagnalem je a on dalej grzeje na samym zaworze sa jakies cyferki i litera n jak to ustawic zeby nie grzalo?
-
Łożyska do auta
Firma prema sciagna kazde lozysko jakie istnieje niestety nie sa tani
-
Jaki osprzęt elektryczny
Mam w domu legranda zreszta jak robilismy panele medyczne to tez pakowalismy legranda na zmiane z simon
-
Czym przykleic szklo w takim biurku ?
> A czym spróbować? Młotkiem
-
Oglądamy foty - Audi Quattro
ja pierdziele ale cena za 13letni zlom po niemcu, ludzie to wstydu nie maja
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
Nie to nie welur tylko zamsz
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
dla mnie 5gt to powrot do tego co bylo czyli saab 9-3 I-gen. maja bardzo podobna linie
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Taak ,w Saabie po 2005 montowali Fiatowskiego 1,9 Nie wiem czy o to rozwiązanie Ci chodziło? > BTW Jeśli ktoś ma zacięcie technicznie i lubi grzebać to polecam tą v6.Roboty mu napewno nie > zabraknie.BTW Kiedyś na forum widziałem ,jak ludzie sobie radzą z tematem tego silnika-rady w > stylu nie jechać agresywnie,nie pałować etc.No to ja się pytam po co mi v6 jak mam go > oszczędzać stosowano w saabach inne uszczelki pod glowice, opoznialo to opadanie tulei ale nigdy nie rozwiazano tego tematu, jak bede mial chwile to poszukam na forum saaba kiedys czytalem dosc obszerna opinie jednego z inzynierow saaba
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Jedyną taką konkurencją dla Vel Satisa jest chyba Signum: > Ale jak widać limuzyny 5d się nie przyjęły. ale signum jest duzo mniejsze i znacznie ciasniejsze w srodku, zreszta to przeciez zwykla vectra c, a konkurentem vectry byla laguna, vel satis jest klase wyzej
-
Remont łazienki - wielka płyta system szczeciński
Dopływ mam normalnie wykuty w ścianie a odpływu mam pochowane za sprzętami a tam gdzie widać zrobione małe cokoliki
-
Astra II Bertone 2.0 T
niech sprawdzi najpierw panewki zanim zacznie brac sie za ten motor
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Nie 256 tylko 180,50. A jak ci policja dowód zabierze to będziesz popylał do urzędu w miejscu > zarejestrowania pojazdu. Ogólnie nie kalkuluje się. poczytaj troche przepisow i dowiedz sie ze nie moze zabrac, jest obowiazek zeby przerejestrowac ale nie ma konsekwencji poza tym 256 bo i tablice trzeba zmienic i dowod
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Okropne wnetrze bida az piszczy w porownaniu np z tym > http://otomoto.pl/renault-vel-satis-105000km-pelna-opcja-wyposazenia-C29973685.html ten ma tylko skóry dolozone i inne audio wiec niewiem czym wiecej sie zachwycac poza tym to wersja po lifcie
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> dlaczego mieszkajac w Szczecinie masz samochod na blachach PO? bo nie uważam za potrzebę wspomożenia państwa 256 złotymi
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Gratuluję zakupu, fajne auto! > Ja szukam dla siebie właśnie Avantima, ale nie na siłę. niestety ceny juz zaczynaja rosnac przynajmniej za zachodnia grnica
-
skrzynia biegów F17 - podmiana wybierakow zmiany biegów.
sprawdz w tabelce jakiś tekst
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
och to wierzchołek góry lodowej, jak jeszcze doliczę służbowe to książkę mógłbym napisać
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
niewiem czy nie latwiej by bylo napisac czym nie jezdzilem milo rowniez wspominam espace 3 3.0v6 jedyny minus olbrzymie spalanie w miescie spokojnie 15-18l
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> No niestety nietypowe auto+brak zamienników w PL najczęściej oznacza druciarstwo wyższego stopnia. wiekszosc czesci masz dostepne z innych modeli Renault wiec to tylko lenistwo i nieumiejętność poszukania > A i tak do końca nie można mieć pewności czy ,,bomba'' znów nie wybuchnie oj tak i znow te same koszty > BTW Lepiej tego nie czytaj jakiś tekst czytalem, wiekszosc takich artykulikow to brednie niemajace nic wspolnego z rzeczywistoscia
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Pewnie w przedziale 9-15tys.Żeby było jeszcze bardziej nonszalancko trzeba było v6 diesla kupić dajem 10 ale troche sie najezdzilem bo wiekszosc to ulepy i strasznie zaniedbane i tanio wiazane drutem dzieki za tego 3.0v6 remont kosztuje 5-8kpln
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Masz rodzinę czy kawaler? Bo w tym drugim przypadku rozumiem,nietypowe hobby etc jeszcze dziecow brak
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> A za ile kupiłeś auto ??? Żeby był jakiś punkt odniesienia a ile byś dał, tylko bez zagladania na allegro
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Może napisz więcej o kosztach eksploatacji przez te 10kkm, co wymieniałeś ile kosztowało...? naprawa tylnego zawieszenia, 200zl za poliuretanowe tuleje 100za lacznik robota 200zl= 500 zl jakiś czas temu padł pasek od wspomagania rozwalając pompe. napinacz, pasek, pompa + robota = 1500 no i na starcie wiadomo filtry oleje itp.500 a tak to naprawde bezawaryjny woz
-
Vel Satis pierwsze 10kkm
> Nie wiem co powodowało Tobą, że kupiłeś to auto, ale mam nadzieję że już Ci przeszło nie przeszło no i jako drugie auto planuje Avantime, zresztą jak miał bym drugi raz je kupić znów bym to zrobil